باربریباربری شمال تهرانحمل اثاثیه منزلمناطق تهران

اتوبار و باربری تک تجریش | باربری تهران

باربری تجریش تهران

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

باربری تجریش

اتوبار تهران
باربری تک

با تجریش، یکی از محله های قدیمی تهران آشنا شوید

تضمین لوازم در اتوبار تجریش تهران

باربری در منطقه تجریش بار با ارائه بیمه نامه رایگان، اکثر مشتریان خود را از نگرانی که بابت گم شدن اثاثیه یا شکستن آن ها را دارند آسوده خاطر می کنند. اتوبار تجریش با استخدام پرسنل کاربلد و متخصص تمام تلاش خود را کرده تا از هر گونه اشتباهی در طول اسباب کشی جلوگیری کند اما با این حال نیز بیمه نامه ای مبنی بر اینکه اگر در حین اسباب کشی اسیبی به لوازم شما از جانب کارگران ما رخ داد بتواند خسارت آن را کامل پرداخت کند. در واقع این بیمه نامه برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز ارائه می شود. در واقع می توان این گونه بیان کرد که باربری ما با ارائه این بیمه نامه به نوعی آرامش و رفاه را به شما ارائه می دهد چرا که دیگر شما نگران لوازم خود نخواهید شد.

بیمه نامه ارائه شده در شرکت باربری تجریش تهران از زمان شروع فرایند جابجایی، تا زمانی که اثاثیه در محل جدید تحویل داده می شود اعتبار دارد و اگر در این مدت هر گونه خسارتی به کالاها یا اثاثیه شما رخ داد باربری در تجریش مؤظف است خسارت آن را تمام کمال پرداخت کند تا رضایت مشتریان عزیز را به دست آورد، و خیال ان ها را از نگرانی که بابت لوازم منزل خود دارند راحت کنند.

ماشین های تمیز و مجهز در حمل بار تجریش

باربری تجریش تهران برای حمل لوازم منزل شما از مبدا به مقصد از ماشین هایی استفاده می کند طوری که کوچک ترین آسیبی به لوازم شما عزیزان وارد نمی شود. تمامی تجهیزات مورد استفاده در باربری ما مجهز به پتو و مسقف می باشند، اتوبار تجریش با بهره گیری از ماشین های پیشرفته و مناسب تمام تلاش خود را می کند تا اسباب و اثاثیه شما مشتریان گرامی را سالم به مقصد برسانند تا رضایت شما را جلب کنند و استرسی را که در هنگام اسباب کشی برای شما بوجود می آید، را از شما دور کنند. شرکت باربری ما برای حمل لوازم سبک و سنگین از ماشین های با اندازه های متفاوت همچون کامیون، خاور، نیسان و وانت بار استفاده می کند و متناسب با اندازه بار شما شهروندان گرامی از آن ها استفاده می کند.

امروز می خواهیم به معرفی و بررسی یکی از خیابان های شمالی و بسیار معروف تهران به نام خیابان تجریش بپردازیم. این خیابان بسیار معروف که گویی نقطه ی تلاقی مردم با هر عقیده و فرهنگی است، عمده ی شهرت خود را به خاطر همجواری با آستان مقدس امامزاده صالح (ع) به دست آورده است. این خیابان معروف نقطه ی گذر به بسیاری از خیابان های بالا شهر و به اصطلاح اعیان نشین تهران است و از اهمیت خاصی برخوردار است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، با خیابان

مردم از دیگر مناطق تهران و یا حتی دیگر شهرستان ها برای زیارت امامزاده و همچنین گشت و گذار و خرید در بازار قدیمی تجریش و مراکز خرید این خیابان به تجریش می آیند. یکی از دانستنی های جالب درباره ی این خیابان این است که محله ی تجریش، یکی از معدود نقاطی در تهران است که جاذبه‌ های گردشگری گوناگونی مثل گردشگری مذهبی، گردشگری تاریخی و گردشگری تفریحی را در کنار هم دارا است.

شاید به همین دلیل باشد که شهرداری تهران در سال‌ های گذشته اقدام به مرمت و نوسازی بازار تجریش و آستان امامزاده صالح (ع) نموده است و راه‌ های دسترسی به این میدان را از سایر مناطق مختلف تهران آسان تر از قبل کرده است. خیابان تجریش مرکز شهرستان شمیرانات استان تهران به شمار می ‌آید و در منطقه ی ۱ تهران واقع شده است. میدان تجریش که نقطه ی پایانی خیابان ولیعصر (عج) تهران به شمار می آید، یکی از مکان‌ های تجاری و شلوغ تهران می باشد.

تاریخچه ی خیابان تجریش

اگر بخواهیم تا خیابان تجریش را از نظر تاریخی بررسی نماییم، سالیان سال پیش به این خیابان طجرشت می گویند. گواه این ادعا آن است که راوندی مورخ تاریخ در شرح سلطنت طغرل سلجوقی آورده است که: آنگاه که سلطان از شهر تبریز به سوی ری رفت تا زفاف به دار الملک باشد. اندک مایه ی رنج بر وی مستولی شد، به قصران بیرونی در ری به دیه طجرشت که از جهت خنکی هوا نزول فرمود، چه حرارت هوا به غایت بود ( به سال ۴۵۵ قمری).

صدها سال بعد شهر تهران پایتخت حکومت قاجار شد و این منطقه به ییلاق اهالی آنجا تبدیل گردید و اشراف این شهر باغ های زیادی جهت اقامت تابستان در آنجا احداث کردند. خیابان تجریش قدیم دارای ۳ محله ی مختلف بود و هر کدام شامل مناطق مختلفی همچون: محله ی بالا: باغ فردوس، چهار راه حسابی، زعفرانیه، الهیه، محله پائین: ظهیرالدوله، سه راه دزاشیب، سه راه قیطریه، اسدی و فردوسی، محله ی قلعه نو و حومه: زعفرانیه، محمودیه، ناودانک، جعفرآباد بوده است. به مرور زمان کم کم کوچ مردم از سایر مناطق کشور به طهران و حومه های آن افزایش پیدا کرد به طوری که تعدادی از آنان در تجریش سکنی گزیدند.

ساختمان‌ های تجریش قدیم از لحاظ ساختاری همانند روستای تاریخی ماسوله بودند. یعنی ساختمان‌ های روستا به شکلی بود که مردم از روی بام های یکدیگر حتی تردد می کردند. جالب است بدانید که سرانه ی جمعیت در تجریش قدیم فقط ۱۵۰ خانوار بوده است. از محله ی بالای خیابان تجریش در حدود ۲۰ خانوار در تابستان‌ ها بر سر باغ ‌های خود می‌ رفتند و زمستان ‌ها به ده باز می ‌گشتند. کوچه ‌ها و معابر بسیار تنگ و پر پیچ و خم بود. شاید نمونه‌ ای که بتوان با آن قیاس کرد روستای فعلی پس قلعه در دربند باشد. خانه‌ های خشت و گلی یا چینه ‌ای تجریش، در زیر دست و سمت شرق پل تجریش تا زیر دست ایستگاه جاده‌ ی قدیم بنا شده بود.

جاذبه های خیابان تجریش

  • امامزاده صالح (ع)

امامزاده صالح (ع) مرکزیت معنوی خیابان تجریش بوده است. بازار شکل گرفته ی سنتی و قدیمی در حاشیه‌ ی این زیارتگاه، کانون اقتصادی این محل است. حسن ملقب به صالح از نوادگان امام موسی کاظم (ع) است. درباره‌ ی امامزاده صالح می گویند که وی تحت تعقیب شخصی از پل کَرَخ یا کرج امروزی بود. تعقیب کننده بالاخره ایشان را در باغ جنت گلشن زیر چنار بزرگ نزدیک چشمه ساری به دام انداخته و وی را شهید می کند. اهالی محل به احترام وی و اعتقادات دینی خود، برای وی مرقد و بارگاهی می‌ سازند که در طول زمان منشا خیر و برکت برای اهالی این منطقه گردیده است. بنای اصلی این مرقد را هلاگو میرزا فرزند فتحعلی شاه به سال ۱۲۱۰ ق بنا کرده است.

امامزاده صالح

افراد قدیمی تر درباره ی خیابان تجریش و محله ی آن معتقدند که نزدیک پل رومی در جاده ی قدیم شمیران رو به شمال طرف بر روی تپه باغی بزرگ به نام گِلِ باوکان این خیابان امتداد داشته است. دو دهکده ی تجریش و دزاشیب قدیم ترها در آن جا قرار داشته است. از گل باوکان تا امامزاده قاسم هم باغی دیگر به نام جنت گلشن قرار گرفته بوده است.

در اراضی اطراف این باغ ها گرگ های زیادی وجود داشته اند که باعث رعب و وحشت در بین اهالی تجریش می شده اند. به همین خاطر نیز اهالی این منطقه دهکده را ترک کردند و به حوالی امامزاده صالح در جنت گلشن منتقل شدند و پایه های به وجود آمدن محله ی تجریش فعلی را گذاشتند. این دهکده کم ‌کم رونق گرفت و چنان شد که حتی طغرل نیز برای فرار از گرمای منطقه ی جنوب کوه های البرز و ری به آنجا پناه آورد.

  • بازار تجریش

بازار تجریش در واقع یک بازار سرپوشیده در میدان تجریش است. این بازار از یک طرف به میدان تجریش، از سمت دیگر به امامزاده صالح و کوچه ‌های اطراف آن راه دسترسی دارد. تکیه ی بزرگ تجریش یکی از قدیمی ‌ترین تکیه‌ های شهر تهران در این بازار واقع شده است. این بازار که نمونه ی کوچکی از بازار تهران است از قدیمی ‌ترین مراکز خرید شمیران محسوب می ‌شود و دو محله ی سرپل و تجریش را به هم وصل می ‌کند. این بازار با توجه به نزدیکی به دربند و کاخ‌ های سعدآباد و نیاوران و قرار گرفتن در جوار حرم امامزاده صالح (ع) همه روزه میزبان تعداد زیادی از گردشگرهای داخلی و خارجی است. در بازار تجریش از انواع صنایع دستی مثل ترمه و ظروف مسی یزد و سفال لالجین گرفته تا انواع خشکبار، شیرینی، زعفران، ادویه، ترشی و میوه برای خرید پیدا می‌ شود.

  • کاخ سعد آباد

یکی از جاذبه های تاریخی مهم در خیابان تجریش کاخ سعد ‌آباد تهران است که در دامنه ی رشته‌ کوه البرز و در شمالی ‌ترین و خوش آب و هواترین منطقه ی تهران قرار گرفته شده است. با حدود ۱۸۰ هکتار مساحت، مجموعه ی کاخ سعد آباد شامل جنگل طبیعی، چشمه‌ های طبیعی جوشان، قنات‌، باغستان‌، گلخانه‌ و خیابان می ‌شود. در زمان قاجار از این کاخ به عنوان محل استقرار تابستانی شاهان قاجار استفاده می‌ شد و در زمان رضا پهلوی نیز، استراحتگاه او به شمار می ‌رفت. کاخ سعد آباد بعد ها به محمد رضا پهلوی رسید و او در ساختمان‌ های کاخ، تغییرات و اصلاحات متعددی ایجاد کرد. مجموعه کاخ سعد آباد شامل ۱۸ موزه مختلف است که در گذشته ساختمان هر کدام از آنها، کاخ اختصاصی یکی از اعضای خانواده شاهنشاهی بوده است. از جمله مهم ‌ترین موزه‌ های دایر در مجموعه ی کاخ سعد آباد می‌ توان به کاخ موزه ی سبز، موزه ی برادران امیدوار، موزه ی استاد فرشچیان و موزه ی هنرهای زیبا اشاره نمود.

  • مراکز خرید تجریش

مرکز خرید پالادیوم از مراکز خرید تجریش واقع در خیابان زعفرانیه مجتمعی چند ضلعی است که هر ضلع آن دارای چند طبقه است. این مرکز خرید یکی از مجلل ترین مراکز خرید تجریش است. انواع برندها و مارک های پوشاک موجود در پالادیوم مکان مناسبی جهت خرید لباس را فراهم می ‌کند. پالادیوم فقط مختص لباس نیست بلکه، گالری ‌های مختلف و بسیار چشمگیری درزمینه طلا و جواهر، کالای ورزشی و اسپرت، عینک، ساعت، بدلیجات، گل، عطر، آرایشی و بهداشتی، وسایل منزل و کالاهای مجلل دارد که در زمره ی مجلل ترین مراکز خرید و ارائه ‌دهنده ی کالاهای فوق است.

مجتمع ارگ واقع در میدان تجریش، خیابان سعد آباد، یکی از بزرگ ‌ترین مراکز خرید تجریش است که طی سال ‌های اخیر رونق یافته و طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است. مرکز خرید ارگ، نمونه‌ ای منحصر به ‌فرد از مجموعه ی مراکز خرید و تفریحی در شمال تهران است که فروشگاه ‌های مختلف و امکانات بسیاری را شامل می‌ شود. حضور مارک ‌ها و برندهای مختلف در زمینه ی لباس و پوشاک، طلا و جواهر، عطر و ادوکلن، کلکسیون آرایشی، لوازم خانه و الکترونیک در کنار هم مشتاقان به خرید را راضی نگه ‌داشته است.

پاساژ قائم از دیگر مراکز خرید تجریش است که دارای ۶ طبقه و بیشتر از ۷۰۰ واحد تجاری است. از سال ‌های دور این پاساژ با ارائه ی انواع پوشاک، لوازم‌ خانگی، کیف و کفش، طلا و جواهر از مهم‌ ترین مناطقی بود که افراد در بازدید از میدان تجریش به آن مراجعه می‌ کردند و هنوز هم طرفداران خود را دارد. تنوع طرح و رنگ و مدل در این مرکز خرید آن را در رده ی مراکز خرید محبوب از سال ‌های بسیار دور قرار داده است.

مرکز خرید تندیس واقع در میدان تجریش، ابتدای خیابان دربند از یک‌ طرف و از طرف دیگر در ابتدای خیابان جعفری احاطه شده است. تندیس یکی از قدیمی ‌ترین مراکز خرید تجریش است که با حضور برندهای مختلف در ۴ طبقه ی تجاری محل مناسبی جهت خرید و گشت‌ وگذار است. این مرکز با داشتن کافی‌ شاپ‌ ها و رستوران ‌ها مکان مناسبی برای استراحت پس از خرید نیز هست.

راه های دسترسی به خیابان تجریش

برای رسیدن به خیابان تجریش می‌ توانید هم از مترو و هم از تاکسی و BRT استفاده کنید. برای استفاده از مترو تنها کافی‌ است که در آخرین ایستگاه خط یک مترو، یعنی ایستگاه تجریش از مترو پیاده شوید. همچنین شما می‌ توانید از تاکسی‌ هایی که از تمام نقاط شهر مانند پایانه شهید نظری در میدان آزادی، به میدان تجریش تردد می ‌کنند نیز استفاده کنید. اگر قصد سفر با اتوبوس به میدان تجریش را دارید می ‌توانید از خط BRT راه‌آهن به تجریش استفاده کنید.

باربری تک تجریش و باربری تجریش می تواند خدمات بسته بندی ، حمل و نقل ، باربری و جابه جایی اثاث سنگین و شکستنی را برای شما هم همشهرهای عزیز تهرانی با بهترین امکانات باربری انجام دهد . توان و تخصص بالای همکاران  شاغل در باربری تک تجریش این فرصت را به شما داده است تا برای اولین بار در زندگیتان تجربه یک اثاث کشی آسان و مقرون به صرفه را داشته باشید و دیگر نگران آسیب دیدن وسایل و اثاث گرانبهایتان در حین اثاث کشی و جابه جای تا مقصد را نداشته باشید  شما می توانید با باربري تجريش  تماس گرفته و از دیگر امکانات شرکت باربری تک تجریش  مطلع شوید و ضمن دریافت مشاوره رایگان باربری اثاث کشی خود را به صورت کاملا ایمن به ما بدهید.

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

برنامه ریزی دقیق ، استفاده از خدمات بسته بندی باربری تک تجریش مانند وکیوم های ضربه گیر ، کارتن های لباس و … ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده ، حضور به موقع باربری تک تجریش در مبدا برای اسباب کشی ، استفاده از کارگران خوشرو و مجرب باربری تک تجریش برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل ، جابجایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که باربری تک تجریش مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است .
بهترین باربری و اتوبار هر منطقه در باربری تک تجریش خدمات شرکت باربری تک تجریش ۱٫ انواع کامیون خاور نیسان جهت باربری تهران و تجهیزات برای حمل نقل و جابجایی ۲٫ بسته بندی باربری تک تجریش بصورت تضمینی و تخصصی ۳٫ کارگر ماهر و باتجربه و خوش اخلاق و با ادب ۴٫ باربری تک تجریش با سرویس دهی بصورت شبانه روزی
باربری تک تجریش و  با قابلیت باربری اثاث منزل ، اسباب کشی منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌بندی، حمل اثاثیه باربری تک تجریش  تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌های بروز، نوآوری باربری تک تجریش و افراد متخصص را شامل می شود . باربری تهران تضمین رضایت، نگرش حرفه‌ای، کارکنان حرفه‌ای و آموزش‌دیده و با انگیزه را برای کمک به شما با مقرون به‌ صرفه‌ترین قیمت در اختیار شما خواهد بود  ما در باربری تک تجریش به شما کمک می‌کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا شود . حمل‌ و نقل و باربری ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌اعتماد را با باربری تک تجریش تجربه کنید
باربری تک تجریش  باربری طراوت بار تهران ارائه دهنده خدمات اتوبار و باربری بصورت شبانه روزی با سالها سابقه ی درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت ، حمل و نقل و باربری ، جابجایی بار و اثاث کشی ، آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز .
خدمت گزاران شما در شرکت بزرگ باربری تک تجریش – باربری تک تجریش  با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما هموطنان عزیز شمال تهران بویژه نیاوران تجریش سعادت آباد شهرک غرب ونک جردن زعفرانیه ولیعصر با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در سروش بار میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید. گروه اجرایی باربری تک تجریش با مسئولیت پذیری در قبال شما ، خود را موظف میداند که  تمام بار شما رو سالم تحویل دهد.

باربری تک تجریش

امروزه با توجه به مشغله بالای مردم در طول روز باربری تک تجریش  طرفدارهای زیادی پیدا کرده بدین صورت که شما میتوانید در طول روز به امور مهم روزانه خود رسیدگی کنید و کار باربری خود را به شب موکول کنید. شعبه باربری ت تجریش راستین بار آماده ارائه خدمات باربری شبانه در تجریش میباشد. این امر به صرفه جویی بسیار زیادی در زمان و هزینه منجر خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه باربری شبانه هیچ تفاوتی با باربری در طول روز نخواهد داشت و کار با همان هزینه و کیفیت انجام خواهد شد. کافی است فقط یک بار  باربری  تک تجریش را تجربه کنید تا متوجه اهمیت این سرویس بشوید.

بسته بندی و چیدمان اثاثیه و لوازم در مرکز حمل و نقل اثاثیه تجریش

وسایل مشتری هر نوع ، اندازه و جنسی باشد ، پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه تجریش به صورت صحیح و  سالم آن را دسته بندی و بسته بندی می کنند. پس از اتمام بسته بندی وسایل منزل کادر موجود بسته ها را با رعایت اصول صحیح  انتقال می دهند. سپس به صورت منظم و محکم کار چیدمان را انجام می دهند. کادر حرفه ای مرکز حمل و نقل اثاثیه تجریش با رسیدن به مقصد ، وسایل را با احتیاط به داخل منازل و ساختمان های چند طبقه منتقل می کنند و کار چیدمان مجدد لوازم در منزل تازه را انجام می دهند.

نیرو و سرمایه انسانی باربری تجریش

امروزه فعالیت ها تخصصی شده و هر حرفه ای برای انجام به تخصص نیاز دارد. کادر موجود در شرکت اسباب کشی تجریش همه خبره و با مهارت هستند. این افراد تخصص و دانش مورد نیاز در پیشه خود را کسب کرده اند. پرسنل مذکور از کارگران گرفته تا راننده ها ، مشاوران و مدیران همه و همه دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی آموخته و با اصول و قوانین صحیح باربری به خوبی آشنا هستند.

باربری تجریش
باربری تک تهران

طریقه تماس با اتوبار تجریش

برای اینکه بتوانید با اتوبار تجریش تماس بگیرید و از خدمات ارزنده اثاث کشی برخوردار باشید ، می توانید از طریق شماره های زیر با دفتر اتوبار تجریش تماس بگیرید و کارشناسان مشاوره را از نیاز خود مطلع نمایید. مشاوران کاردان به شما در زمینه چگونگی ارائه خدمات و هزینه های دریافتی و انتخاب بهترین مسیر و بهترین زمان برای جا به جایی کالا  مشاوره ارائه خواهند داد. مشاوره ارائه شده کاملاً تخصصی است. در این جلسه مشاوره موارد جزئی و ریز در رابطه با انتقال اثاثیه به شما خواهند گفت که نظیر آن را در جایی دیگر و توسط افراد عادی دریافت نخواهید کرد.

استفاده از خدمات بیمه ای در شرکت اسباب کشی تجریش

ملزومات مشتری هر چه باشد ، در شرکت اسباب کشی تجریش ضرورت دارد ، بیمه شود و تحت پشتیبانی شرکت بیمه معتبر و قابل اعتماد قرار داده شود. ارائه خدمات بیمه ای بیش از هر عامل دیگر در کسب اعتماد و رضایت مشتری تاثیر دارد.

باربری تجریش امور حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی درست و اصولی همواره یکی از مشکلات خانواده ها برای سالم نگه داشتن اسباب منزل بوده است. با باربری تجریش حرفه ای اسباب کشی کنید و نگران هیچ چیز نباشید.

بیمه اثاثیه قبل از اسباب کشی در اتوبار و باربری تجریش

مشتریان عزیزی که به باربری تجریش مراجعه می کنند ممکن است نتوانند با خیال آسوده اثاثیه خود را به باربری بسپارند اما اتوبار و باربری تجریش به همین منظور و برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز بیمه نامه ای را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد و به مشتریان خود اطمینان می دهد که اثاثیه بدون هیچ مشکلی و سالم به مقصد خواهد رسید. اتوبار و باربری تجریش

اتوبار و باربری تجریش: 

بر اسالس این بیمه نامه که باربری تجریش به مشتریان خود ارائه می دهد، چنانچه در طول اسباب کشی اثاثیه گم یا شکسته شود باربری تجریش وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند. این بیمه نامه از زمانی که کارکنان در محل شروع به کار می کنند تا زمانی که اثاثیه در محل جدید به مشتریان عزیز تحویل داده می شود اعتبار دارد. اتوبار و باربری تجریش

بیمه نامه ارائه شده در باربری تجریش از زمانی که کارکنان باربری در محل حاضر می شوند تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتری تحویل می دهند معتبر است و هرگونه اتفاقی خارج از این محدوده اتفاق بیفتد، باربری تجریش مسئولیت آن را به عهده خواهد گرفت. اتوبار و باربری تجریش

اتوبار و باربری تجریش:

خدمات بسته بندی در اتوبار و باربری تجریش

مشتریانی که به باربری تجریش مراجعه می کنند با روش های بسته بندی آشنایی زیادی ندارند. بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که بهتر است به صورت اصولی انجام شود تا آسیب کمتری به اثاثیه وارد شود. اتوبار و باربری تجریش تمام آموزش های لازم برای یک بسته بندی اصولی را به صورت رایگان به مشتریان باربری اموزش می دهد. اگر می خواهید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید بهتر است تجهیزات لازم مانند چسب، نایلون، کارتن و… را از قبل فراهم کنید. وانت تلفنی و باربری تجریش

اکثر مردم در زمان اسباب کشی می ترسند که مواد غذایی شان فاسد شود و قابل استفاده نباشد اما اتوبار و باربری تجریش یک سری ظروف مخصوص مواد غذایی را با کمترین هزینه ارائه می دهد و به مشتریان خود اطمینان می دهد که مواد غذایی تا چند روز سالم خواهد ماند. اتوبار و باربری تجریش 

مشتریان عزیز اگر می خواهید تمام تجهیزات لازم برای بسته بندی را با کمترین هزینه تهیه کنید می توانید با اتوبار و باربری تجریش تماس بگیرید تا علاوه بر ارائه تمام تجهیزات، بسته بندی را نیز با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام دهند. اتوبار و باربری تجریش

بیمه اثاثیه قبل از اسباب کشی در اتوبار و باربری تجریش

مشتریان عزیزی که به باربری تجریش مراجعه می کنند ممکن است نتوانند با خیال آسوده اثاثیه خود را به باربری بسپارند اما اتوبار و باربری تجریش به همین منظور و برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز بیمه نامه ای را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد و به مشتریان خود اطمینان می دهد که اثاثیه بدون هیچ مشکلی و سالم به مقصد خواهد رسید. اتوبار و باربری تجریش

اتوبار و باربری تجریش: 

بر اسالس این بیمه نامه که باربری تجریش به مشتریان خود ارائه می دهد، چنانچه در طول اسباب کشی اثاثیه گم یا شکسته شود باربری تجریش وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند. این بیمه نامه از زمانی که کارکنان در محل شروع به کار می کنند تا زمانی که اثاثیه در محل جدید به مشتریان عزیز تحویل داده می شود اعتبار دارد. اتوبار و باربری تجریش

بیمه نامه ارائه شده در باربری تجریش از زمانی که کارکنان باربری در محل حاضر می شوند تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتری تحویل می دهند معتبر است و هرگونه اتفاقی خارج از این محدوده اتفاق بیفتد، باربری تجریش مسئولیت آن را به عهده خواهد گرفت. اتوبار و باربری تجریش

اتوبار و باربری تجریش: 

خدمات بسته بندی در اتوبار و باربری تجریش

مشتریانی که به باربری تجریش مراجعه می کنند با روش های بسته بندی آشنایی زیادی ندارند. بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که بهتر است به صورت اصولی انجام شود تا آسیب کمتری به اثاثیه وارد شود. اتوبار و باربری تجریش تمام آموزش های لازم برای یک بسته بندی اصولی را به صورت رایگان به مشتریان باربری اموزش می دهد. اگر می خواهید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید بهتر است تجهیزات لازم مانند چسب، نایلون، کارتن و… را از قبل فراهم کنید. وانت تلفنی و باربری تجریش

اکثر مردم در زمان اسباب کشی می ترسند که مواد غذایی شان فاسد شود و قابل استفاده نباشد اما اتوبار و باربری تجریش یک سری ظروف مخصوص مواد غذایی را با کمترین هزینه ارائه می دهد و به مشتریان خود اطمینان می دهد که مواد غذایی تا چند روز سالم خواهد ماند. اتوبار و باربری تجریش 

مشتریان عزیز اگر می خواهید تمام تجهیزات لازم برای بسته بندی را با کمترین هزینه تهیه کنید می توانید با اتوبار و باربری تجریش تماس بگیرید تا علاوه بر ارائه تمام تجهیزات، بسته بندی را نیز با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام دهند. اتوبار و باربری تجریش

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما
بستن