باربری غرب تهران

باربری تک قیطریه

قیطریه از لوکس ترین و قدیمی ترین محلات مرفه نشین شمال شهر تهران است که در منطقه یک شهرداری و شهرستان شمیرانات واقع شده است و یکی از بزرگترین و شلوغ ترین محلات شمال شهر تهران است. اصلی ترین خیابان این محله همان خیابان قیطریه است که پارک بزرگ قیطریه که از بزرگترین پارک های شهر تهران است در این محل واقع شده است

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

قیطریه

از لوکس ترین و قدیمی ترین محلات مرفه نشین شمال شهر تهران است که در منطقه یک شهرداری و شهرستان شمیرانات واقع شده است و یکی از بزرگترین و شلوغ ترین محلات شمال شهر تهران است. اصلی ترین خیابان این محله همان خیابان قیطریه است که پارک بزرگ قیطریه که از بزرگترین پارک های شهر تهران است در این محل واقع شده است.

محلات شمال شهر تهران هر روز دستخوش تغیر و آپارتمان سازی و انبوه سازی است که همین امر بر شلوغی و ترافیک آن می افزاید و همین ترافیک و شلوغی کمی زندگی را در این منطقه با مشکلاتی مواجه می سازد.

باربری تک قیطریه با هدف تسهیل امر جابجایی و حمل بار در منطقه قیطریه تاسیس شده است. باربری تک قیطریه با سالها تجربه و بهره گیری از نیروهای خدوم و مجرب در امور مختلف مربوط به بسته بندی و حمل و دکوراسیون و غیره در خدمت همشریان محترم تهرانی و بخصوص ساکنین قیطریه و اطراف می باشد.

اگر از کیفیت کار باربری تک قیطریه در امر جابجایی و باقی امور مربوط به اسباب کشی بگذریم، یکی از دلایل لزوم استفاده از شرکت های باربری نزدیک به محل جابجایی اسباب و اثاثیه، جهت حمل بار، درگیر نشدن در ترافیک و سرعت بالای کار است که در خیلی از موارد برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند تا از شرکت های باربری نزدیک به محل سکونت خود جهت جابجایی استفاده کنند.

به همین دلیل باربری تک در تمامی نقاط شمال شهر تهران شعبه ای از باربری خود را تاسیس نموده و به دلیل بزرگی محله قیطریه و شلوغی آن، شعبه باربری تک قیطریه در این محل تاسیس شده است.

باربری قیطریه مانند دیگر باربری های شعبه تک از بهترین و باکیفیت ترین خدمات جهت خدمت رسانی به مشتریان در امر باربری و جابجایی بار، بهره می گیرد.

تجربه ما در باربری تک قیطریه در محله قیطریه و تمامی محلات شمال شهر تهران باعث محبوبیت باربری تک قیطریه شده است طوری که مشتریان در سرتاسر تهران از خدمات این باربری استفاده می کنند.

خدمات باربری قیطریه

شرکت های باربری معمولا خدمات یکسانی انجام میدهند اما در بعضی از شرکت های باربری خدماتی علاوه بر امور باربری و جابجایی بار انجام میشود. باربری تک قیطریه نیز به منظور جلب مشتری و رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان خود سعی نموده تا نسبت به رقبای خود خدمات بیشتر و مفیدتری که باعث سهولت کار جابجایی مشتری شود را در اختیار مشتری قرار دهد. از جمله خدماتی که در باربری تک قیطریه انجام میشود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمه بار متشری توسط باربری تک قیطریه
 • انجام امور بسته بندی بار در صورت درخواست مشتری باربری تک قیطریه
 • انجام امور دکوراسیون و چیدمان منزل و محل کار در صورت درخواست مشتری باربری تک قیطریه
 • خدمات مشاوره به مشتریان باربری تک قیطریه در امور مربوط به جابجایی
 • اجاره انبار به در صورت درخواست مشتری باربری تک قیطریه
 • حمل و جابجایی بار در باربری تک قیطریه
 • ارائه خدمات جابجایی و بیمه بار با کمترین هزینه در باربری تک قیطریه
 • بهره گیری از ماشین های کاملا مدرن و مخصوص اسباب کشی باربری تک قیطریه
 • در اختیار گذاشتن انواع ماشین ها متناسب با مقدار و نوع بار در باربری تک قیطریه
 • حمل بار به سراسر کشور توسط باربری تک قیطریه
 • ارائه تخفیف ویژه به مشتریان دائمی باربری تک قیطریه

این موارد تنها گوشه ای از خدمات ویژه باربری تک قیطریه به مشتریان می باشد.

خدمات برون شهری

باربری تک تهران بار علاوه بر خدمات درون شهری در زمینه جابجایی های برون شهری هم سابقه و تخصص زیادی دارد. جابجایی های برون شهری خودرا به ما بسپارید.

خدمات درون شهری

باربری تک تهران بار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه باربری و حمل بار یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران می باشد. کافی است یک بار از خدمات ما استفاده کنید.

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

هزینه باربری قیطریه

جابجایی همیشه هزینه هایی دارد این هزینه ها شامل هزینه نظافت، بسته بندی، جابجایی، دکوراسیون و چیدمان منزل جدید و در برخی موارد هزینه مربوط به خسارات احتمالی و خرابی وسایل هنگام جابجایی است. این هزینه ها گاهی برای مشتری سنگین است به همین دلیل باربری تک قیطریه با در نظر گرفتن وضعیت مشتریان خود سعی نموده است تا جهت رفاه و جلب رضایت مشتریانش، هزینه های باربری و جابجایی را تا حد ممکن کاهش دهد و در این زمینه حتی تخفیف هایی نیز به مشتریان دائمی خود می دهد.

هر کدام از خدماتی که توسط باربری ها انجام میشود هزینه های مربوط به خود را دارد اما باربری تک قیطریه سعی نموده تا این هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهد که این نیز خود دلیلی برای محبوبیت باربری تک قیطریه نزد مشتریانش می باشد.

هزینه های زیادی که این روزهای شرکت های باربری مختلف تحت عناوین متفاوت به مشتریان تحمیل می کنند باعث بدبینی مشتریها به شرکت های باربری شده است و برخی مشتریان را بر آن داشته تا از ماشین های معمولی و افراد غیرمجرب جهت حمل بار خود بهره بگیرند که این امر نیز در جای خود باعث بوجود آمدن دردسر و مشکلاتی برای صاحب بار و در بسیاری از موارد باعث بروز خساراتی به مشتریان شده است. به همین دلیل است که باربری تک قیطریه برای جلب اعتماد مشتری، هزینه ها را تا حد ممکن کاهش داده و به مشتریان دائمی خود تخفیف هایی نیز ارائه می دهد.

بیمه باربری تک قیطریه

خسارت به وسایل و خرابی اسباب هنگام اسباب کشی از جمله مواردی است که گاها پیش می آید و همین امر باعث بروز خسارت به صاحب بار و بوجود آمدن مشکلاتی بین صاحب با و کارگران حمل بار و شرکت باربری می شود که گاها به آسانی حل نمی شود.

شرکت باربری تک قیطریه جهت جلوگیری از بوجود آمدن چنین مشکلاتی و نارضایتی مشتریان خود، اولا از بهترین و مجرب ترین کارگرها جهت انجام امور جابجایی بار استفاده می کند و ثانیا در صورتی که خسارتی بوجود بیاید چون از خدمات بیمه برای بار مشتری و ماشین ها و کارگرهایش استفاده می کند همین امر باعث آرامش و امنیت خاطر مشتری شده و در صورت بوجود آمدن خسارت بخاطر وجود بیمه باربری کلیه خسارت های مشتری بدون هیچ گونه مشکلی پرداخت می شود.

حمل بار به سراسر کشور توسط باربری تک قیطریه

باربری قیطریه حمل بار را بصورت ویژه در محدوده محله قیطریه و شمال شهر تهران انجام می دهد. اما در صورت درخواست مشتری باربری تک قیطریه، امور باربری و جابجایی را به سراسر کشور نیز انجام می دهد.

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

۰%

امتیاز کاربران: ۰٫۰۵ ( ۱ رای)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما
بستن