بهترین باربری تهران
باربری شمال تهرانمناطق تهران
موضوعات داغ

باربری نیاوران تهران اتوبار و باربري نياوران

باربری نیاوران تهران یکی از بهترین و معتبر ترین باربری های حال حاضر فعال در تهران

آنچه در این مطلب خواهید اموخت پنهان
 1. 1 قابل اعتماد تر از باربری شخصی
 2. 2 استفاده از پرسنل خدمتگزار در حمل بار
 3. 3 بسته بندی وسایل منزل و محل کار
 4. 4 بیمه نامه حمل بار
 5. 5 قیمت ارزان تر نسبت به باربری شخصی
 6. 6 از جعبه های محکم و استاندارد و تازه استفاده کنید
 7. 7 وسایلی که جعبه دارند را در جعبه خودشان قرار بدهید!
 8. 8 هر جعبه را با علامت گذاری مشخص کنید
 9. 9 بارگیری مناسب بسته بندی ها را فراموش نکنید
 10. 10 وسایل خود را یک به یک بسته بندی کنید!
 11. 11 ماشین حمل بار مناسب با حجم بار خود پیدا کنید!
 12. 12 در بارکشی از دوستان و اقوام کمک بگیرید!
 13. 13 روز های غیر تعطیل را برای اسباب کشی انتخاب کنید!
 14. 14 همه لوازمی که جهت بسته بندی احتیاج دارید را خریداری نمایید!
 15. 15 به گل ها و گیاهانی که قرار است با خود ببرید، آب بدهید!
 16. 16 اسناد و مدارک مهم را جا نگذارید
 17. 17 به محل جدید سر بزنید
 18. 18 با باربری هماهنگ کنید
 19. 19 ماشین حمل بار باید متناسب با حجم بار باشد!
 20. 20 بسته بندی مناسب وسایل را فراموش نکنید.
 21. 21 کف وسیله نقلیه را پتو چینی کنید.
 22. 22 از باربری مطمئن استفاده کنید!

 باربری نیاوران تهران

باربری-تک-شعبه-نیاوران
باربری تک نیاواران

یکی دیگر از باربری نیاوران تهراناست که در سطح شمال شهر تهران برای رفاه حال همشهریان تهرانی مقیم شمال شهر تاسیس شده است. باربری تک در تمامی سطح شمال شهر تهران و در هر خیابان و محله آن شعبه ای از باربری باسابقه خود را تاسیس نموده است تا مشتریان در هر خیابان از شمال شهر تهران که باشند بتوانند با باربری همان خیابان تماس گرفته و در کمترین زمان نیروهای شرکت باربری تک در خدمت باشند.

باربری تک شعبه نیاوران هم در خیابان نیاوران تاسیس شده است تا همشریان تهرانی ساکن خیابان نیاوران در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند تنها با یک تماس با باربری تک نیاوران از کلیه خدماتی که در باربری تک نیاوران ارائه می شود با بهترین کیفیت وبه صرفه ترین هزینه و در اسرع وقت و با بهره گیری از آخرین امکانات و تکنولوژی روز در امر اسباب کشی، استفاده کنند.

باربری تک نیاوران با سابقه کاری طولانی در زمینه اسباب کشی، دکوراسیون داخلی، اجاره انبار، انجام بسته بندی و حمل و جابجایی بار، آماده ارائه خدمت به مشتریان خیابان نیاوران و شمال شهر تهران می باشد.

باربری تک نیاوران بصورت تخصصی در محدوده خیابان نیاوران ارائه خدمت می کند اما در صورتی که مشتری نیاز داشته باشد و یا باری برای جابجایی در سطح منطقه شمال تهران یا حتی شهر تهران داشته باشد، باربری تک نیاوران امر جابجایی را برای مشتری انجام می دهد. باربری تک نیاوران در طول سالیان طولانی سابقه کاری خود در امر جابجایی وسایل و اسباب منزل، حمل بار را به سراسر کشور در صورتی که مشتری بخواهد برایش با مناسبترین هزینه و البته با بهره گیری از بهترین ماشین های مخصوص حمل بار و رانندگان و کارگران با تجربه انجام می دهد.

نیروی کاری متعهد باربری نیاوران تهران

باربری نیاوران با سابقه کار طولانی خود در امر باربری و جابجایی بار به خوبی می داند که داشتن نیروی کاری باتجربه و متعهد و کاری که بتواند اعتماد مشتری را جلب کند و خدمات مورد انتظار مشتری را برایش انجام دهد، یکی از مهمترین اصول مشتری مداری و جلب مشتری می باشد. بنابراین باربری تک نیاوران برای انجام جابجایی بار مسافر سعی نموده تا از کارگران با تجربه و ماهر و البته افرادی که دارای برخورد مناسب با مشتری هستند را به خدمت گرفته است.

اینکه مشتری هنگام جابجایی اسباب و اثاثیه خود کمی عصبی، نگران و مضطرب باشد امری کاملا طبیعی است به همین دلیل باربری تک نیاوران کارگران و رانندگان خود را از بین افراد صبور و کاری انتخاب کرده تا بتوانند علاوه بر ارائه خدمات مربوط به حیطه اسباب کشی، بتوانند با مشتری نیز رابطه قوی برقرار کنند تا اعتماد مشتری را جلب کنند و بتوانند با ارائه خدمات مناسب و ارائه راهکارهایی برای انجام اسباب کشی راحتتر، از استرس و اضطراب مشتری کم کنند.

نیروی کار باربری تک نیاوران علاوه بر جابجایی بار آماده همکاری با مشتریان در امر بسته بندی صحیح و اصولی و حتی چیدمان منزل یا محل کار جدید مشتری، هستند.

انجام دکوراسیون باربری نیاوران تهران

باربری تک نیاوارنانجام دکوراسیون منزل یا محل کار جدید همیشه از جمله کارهای وقت گیری است که مشتریان بخاطرش استرس دارند و برای بسیاری به دلیل کمبود وقت و نداشتن زمان کافی، امری ناراحت کننده و نگران کننده است. خانه های بزرگ خیابان نیاوران و مشتریان این محدوده که اکثر افرادی هستند که دارای مشغله های فراوان هستند و زمان کافی برای انجام چیدمان و دکوراسیون محل جدید خود ندارند امری است که کارشناسان ما در باربری تک نیاوران بسیار با آن برخورده کرده اند.

از این رو باربری تک نیاوران با به خدمت گرفتن کارشناسان مجرب در امر چیدمان منزل و محل کار و دکوراسیون داخلی، این خدمت را به مشتریان خود با بهترین کیفیت و سرعت و البته مناسبترین تعرفه ها و هزینه ها ارائه می دهد تا بتواند هم مشتریانش را راضی نگه دارد و هم استرس و نگرانی مشتریان هنگام اسباب کشی را کاهش دهد و هم اینکه به سرعت کار و اسباب کشی مشتریانی که عجله دارند یا وقت کافی ندارند کمک کرده باشد.

ماهر ترین نیرو های باربری

باربری نیاوران در امر باربری و اسباب کشی ماهر هستند انواع کالاهای سبک و سنگین را می توانند ، جا به جا کنن با امکانات اسباب کشی که در اختیار دارند هیچ آسیبی به اثاثیه شما وارد نخواهد شد . بدونه هیچ مشکلی کالاهای شما را حمل می کنند . وبا ارائه بیمه کالا های شما را بیمه کرده و بار شما را تضمین می کنیم ، و در صورت هر گونه آسیبی که به کالای شما وارد شود باربری نیاوران خسارت شما را به صورت کامل پرداخت می نمایید .

باربری در نیاوران  – حمل بار – حمل اثاثیه منازل – بسته بندی – بسته بندی اثاثیه منزل – اتوبار – اتوبار نیاوران

هدف و انگیزه های باربری 

آنچه باعث ترقی یک باربری می شود اعتمادی است که همشهریان و دوستان محترم به باربری نیاوران دارند. اسباب کشی کاری دشوار است و انگیزه اتوبار نیاوران رفع مشکلات و دغدغه های شما عزیزان است . چون بیشتر افراد  تجهیزات لازم جهت حمل و جابه حایی اثاثیه منزل را ندارند ، هدف این است که آسایش شما را فراهم کنیم ، با به کارگیری افراد قابل و توانا توانسته ایم در امر باربری پیشتاز باشیم ، و اتوبار نیاوران با ارائه دادن برترین ها در خدمت شما باشیم ، با سرویس ها و خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم و انجام می دهیم ، اتوبار نیاوران در سطح تهران و شهرستان ها باربری نیاوران پیشتاز و پیشرو می باشد ،

ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات

با کیفیت ترین خدمات را از اتوبار نیاوران بخواهید و با تلاش و زحمت شبانه روزی پرسنل باعث رضایت شما مشتریان و خانواده ها شده است ، با همکاری و هماهنگی هایی که با شما عزیزان در امر باربری و حمل و نقل می کنند کالاهایتان را سلامت و بدون کوچک ترین نقص و شکستن کالا به مقصد می رسانند ،با باربری های اتوبار تهران تک همراه باشید و شاهد  برترین و باکیفیت ترین سرویس ها باشید.

 • متخصص در جابجای اثاثیه منزل ، لوازم اداری ، تجاری و مبلمان های لوکس به سراسر کشور
 • بسته بندی لوازم شما با کیفیت و استاندارد های اروپایی
 • آرامش در جابجایی اثاثیه منزل و محیط کار خود را از ما بخواهید
 • اتوبار تک با بیش از ۲۰ نمایندگی و نیم قرن تجربه در تهران آماده ارائه خدمات به شما بزرگوارن می باشد

باربری یکی از خدماتی است که به بشر می تواند خدمات زیادی برساند. تامین نیاز های حمل و نقل انسان ها به واسطه باربری باید انجام بگیرد و وسایلی که می توانند این کار را برای بشر به انجام برسانند، وسایل نقلیه ای چون کامیون ها ، خاور ها، نیسان ها و وانت ها هستند که در دسته بندی ماشین های سنگین قرار گرفته اند. ما در این مقاله می خواهیم به موضوع باربری نیاوران و خدمات آن در برابر باربری های معمولی صحبت کنیم که می توانید آن را مطالعه بفرمایید.

خدمات باربری انسان ها از گذشته به وسیله انواع  اقسام باربر ها انجام می شده است. مثلا انسان از حیوانات چهارپا استفاده می کرده است تا بتواند بار های خود را جابجا کند. بعد از آن گاری ها و وسایل چرخدار به کمک انسان ها آمدند، تا اینکه به دنیای امروز رسیدیم که باربری به وسیله اتوبار صورت می گیرد. باربری نیاوران تهران با استفاده از وسایلی چون کامیون های مسقف، خاور، نیسان و پیکاپ می تواند به انواع مشتریان در زمینه حمل و نقل بار، خدمت رسانی کند.

نیاوران یکی از محدوده های تهران می باشد که واقع در منطقه شمالی آن است و دارای جمعیت قابل توجهی نیز می باشد. وجود مراکز سیاسی و اقتصادی مهم در این منطقه نیاز به باربری محدوده نیاوران را افزایش داده است و به همین دلیل شرکت های باربری به ایجاد شعبه های خدمت رسانی در این منطقه اقدام نموده اند.

البته به غیر از وجود شرکت های باربری، هستند افرادی که دارای وسیله نقلیه سنگین هستند و به صورت خصوصی اقدام به ارائه خدمات بابری، از جمله اسباب کشی منزل در محدوده نیاوران می کنند، اما آیا شما حاضر به اعتماد کردن به این افراد هستید. شاید اگر این فرد از اقوام و دوستانتان باشد، بتوانید به آنها اعتماد کنید، اما اگر افرادی غریبه باشد، قطعا برای شما اعتماد به این افراد صخت خواهد بود.

باربری نیاوران

باربری نیاوران

ما میخواهیم در این مطلب از مزیت های باربری منطقه نیاوران نسبت به باربری شخصی صحبت کنیم که می توانید از آن استفاده کنید و از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار داده می شود، استفاده کامل ببرید.

مقایسه مزیت های باربری نیاوران با باربری شخصی

شرکت های باربری، مطمئن تر هستند چون دارای چندین نیرو هستند و همه نیروهایی که در استخدام این شرکت هستند یا برای این شرکت کار می کنند، زیر نظارت این شرکت در حال فعالیت هستند و در صورتیکه خطایی سر بزند می توانید آن را از طریق شرکت پیگیری نمایید.

شرکت باربری نیاوران، با ارائه خدمات باربری در منطقه شمال تهران به شما این امکان را می دهد که به یک باربری کاملا مورد اعتماد و قابل اطمینان دسترسی داشته باشید و خدمات باربری خود را از این راه تامین کنید. حال ما به مزیت های این شرکت و مجموعه نسبت به باربری های دیگر در سطح تهران که به صورت شخصی کار می کنند، می پردازیم.

 • قابل اعتماد تر از باربری شخصی

همیشه یک شرکتی که دارای پروانه کسب بوده از افراد، قابل اعتماد تر هستند. شما می توانید بعد از اطلاع از مجوز های شرکت باربری در زمینه ارائه خدمات، از صنف باربری، برای ارسال بار با این شرکت هماهنگ کرده و آن را به مبدا مورد نظر که می تواند خانه یا محل کار باشد، بفرستید.

 • استفاده از پرسنل خدمتگزار در حمل بار

اگر شما اقدام به باربری با استفاده از خودروی سنگین به صورت شخصی کنید، قطعا وظیفه بارگذاری وسایل بر روی ماشین، کاملا بر عهده خودتان خواهد بود و راننده در این زمینه کمکی به شما نمی کند، مگر اینکه بتواند برای شما چفت و بست بار را انجام دهد و از این بابت خیالتان را راحت کند.

خدمات باربری نیاوران

خدمات باربری نیاوران

در شرکت باربری به خاطر وجود کارگرانی که همراه راننده فرستاده می شوند، شما فقط کافی است گوشه ای بایستید و نظاره گر باشید. همه وسایل بدون زحمتی از جانب شما، بر روی وسیله نقلیه قرار داده می شوند و از لحاظ محکم بودن هم به بهترین نحوه جایگذاری می شوند تا از این نظر به آنها آسیبی وارد نگردد.

 • بسته بندی وسایل منزل و محل کار

اگر میخواهید از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل هم بهره مند شوید، این خدمات را باربری شخصی برای شما انجام نمی دهد. بسته بندی کاملا اصولی بدون اینکه حتی ذره ای آسیب به اسباب و اثاثیه وارد شود، نیازمند وجود افرادی متخصص در این زمینه است که بتوانند با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت بسته بندی را برای انواع وسایل نقلیه در حجم های مختلف انجام دهند.

استفاده از جعبه های محکم و نایلون های حبابدار در شرکت اتوبار نیاوران به وسایل شما کمک می کند که بهترین جایگیری را در وسیله نقلیه داشته باشند و همچنین به شما این اطمینان را می دهد که وسایلتان بدون هیچگونه آسیب به مقصد خواهند رسید و نیازی به نگرانی در این مورد نخواهد بود. اما در باربری های شخصی همچین چیزی مشاهده نخواهید کرد، یا اگر هم ببینید کیفیت لازم را نخواهد داشت.

شرکت اتوبار نیاوران

شرکت اتوبار نیاوران

 • بیمه نامه حمل بار

داشتن بیمه نامه بسیار کمک کننده و امید بخش برای مشتری است. این مورد سبب می شود که مشتری خیالش راحت باشد و اگر خدای ناکرده بارش با مشکلی روبرو شد، یا کوچکترین آسیبی برای آن پیش آمد، بتواند از محل بیمه خسارت خود را دریافت نماید. این موضوع در باربری شخصی به این علت که هزینه زیادی ممکن است برای وی داشته باشد، دیده نمی شود و همین امر سبب می شود که شما دلتان از این باربری قرص و محکم نباشد.

 • قیمت ارزان تر نسبت به باربری شخصی

در باربری نیاوران، قطعا به علت تمهیداتی که برای ارائه خدمات اندیشیده شده است، شما هزینه کمتری می پردازید. باربری برای شرکت هایی که دارای تجربه هستند و همچنین دارای نیروی متخصص استخدام شده می باشند، بسیار ارزان تر تمام می شود و می تواند برای مشتری محلی برای صرفه جویی نیز باشد. همچنین قیمت های شرکت باربری تحت نظارت کامل واحد های صنفی تعیین می شود و نمی توانند از آن تخطی نمایند.

اما این قضیه محدوده مشخصی در باربری شخصی ندارد و هر قیمتی که تعیین کند، قابل شکایت نیست و باید آن را پرداخت.

اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل

بسته بندی وسایل شکستنی در باربری نیاوران تهران

 

از آنجایی که برای برخی ها اسباب کشی امری غیر قابل اجتناب است، پس باید در این زمینه به نکاتی توجه کنند تا بتوانند در انواع باربری و اثاث کشی موفق بیرون آیند و با مشکلی در این زمینه مواجه نشوند. هستند افرادی که بدون توجه به برخی نکات میخواهند حمل و نقل وسایل خود را انجام بدهند که شاید موفق شوند ولی دیگر وسایل به صورت سالم به مقصد نمی رسند. در این مطلب می خواهیم نکاتی را عنوان کنیم تا با استفاده از آن در باربری نیاوران، بدون ضرر وسایل خود را به مقصد برسانید، به خصوص اینکه وسایل شکستنی هم در بار شما وجود داشته باشد.

کلا بسته بندی برای باربری از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین منظور میخواهیم در مورد بسته بندی وسایل شکستنی در باربری نیاوران و نکاتی برای این منظور صحبت کنیم. اگر هر بار که اسباب کشی می کنید با مشکلاتی از قبیل شکستن وسایل یا آسیب دیدن و ترک خوردن آنها مواجه می شوید، شما یکی از مخاطبانی هستید که باید همه نکات این مطلب را فرا بگیرید تا چنین مشکلی برای شما دیگر پیش نیاید و بتوانید از آن پیشگیری نمایید.

وسایل حساس همیشه به بسته بندی و محافظت احتیاج دارند تا در حین بار و جابجایی که ممکن است تکان زیادی بخورند، آسیب نبییند. این وسایل می تواند شکستنی باشد یا غیر شکستنی. وسایل برقی و الکترونیکی هم جزء وسایل حساسی به شمار می رود که باید در بسته بندی آن دقت لازم را به عمل آورد. همانطور که میدانید، قیمت انواع یخچال بالا است و عدم رعایت نکات مراقبتی در باربری نیاوران سبب وارد آمدن خسارت سنگین به مشتری می گردد.

باربری نیاوران

باربری نیاوران

باربری منطقه نیاوران، باید یک سری اصول را که ساده هستند در بسته بندی وسایل حساس و شکستنی رعایت کند، تا بار شما بدون هیچ مشکلی به مقصد نهایی برسد. همچنین این کار سبب می شود که مردم از خدمات این شرکت راضی باشند و به حفظ و جذب مشتریان برای شرکت کمک نماید.

نکات بسته بندی وسایل شکستنی در باربری نیاوران تهران

وسایل شکستنی عموما انواع مختلفی دارند و فقط به ظروف ختم نمی شوند. آکواریوم، گلدان، صفحه تلویزیون، لیوان، بشقاب چینی، کریستال، دکوری، وسایل تزئینی و غیره جزء وسایل شکستنی هستند که در بسته بندی آنها باید نهایت دقت و نکات ایمنی اعمال شود تا از بروز خسارت جلوگیری شود. همانطور که خودتان بهتر میدانید، بروز خسارت در باربری محدوده نیاوران، دو طرفه است و یک جانب خسارت به شرکت باربری است و یک جانب آنهم به مشتری است که کالای با ارزش خود را از دست داده است.

بسته بندی دارای اصول و قواعد خاص خودش است و نیازمند و مهارت و تجربه است که البته شما هم می توانید با مطالعه بیشتر به این تخصص دست بیابید ولی ممکن است رسیدن به این تجربه برای شما هزینه داشته باشد.

بسته بندی وسایل شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی

نکاتی که در ادامه برای شما بیان میکنیم، نکات ضروری هستند که شما باید در بسته بندی وسایل شکستنی آنها را رعایت نموده تا یک باربری بدون دردسر داشته باشید. باربری نیاوران با تخصص کامل در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل، به شما این اطمینان را می دهد که وسایل شما به صورت کاملا اصولی بسته بندی شوند و از هر لحاظ برای رسیدن به مقصد، محکم باشند.

 • هرگز بسته بندی خود را کاملا از وسایل شکستنی پر نکنید!

یکی از نکات اساسی که باید در بسته بندی وسایل جهت اسباب کشی به آن دقت ویژه شود، این است که اگر جعبه ای را برای وسایل شکستنی در نظر گرفته اید، آن  را کاملا با وسایل شکستنی پر نکنید. برای مثال اگر جای ۵ تکه ظرف یا وسیله شکستنی در جعبه هست، در آن دو یا سه عدد را استفاده کنید و بقیه را در بسته بندی جداگانه قرار دهید.

فضای خالی ایجاد شده، برای این است که وسایل شکستنی بتوانند با فاصله بیشتری از هم قرار بگیرند و در جابجایی بار به هم برخورد نکنند و آسیب ببینند. همچنین حال فضای بیشتری از جعبه، خالی است که می توانید آن را با استفاده از کاغذ، روزنامه و پلاستیک پر کنید تا ضربه هایی که به جعبه وارد می شود، به وسایل شکستنی آسیب وارد نکند.

 • برای بسته بندی وسایل شکستنی وقت بگذارید!

بسته بندی وسایل شکستنی در باربری نیاوران از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برای آن وقت کافی را بگذارید و با حوصله و صبر این کار را انجام دهید. اگر شما این کار را بخواهید بدون دقت انجام دهید، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. بهتر است با استفاده از کارتن های بزرگ و متناسب با حجم وسیله شکستنی، بسته بندی را انجام دهید و از چسب های محکم و با کیفیت برای چفت و بست کردن آن استفاده نمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

 • از جعبه های محکم و استاندارد و تازه استفاده کنید

برخی از جعبه ها هستند که به مرور زمان با استفاده از آنها شکل و فیزیک خود را از دست می دهند و شل می شوند. بهتر است از این جعبه ها استفاده نکنید و در عوض از جعبه های استاندارد نو که از آنها زیاد استفاده نشده است، بهره ببرید.

 • وسایلی که جعبه دارند را در جعبه خودشان قرار بدهید!

توصیه میکنیم که اگر یک وسیله را می خرید، جعبه آن را حتما در جایی نگه دارید، چون موقع بسته بندی برای اثاث کشی منزل حتما به آن احتیاج پیدا می کنید. اگر این جعبه ها شل نشده باشند و یا قسمتی از آنها از بین نرفته باشد، بهترین گزینه برای بسته بندی وسایل می باشند.

 • هر جعبه را با علامت گذاری مشخص کنید

یکی از اصولی که باید در باربری نیاوران به آن دقت شود، این است که در هنگام بسته بندی وسایل شکستنی، به آنها علامت بزنید و با توجه به نامشان یا دسته بندیشان، روی جعبه یک کلمه خاص را بنویسید، تا بنا به اهمیت آن در بارگیری، به آنها توجه شود.

 • بارگیری مناسب بسته بندی ها را فراموش نکنید

در مرحله آخر که یکی از مهمترین مراحل به شمار می رود، این است که باید بارگیری وسایل روی ماشین وسیله نقلیه به صورت کاملا اصولی انجام بگیرد، در غیر اینصورت تمام زحمات شما در بسته بندی وسایل منزل از بین خواهد رفت، پس این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل

هزینه اسباب کشی در باربری نیاوران

 

با توجه به اینکه خیلی ها هستند که از خودشان خانه ندارند و یا اینکه محیط کارشان به صورت استیجاری یا رهن است، مجبورند هر چند سالی یکبار یا سالی یکبار به اسباب کشی منزل یا محل کار خود فکر کنند. برای برخی ها اسباب کشی عذاب آور و سخت است و اگر بخواهند خودشان از پس آن برآیند ممکن است چند روزی فقط نیاز به استراحت داشته باشند. ما در این مقاله بر آن شدیم تا درباره کاهش هزینه اسباب کشی در باربری نیاوران، مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم و بتوانید از آن استفاده نمایید.

مردم در این دوره و زمانه دارای مشغله های فراوانی هستند و نمی توانند در کنار کار و زندگی که دارند، دغدغه ها و مشغله های دیگری هم وارد زندگی کنند. بنابراین باید راهکار هایی را تدبیر کنند تا بتوانند بدون دردسر و دغدغه باربری و اثاث کشی منزل یا محل کار خود را انجام دهند. شرکت باربری نیاوران بهترین گزینه برای سپردن صفر تا صد باربری و حمل و نقل بار شما است و شما فقط کافی است در گوشه ای نظاره گر عملیات اسباب کشی توسط کارمندان و پرسنل شرکت باربری باشید.

برخی ها عقیده دارند که سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری، هزینه و قیمت اثاث کشی منزل را افزایش می دهد، در صورتی که این حرف بسیار اشتباه و غیر کارشناسی می باشد و نمی توان آن را درست دانست. اگر از جنبه های مختلفی نگاه کنیم، همه جوره استفاده از باربری محدوده نیاوران به نفع شما خواهد بود.

اما میخواهیم در ادامه در صورتی که قصد دارید خودتان اسباب کشی را انجام دهید، ترفندهایی آموزش دهیم که با استفاده از آن یک حمل و نقل کم هزینه تر داشته باشید.

باربری نیاوران

باربری نیاوران

اسباب کشی کم هزینه بدون نیاز به باربری نیاوران

شاید برخی ها با این تفکر که برایشان استفاده از شرکت باربری نیاوران ممکن است هزینه زیادی داشته باشد، بخواهند خودشان دست به کار شده و کل عملیات را با آنهمه زحمتی که برایشان دارد، با نیروی خودشان به پایان برسانند. کاری نداریم که این تفکر اشتباه است ولی ممکن است در صورت رخ دادن اشتباهاتی هزینه ها خیلی بیشتر از آن شود که شما فکر می کردید، پس تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

چه کنیم که اسباب کشی ارزان تمام شود؟ چه کنیم که وسایل تا رسیدن به مقصد محکم و محفوظ باشند؟ برای شما ترفند هایی جهت باربری اصولی در نظر گرفته ایم که با اجرای آنها می توانید به نتیجه بهتری در زمینه اسباب کشی منزل دست پیدا کنید.

 • وسایل خود را یک به یک بسته بندی کنید!

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در اسباب کشی به آن توجه ویژه شود، بسته بندی وسایل است. بسته بندی باید به گونه ای انجام گیرد که کمترین آسیبی در طی جابجایی بار، به وسایل وارد نشود. همچنین بسته بندی درست و حسابی، سبب می شود، وسایل شما فضای کمتری را در ماشین وسیله نقلیه اشغال کنند.

در نتیجه حتما به فکر بسته بندی کردن وسایل خود باشید و این کار را به شیوه کاملا اصولی انجام دهید. برای بسته بندی باید از جعبه های محکم و با کیفیت به علاوه نایلون های حبابدار استفاده نمایید و خیلی دقت کنید که نمی توانید وسایل گوناگون با خصوصیات مختلف را در کنار هم بسته بندی کنید.

حتما سعی داشته باشید برای وسایل شکستنی، فضای خالی در بسته بندی را با استفاده از موادی مانند ابر و روزنامه پر کنید، تا سبب جابجایی آن در وسیله بسته بندی نگردد.

باربری محدوده نیاوران

باربری محدوده نیاوران

 • ماشین حمل بار مناسب با حجم بار خود پیدا کنید!

معمولا حجم بار برای اثاث کشی منزل بسیار بالا است. برای همین یک وسیله نقلیه سنگین باید برای این کار انتخاب کنید. معمولا استفاده از وانت در اسباب کشی خانه توصیه نمی شود، چرا که تعداد وسایل زیاد است و ممکن است احتیاج به این باشد که چند بار ماشین به مقصد رفت و آمد داشته باشد.

اگر از باربری نیاوران استفاده کنید، می توانید با تماس با کارشناسان شرکت باربری به صورت تلفنی، درباره نوع وسیله نقلیه مشورت کامل را دریافت نمایید. آنها بعد از شناسایی نوع باربری شما، ماشینی که مخصوص است و برای بار شما مناسب است به مبدا برای حمل بار ارسال می کنند.

 • در بارکشی از دوستان و اقوام کمک بگیرید!

عموما شده است که وقتی یکی از اقوام و یا دوستان وقتی که اسباب کشی دارند، به کمک آنها می رویم و چند ساعتی را در خدمت آنها برای پایان دادن این عملیات هستیم. شما هم می توانید برای جابجایی وسایل خود از افراد فایل کمک بگیرید، اینگونه نیاز به کارگر حمل بار نخواهید داشت و باعث کاهش هزینه شما برای این امر خواهد شد.

البته باید دقت کنید که سلامتی شما بسیار مهم تر از پول است و باید جابجایی وسایل را با دقت بسیار بالا انجام بدهید که به کمر و یا ستون فقرات شما فشار اضافی وارد نشود. همچنین باید در جابجایی دقت داشته باشید که به وسایل آسیبی وارد نشود و به صورت کاملا سالم به سمت ماشین ببرید.

گارگر حمل بار

گارگر حمل بار

همچنین قرار دادن وسایل در ماشین حمل و نقل بسیار اهمیت دارد و در این زمینه باید دقت کنید، وسایل به گونه ای قرار داده شوند که جایشان محکم باشد. بهتر است برای آسیب کمتر به وسایل در حین باربری، کف محل بارگیری را از پتو پر کنید و همچنین وسایل را در کنار یکدیگر در کنار وسایل بزرگتر، با طناب محکم کنید که تکان بیش از اندازه نخورند.

 • روز های غیر تعطیل را برای اسباب کشی انتخاب کنید!

اگر میخواهید باربری ارزان تری داشته باشید، بهتر است که در روز های غیر تعطیلی اقدام به این کار کنید. در روز های تعطیل همانطور که میدانید وسایل نقلیه برای اسباب کشی، به سختی پیدا می شوند و اگر هم پیدا شوند، میخواهند هزینه زیادتری را از شما دریافت نمایند.

در نتیجه گیری میخواهیم خدمتتان عرض کنیم که شما می توانید با استفاده از خدمات باربری نیاوران، یک باربری کم هزینه و کم دردسر را داشته باشید. لازم نیست اصلا نگران این عملیات باشید، چرا که اجرای آن به وسیله اتوبار نیاوران برای شما انجام خواهد شد و کمترین زحمتی برای شما ایجاد نمی شود.

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران

***نکاتی که باید روزهای قبل اثاث کشی باربری نیاوران رعایت کنید***

 

اسباب کشی به یکی از دغدغه ها و مایه نگرانی بعضی از افراد تبدیل شده است. برخی خانوار ها مجبورند هر چند سال یکبار محل زندگی خود را عوض کنند و برای این منظور باید اسباب کشی منزل را انجام دهند. برخی افراد از هموطنان ما هستند که حتی سالی یکبار باید اثاث کشی انجام دهند و برای این افراد و خانواده ها، وقتی این امر سخت می شود که به صورت غیر اصولی آن را عملیاتی کنند. ما برای آسان شدن امر اسباب کشی، نکاتی را که باید قبل از آن در باربری نیاوران اجرا کنید تا یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر داشته باشید را برایتان بیان می کنیم که می توانید آن را مطالعه نمایید.

باربری منطقه نیاوران یکی از باربری های منطقه شمال تهران است که برای انجام خدمات باربری دارای شعب مختلفی در سطح این منطقه می باشد. افرادی که می خواهند باربری بدون دردسری داشته باشند و حمل و نقل و حمل بار آنها با مشکل مواجه نشوید توصیه می کنیم که از باربری نیاوران و خدمات آن استفاده نمایید. این باربری به شما این امکان را می دهد که بتوانید بدون کوچکترین زحمتی، وسایل و بار خود را تا مسافت های دور، ارسال نمایید.

اگر شما قصد اسباب کشی منزل را دارید، قبل از آن باید نکاتی را برای شما یادآوری شویم. روز های قبل از اسباب کشی مهم هستند و باید ترفندهایی که برای شما بیان می کنیم در روز ها یا ساعت های قبل از اسباب کشی با باربری نیاوران، انجام دهید تا بدون استرس و نگرانی این عملیات برای شما به پایان برسد.

از آنجا که اثاث کشی، هم می تواند سخت باشد و هم می تواند راحت باشد، به شما توصیه می کنیم که این نکات را به دقت فرا بگیرید و آنها را مو به مو اجرا کنید. آرامش در هنگام اثاث کشی، خیلی مهم است که قطعا با اجرای این ترفند ها و نکات می توانید اضطراب و استرس را از خود دور سازید.

باربری نیاوران

باربری نیاوران

نکات قبل از اسباب کشی باربری نیاوران

از آنجا که باربری محدوده نیاوران به شما در منطقه شمال تهران نزدیک خواهد بود، به محض تماس بعد از مدت کوتاهی، ماشین حمل بار برای شما ارسال می گردد. پس بهتر است که کارهایی که قبل از اسباب کشی باید انجام دهید را به دقایق پایانی موکول نکنید، چون ممکن است گیج شوید و نتیجه معکوس از این ترفندها برایتان رقم بخورد.

بهترین زمان، برای وسایل غیر ضروری که آنها را در روز آخر احتیاج نخواهید داشت، شب قبل از اسباب کشی است و بهترین زمان برای وسایل ضروری، دو الی سه ساعت مانده به اسباب کشی باربری نیاوران خواهد بود.

 • وسایل خود را تمیز و مرتب کنید!

اگر برنامه ای برای اسباب کشی دارید، توصیه می کنیم روز های پایانی به میز کردن و مرتب کردن وسایل منزل خود بروید. این کار از استرس روز های پایانی که ممکن است به وجود بیاید، جلوگیری نموده و فکر شما را باز تر می کند، چون موقعی که وسایل را مرتب می کنید، در ذهنتان آنها را دسته بندی هم می کنید. با جمع و جور کردن کمد ها، وسایل اتاق ها و لباس ها، علاوه بر اینکه وسیله ای را از قلم نمی اندازید، باعث صرفه جویی در بسته بندی و همچنین کاهش حجم بار شما در اثاث کشی منزل می شود.

اسباب کشی باربری نیاوران

اسباب کشی باربری نیاوران

 • همه لوازمی که جهت بسته بندی احتیاج دارید را خریداری نمایید!

اگر قرار است که بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید، بهتر است از هفته قبل از اسباب کشی همه آن وسایلی که برای بسته بندی احتیاج دارید را تهیه نمایید و آن را آماده کنید. شما برای بسته بندی به کارتن، روزنامه باطله، جعبه های محکم ، و چندین تکه نایلون حبابدار احتیاج خواهید داشت.

البته اگر اسباب کشی را بر عهده باربری نیاوران می گذارید، آنها خودشان با استفاده از وسایلی که دارند، بسته بندی وسایل شما را به بهترین شکل انجام می دهند و دیگر شما نیازی نیست که نگران این موضوع باشید.

بهتر است بسته بندی لوازمی که به آنها در روز های آخر احتیاجی ندارید، روز های قبل از اسباب کشی انجام دهید تا فشار کاری در روز آخر بسیار کاسته شود و کمتر خسته شوید. بسته بندی بقیه موارد را هم به لحظات آخر موکول نکنید، تا سرعت بارگذاری وسایل در خودرو افزایش یابد.

 • به گل ها و گیاهانی که قرار است با خود ببرید، آب بدهید!

گل ها و گیاهان آپارتمانی بسیار حساس هستند و شما باید در حمل و نقل و اسباب کشی به نکات جابجایی آنها دقت لازم را داشته باشید. گیاهانتان را در روز آخر در معرض نور کافی قرار بدهید و اگر احتیاج به آب دارد و خاک آن خشک است، حتما به آن آب بدهید تا در هنگام باربری اذیت نشود و آسیب نبیند.

 • اسناد و مدارک مهم را جا نگذارید

یکی از دغدغه هایی که اکثر مردم در هنگام اسباب کشی ممکن است با آنها مواجه شوند، این است که وسایل را یا گم می کنند و یا اینکه فراموش می کنند که با خود ببرند. برای اینکه آنها را فراموش نکنید، بهتر است آنها را از دو الی سه روز قبل پیدا کنید و دسته بندی کنید و در جعبه هایی که آنها را علامت گذاری نموده اید، قرار دهید.

بسته بندی اثاثیه منزل باربری نیاوران

بسته بندی اثاثیه منزل باربری نیاوران

 • به محل جدید سر بزنید

به محلی که قرار است نقل مکان کنید، سر بزنید. بهتر است که تمیز کاری محیط را در روز های پایانی انجام دهید تا دیگر دغدغه ای نداشته باشید و به محص اینکه وسایل رسید، بتوانید آنها را بچینید. قطعا تمیز کردن یک خانه خالی و بدون وسیله مزاحم راحت تر از خانه ای است که پر از وسیله هایی است که برای تمیز کاری دست و پا گیر هستند.

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران

 • با باربری هماهنگ کنید

همه اطلاعاتی که لازم است را از باربری نیاوران برای اسباب کشی دریافت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید. کارشناسانی که به شما پاسخ می دهند، قطعا تجربه لازم را دارند و به شما راهنمایی های لازم را خواهند داد که برای آسان تر شدن باربری چه نکاتی را رعایت نمایید. همچنین اگر قرار است اتوبار نیاوران ، بسته بندی را برای شما انجام بدهد، روز قبل یا صبح روز اسباب کشی با آنها هماهنگ کنید.

نکاتی که باید حتما در باربری منطقه نیاوران برون شهری رعایت شود؟

 

باربری به دو نوع برون شهری ( یا مسافت کوتاه ) و برون شهری ( مسافت طولانی ) دسته بندی می شود. معمولا باربری هایی که مسافت طولانی دارند سخت تر هستند و برای اینکه با سختی آنها مقابله کنیم، باید به رعایت نکاتی در این زمینه بپردازیم که بسیار اهمیت دارند. نکاتی که می توانند یک باربری و اسباب کشی را ساده تر کنند و به غیر از خستگی راه، خستگی دیگری به سراغمان نیاید. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکاتی بپردازیم که در باربری منطقه نیاوران مسافت طولانی با برون شهری باید رعایت شود تا اسباب کشی و یا حمل و نقل راحت تری داشته باشید.

کلا اسباب کشی یک عملیات نه چندان راحت و نه چندان سخت است. البته برای برخی ها که یک سری نکات را نمی دانند و آن را رعایت نمی کنند بسیار سخت می شود و برای کسانی که نکاتی ساده را در اثاث کشی باربری منطقه نیاوران رعایت می نمایند، بسیار راحت تر است.

حداقل کاری که رعایت این نکات برای شما خواهد کرد این است که اعصاب راحت تری خواهید داشت و در حین اسباب کشی آرامش بیشتری دارید. برعکس اگر این نکات را انجام ندهید، باعث می شود بیشتر استرس بگیرید و از اضطراب هایی که قبل از اثاث کشی باربری منطقه نیاوران پیش می آید در امان نباشید.

باربری برون شهری منطقه نیاوران تا جایی که می تواند برای شما تمامی اقدامات لازم را برای داشتن یک باربری و حمل و نقل آسان تر اجرا می کند، اما رعایت نکاتی در این زمینه که مربوط به خودتان است نیز برای داشتن یک باربری برون شهری آسان تر احتیاج است.

باربری منطقه نیاوران

باربری منطقه نیاوران

باربری برون شهری از قدیم الایام تا کنون انجام می شده است و به نمونه ای از آن که در حال حاضر هم اکثرا به روش سنتی انجام می شود، می توان گریزی زد. عشایر به این علت که دارای زندگی کوچ نشینی هستند، به همین دلیل هر چند ماهی یکبار باید اسباب و اثاثیه خود را جمع کنند و بار سفر را به مقصد بعدی که ییلاق یا قشلاق خواهد بود، ببندند.

آنها چون همیشه در حال اسباب کشی منزل خود هستند، بهتر می دانند که برای باربری آسان تر باید چه نکاتی را رعایت کنند که هم زودتر به مقصد برسند و هم اینکه بارشان در طول سفر آسیبی نبیند، پس می توان گفت که قدیمی ترین حمل و نقل ها هم با استفاده از برنامه ریزی و رعایت اصول پیش می رود تا به مشکلی برنخورد.

نکات باربری منطقه نیاوران برون شهری

به این علت که مسافت باربری برون شهری، بیشتر از باربری درون شهری است به همین منظور باید نکاتی رعایت شود تا در این مسافت طولانی باربری و حمل و نقل بار با مشکل مواجه نشود. اسباب و اثاثیه هر شخصی گرانبها و با ارزش هستند و قطعا عدم توجه به این موضوع می تواند از اطمینان مشتری به شرکت باربری بکاهد.

نکاتی را در ادامه بیان می کنیم که شاید به نظر ساده برسند، اما توجه به آنها در باربری منطقه نیاوران الزامی است تا بار و وسایل به صورت کاملا سالم و بدون مشکل به مقصد مورد نظر که در دورترین مسافت ها است، برسد.

باربری برون شهری منطقه نیاوران

باربری برون شهری منطقه نیاوران

 • ماشین حمل بار باید متناسب با حجم بار باشد!

یکی از مشکلاتی که شاید برخی ها در اسباب کشی منزل با آن مواجه هستند، این است که این افراد در انتخاب ماشینی مناسب برای باربری اشتباه می کنند. شاید به خیال خود فکر می کنند که می توانند با فشرده کردن بار، آن را روی یک ماشین حمل کوچکتر هم به مقصد رساند تا ارزان تر تمام شود.

دقیقا یکی از اشتباهاتی است که در باربری باید از آن پرهیز شود. استفاده از وسیله نقلیه مناسب باید در اولویت شما قرار بگیرد، چرا که در سرعت های گوناگون فشار به بار وارد می شود و در هنگامی که این وسایل روی هم فشرده باشند، این فشار افزوده شده و به آسیب به بار شما ختم خواهد شد.

اگر کل بار و وسایل منزل را جابجا می کنید، بهتر است که حداقل از یک خاور یا کامیونت برای جابجایی بار استفاده کنید تا حجم بار زیاد را پوشش دهد. این وسیله نقلیه اگر مسقف باشد یا دارای کابین باشد، بهتر خواهد بود.

 • بسته بندی مناسب وسایل را فراموش نکنید.

بارها گفته ایم و باز هم می گوییم که در باربری منطقه نیاوران باید بسته بندی وسایل باید به صورت اصولی انجام شود. با توجه به اینکه باربری برون شهری دارای مسافت طولانی تری است، توجه به نکات بسته بندی صحیح، سبب می شود که کمترین آسیب ها متوجه بار شما شود و شما خیالتان از بابت جابجایی تا حدود زیادی راحت باشد.

باربری برون شهری

باربری برون شهری

مبل، تلویزیون، صندلی و میز های خود را حتما با استفاده از نایلون حبابدار پوشش دهید و با چسب محکم کنید. بهتر است که بعد از آن برای اطمینان بیشتر، آنها را درون جعبه قرار دهید، البته اگر امکانش بود. همین پوشش برای مبل و صندلی کفایت می کند و نیازی به جعبه نیست.

شیشه ها و وسایل شکستنی باید در جعبه ای بزرگ و پر شده از کاغذ و روزنامه باطله قرار گیرند تا به آنها فشاری وارد نشود. می توانید از چسب های کوچک محافظ در چهار طرف وسایل شکستنی و به خصوص شیشه ها استفاده نمایید تا ضربه ای اگر وارد شد، به مرکز شیشه وارد نشود.

 • کف وسیله نقلیه را پتو چینی کنید.

بهتر است که کف ماشین وسیله نقلیه را پتو چینی کنید و با استفاده از وسایل نرم، از سختی کف بکاهید. ابن کار سبب می شود که در صورت وارونه شدن برخی از وسایل در حرکت، آسیبی به آنها وارد نشود.

 • از باربری مطمئن استفاده کنید!

باربری منطقه نیاوران یکی از بهترین باربری ها برای جابجایی و اسباب کشی وسایل شما است. به علت مسافت دوری که قرار است بار را بفرستید، باید قابل اعتماد ترین شرکت یا شخص را برای حمل و نقل خود انتخاب کنید تا علاوه بر سالم رساندن بار بتواند قابل اطمینان باشد تا بار شما با حوادث شخصی روبرو نشود. فرد مطمئن قطعا در حرکت سعی می کند که آرام تر براند تا به بار و وسایل فشار وارد نشود.

بسته بندی وسایل باربری منطقه نیاوران

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با ما
بستن