بهترین باربری تهران
باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

متخصصین حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل شرکتها + ماشین های بزرگ

آنچه در این مطلب خواهید اموخت پنهان
 1. 1 شعبه شمال تهران
 2. 2 ۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸
 3. 3 شعبه مرکز تهران
 4. 4 ۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴
 5. 5 شعبه غرب تهران
 6. 6 ۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲
 7. 7 بیمه باربری غرب تهران
 8. 8 خدمات بیمه باربری غرب تهران
 9. 9 با خدمات باربری غرب تهران [ درون شهری ] آشنا شوید
 10. 10 خدمات باربری غرب تهران ( درون شهری )
 11. 11 باربری جهیزیه عروس
  1. 11.1 مجهزترین باربری در سطح منطقه با کادری مجرب وورزیده وخوش اخلاق. ارسال کامیون و کامیونهای بزرگ مسقف فلزی مخصوص حمل اثاثیه منزل به کل نقاط تهران و شهرستان با بیمه وبارنامه دولتی.
  2. 11.2 بزرگ و جادار دارای کفی خاص وصاف تمام موکت کاری شده با «« ۷۰ »» عددپتو
  3. 11.3 بارچینی حرفه ای و پتو پیچی وسایل به بهترین شکل ممکن
  4. 11.4 دارای شعب : شمال – غرب – مرکز
  5. 11.5 ۰۲۱۲۲۳۴۵۹۳۸
  6. 11.6 ۰۲۱۴۴۴۸۹۷۷۲
  7. 11.7 ۰۲۱۸۸۳۵۲۵۳۴
 12. 12 پاسخگوی۲۴ساعته
  1. 12.1 متخصص درجابجایی وسایلهای سنگین وحساس ازجمله :
  2. 12.2 گاوصندوق ، تردمیل ، یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، بوفه های بزرگ شیشه‌ای ، شیشه میز نهارخوری و…..
  3. 12.3 «« همواره در تلاشیم تاخاطراتی ماندگار از یک اثاثکشی بی دغدغه برایتان برجای بگذاریم »»
 13. 13 انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس
  1. 13.1 خدمات درون شهری
  2. 13.2 خدمات برون شهری
  3. 13.3 شعبه شمال تهران
 14. 14 ۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸
 15. 15 شعبه مرکز تهران
 16. 16 ۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴
 17. 17 شعبه غرب تهران
 18. 18 ۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲
 19. 19 برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید بنکاتی توجه شود :
  1. 19.1 شعبه شمال تهران
 20. 20 ۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸
 21. 21 شعبه مرکز تهران
 22. 22 ۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴
 23. 23 شعبه غرب تهران
 24. 24 ۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲
 25. 25 انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس
  1. 25.1 سرعت در انجام کار
  2. 25.2 کادر مجرب و متخصص
  3. 25.3 جابجایی بدونه دردسر
  4. 25.4 بسته‌بندی اصولی
  5. 25.5 شعبه شمال تهران
 26. 26 ۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸
 27. 27 شعبه غرب تهران
 28. 28 ۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲
 29. 29 شعبه مرکز تهران
 30. 30 ۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

باربری و اتوبار غرب تهران ۰۲۱۴۴۴۸۹۷۷۲  انجام خدمات اثاث کشی و بسته بندی

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

خدمات 24 ساعتع باربری تهران
باربری ارزان
باربری مودب

باربری غرب تهران

 

درباره شرکت های باربری چه می دانید؟ آیا تا به حال برای اسباب کشی و جابجایی بار، از شرکت های باربری استفاده کرده اید؟ ما در این مقاله می خواهیم به خدمات باربری غرب تهران بپردازیم، که شما می توانید با این موضوع آشنا شوید.

تهران یکی از شهر های شلوغ و پرجمعیت می باشد و دلیل آن هم همانطور که میدانید، پایتخت بودن این شهر می باشد. جمعیت زیاد این شهر، قطعا خدمات متنوعی نیاز دارند که یکی از آنها باربری می باشد. چرا که شهروندان تهرانی برای جابجایی های خود برای حمل اسباب و اثاثیه به یک شخص یا یک شرکت باربری احتیاج دارد.

به علت بزرگ بودن تهران، شرکت های باربری به ۴ دسته در مناطق تهران تقسیم می شوند. شمال، جنوب، غرب و شرق تهران که برای حمل بار شما نزدیکترین مکان جغرافیایی را به شما داشته باشند و در سریع ترین زمان ممکن، خود را برای ارائه خدمات باربری برسانند.

شرکت باربری تک تهران، یکی از شرکت های باربری غرب تهران می باشد که علاوه بر خدمات و حضور در غرب، در تمام نقاط تهران خدمات ارائه می دهد.

باربری غرب تهران

معرفی شرکت باربری تک تهران ارائه دهنده خدمات باربری غرب تهران

باربری غرب تهرانیکی از بهترین شرکت های باربری از نگاه مردم، که رضایت آنها را در خدمات باربری به همراه داشته است، شرکت باربری تک تهران می باشد. این مجموعه با ارائه خدمات باربری غرب تهران و دیگر نقاط توانسته با پایبند بودن به تعهدات خود، بدون نقص، مرسوله ها را به مقصد برساند.

ویژگی هایی که در این شرکت می توانید به آن دسترسی داشته باشید، عبارتند از:

 • استفاده از ماشین های متنوع با توجه به نوع بار شما

باربری غرب تهران، بنا به نیاز مشتریان خود از وسایل نقلیه متنوع استفاده می نماید. استفاده از وسایل نقلیه متفاوت سبب می شود که ارائه خدمات با تنوع بالاتری انجام شود.  در واقع با توجه به نوع و سنگینی بار شما، تعیین می شود که کدام نوع ماشین برای حمل اسباب و اثاثیه شما مناسب خواهد بود.

در صورتی استفاده نادرست از ماشین های حمل بار، ممکن است به بار شما آسیب برسد. برای مثال برخی از باربر ها هستند که بار بیش از حد مجاز بر روی ماشین خود سوار می کنند، که این مورد باعث فشار آمدن به اسباب شما خواهد شد. شرکت باربری غرب تهران، با تنوع ماشین های حمل بار، این معضل را برای مشتریان خود برطرف نموده است.

برای انتخاب ماشین مورد نظر برای حمل بار در تهران به نکاتی نظیر حجم بار، وضعیت مسیر، و مسافت حمل بار، مقصد و غیره توجه خواهد شد.

بسته بندی مناسب

باربری غرب تهران، با ارائه خدمات بسته بندی، سبب ایمنی بیشتر محصولات ارسالی می گردد. در واقع وقتی صحبت از بسته بندی می شود، بسیاری از ما این انتظار را از شرکت های باربری یا افرادی که به صورت خصوصی حمل بار می کنند، نداریم. در صورتیکه شرکت باربری تک تهران برای سلامت محصولات ارسالی به مقصد، بسته بندی محصولات را وظیفه خود می داند و به عنوان یک تعهد به آن عمل می نماید.

حمل بار تهران

وقتی شما با شرکت باربری تک تهران برای ارائه خدمات باربری تماس می گیرید، متخصصان حمل بار برای تعیین و بسته بندی اسباب و اثاثیه شما اقدام می نمایند. این بسته بندی ها با توجه به حجم بار شما صورت خواهد گرفت و لازم به ذکر است که استفاده از بهترین کارتن ها برای بسته بندی صورت خواهد گرفت.

 • بار چینی مناسب

به دلیل اینکه اکثر ما در خانه وسایل گران قیمتی داریم، برای جابجایی آنها باید نهایت دقت صورت بگیرد. برخی از وسایل الکترونیکی با فشار و یا ضربه از بین می روند یا آسیب های زیادی می بینند. برای جلوگیری از آسیب های وارده به این محصولات هم باید بسته بندی مناسب صورت بگیرد و هم اینکه در هنگام چینش بار با دقت، بر روی هم چیده شوند.

شرکت باربری غرب تهران، با استفاده از بارچینی مناسب هنگام بارگیری اسباب و اثاثیه گرانقیمت شما، به شما این تضمین را می دهد که وسایل شما با سلامت کامل به مقصد خواهند رسید و شما باید خیالتان از بابت سلامتی وسایلتان راحت باشد.

خدمات باربری غرب تهران

خدمات باربری غرب تهران

 

همانطور که گفتیم شرکت باربری تک تهران، دارای شعبه های متعدد در سراسر نقاط و مناطق تهران می باشد. شما می توانید با نزدیکترین شعب به منزل خود تماس بگیرید و از خدمات باربری غرب تهران استفاده نمایید و محصولات خود را با ضمانت سلامت تحویل بار، ارسال نمایید.

مرسوله ها توسط این شرکت به دقت بسته بندی می شوند و شما می توانید با خیال راحت حمل انواع بار را به این شرکت بسپارید. در واقع این شرکت در تهران، یکی از شرکت های معتبر در حمل بار است که با رضایت بالا از مشتریان امتیاز گرفته است.

خدماتی که می توان از باربری غرب تهران انتظار داشت:

 • خدمات باربری غرب تهران به سراسر نقاط تهران

اکثرا برای اسباب کشی بین شهری، نیازمند یک شرکت حمل بار مطمئن هستند تا هم بتوانند به امنیت آن تکیه کنند و هم اینکه مطمئن باشند که کل بار آنها به سلامت و بدون هیچگونه آسیبی به مقصد خواهد رسید.

اگر شما در غرب تهران هستید، می توانید با تماس با شعبه غرب شرکت باربری تک تهران، درخواست ارسال مرسوله خود را به مقصد مورد نظر در بین شهر داشته باشید. اصولا هزینه حمل بار بین شهری، کمتر از هزینه های برون شهری می باشد و شما می توانید با خیال راحت نسبت به امنیت و هزینه، حمل اسباب و اثاثیه خود را به باربری غرب تهران بسپارید.

مناطقی همچون پونک، شهر زیبا، صادقیه، ستارخان و جنت آباد از مناطق تحت پوشش این شرکت باربری در تهران هستند. برای مثال برای باربری صادقیه تهران، می توانید با شعبه غرب شرکت اتوبار تک، تماس حاصل بفرمایید تا در اسرع وقت یک وسیله نقلیه برای حمل بار برای شما ارسال نماید.

 • خدمات باربری به سراسر نقاط ایران

شرکت اتوبار تک تهران، یک شرکت باربری جامع و ملی است که شما می توانید برای ارسال مرسوله خود به دیگر نقاط ایران هم از آن استفاده کنید. شرکت باربری غرب تهران این امکان را به شما می دهد که بتوانید اسباب و اثاثیه خود را به دور ترین مقاصد در کشور ایران ارسال نمایید.

باربری صادقیه تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

خدمات بیمه باربری غرب تهران و نکاتی که باید بدانید!

 

حادثه هیچ وقت خبر نمی کند! شاید این جمله را بارها و بارها شنیده باشید و حقیقت تلخی است که شما را تکان می دهد. در واقع این جمله میخواهد به شما بگوید که حادثه برای دیگران نیست و باید برای آن آماده باشید چون هر لحظه که موقعش فرا برسد، بدون اینکه به شما اطلاع بدهد، به وقوع می پیوندد. ما در این مطلب می خواهیم در مورد بیمه نامه باربری غرب تهران مواردی را برای شما بیان کنیم و اینکه این بیمه شامل چه چیز هایی می شود. در واقع خیلی ها هستند که از تعهدات موجود در این بیمه خبر ندارند و به همین دلیل یا متضرر می شوند یا بیهوده طلبکار هستند.

این مطلب را در جهت افزایش آگاهی مردم در زمینه بیمه نامه های باربری غرب تهران برای شما قرار میدهیم تا با خیالی آسوده، در صورت بروز مشکل، بتوانید خواسته های به حق خود را مطالبه کنید.

بیمه یک گواهی است که از طرف شرکت های ذیربط برای مشتریان ارائه می شود. با قرارداد بستن با شرکت های بیمه شما در واقع چتری برای روز های بارانی در این شرکت ها ذخیره می کنید که به محض بروز مشکل، می توانید از آن استفاده نمایید. هزینه های بیمه سالانه و یا ماهانه پرداخت می شوند و به شما در این قبال تعهداتی داده می شود. در شرکت های باربری غرب تهران هم برای اینکه بتوانند برای خاطر دل مشتریان، آرامش بخرند تا مبادا نگران وسایل خود باشند، از بیمه استفاده می شود.

بیمه باربری غرب تهران

در واقع شرکت باربری بیمه را برای مشتری تهیه می کند تا به محض بروز مشکل، قابل پیگیری باشد و خسارت وارده به مشتریان را از جیب خودش نپردازد.ما در ادامه می خواهیم بگوییم که بیمه در باربری غرب تهران می تواند شامل چه حوادثی باشد و در چه صورت قابل پیگیری برای شما خواهد بود.

پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بتوانید از اطلاعات حقوقی و قضایی که در مورد بیمه نامه بار در شرکت های باربری در اختیارتان می گذاریم، استفاده نمایید.

خدمات بیمه باربری غرب تهران

 

شرکت های بیمه برای شرکت های باربری قطعا خدمات تخصصی در نظر گرفته اند. شرکت پست هم اکثرا بار خود را بیمه می کند و سپس به مقصد دیگر شهر ها می فرستد. البته شرکت پست یک قرارداد سراسری می بندد و بر این اساس با خیال راحت اقدام به ارسال مرسوله ها به دیگر شهر ها می کند.

شرکت های باربری هم در واقع همین فرایند را در پیش می گیرند و باید سالانه تمامی وسایل نقلیه و بار های خود را بیمه کنند. اینگونه هم در میزان هزینه و هم در تخفیف ها صرفه جویی خواهند کرد و برایشان ارزان تر تمام می شود. بیمه از طرفی با توجه به اینکه حوادث جاده ای در ایران زیاد هستند، برای شرکت باربری نیاز است و می تواند به جبران برخی از خسارت های ناشی از حوادث جاده ای بپردازد.

خدمات باربری غرب تهران

برخی از شرکت هایی که بار تحویل گرفته را بیمه نمی کنند، ممکن است در صورت بروز حادثه با ضرری چند میلیونی مواجه شوند که باید همه این هزینه را از جیب خود بپردازند.

اما تعهدات بیمه در باربری شامل چه چیز هایی می شود:

 • بیمه آتش سوزی حمل بار

یکی از رایج ترین حوادثی که در هنگام جابجایی در باربری غرب تهران ممکن است برای وسیله نقلیه و در نهایت کل بار اتفاق بیفتد، آتش سوزی می باشد. در این حادثه ممکن است تمام کالاها یا بخشی از آن در آتش سوزی از بین بروند و در این میان شرکت بیمه وظیفه دارد، طبق قرارداد خود برای شما خسارت ناشی از آتش سوزی بار را جبران نماید.

در شرکت های بیمه معمولا اینگونه است که برای اقسام مختلف تعهد خود، سقف تعهدی در نظر میگیرند، مثلا می گویند بیمه آتش سوزی حمل بار با سقف ۱۰ میلیون تومان و بر این اساس خسارت شما را تا همین سقف جبران می کنند. برای اینکه سقف جبران خسارت را بخوانید، باید بیمه نامه هر شرکت بیمه گذار را از نظر بیمه های آتش سوزی بخوانید که میتوانید آن را در سایت های مربوط به بیمه گذارها مطالعه فرمایید.

بیمه نامه باربری غرب تهران

 • بیمه سرقت بار

بیمه سرقت یکی دیگر از جبران خسارت هایی است که در بیمه نامه های بار باید وجود داشته باشد. البته اکثرا در این زمینه از این آپشن استفاده می کنند ولی در برخی از بیمه نامه ها بیمه سرقت بار دیده نمی شود. در این زمینه بیمه گذار متعهد می شود که ارزش بار سرقت شده شما را تا سقف یک مبلغ معین به شما بپردازد و از این طریق بخشی از خسارت وارد شده به شما جبران می شود.

این نکته را به خاطر داشته باشید که برخی از تعهد های بیمه ای، به این صورت است که نمی تواند کل خسارت را برای شما پوشش دهد. نمونه اش که حتما با آن سروکار داشته اید، بیمه بدنه خودرو است که برای تصادف شما سقف جبران خسارت در نظر گرفته می شود.

 • بیمه تصادف ماشین باربری

یکی دیگر تعهداتی که می توانید در بیمه نامه باربری غرب تهران دریافت نمایید، بیمه تصادف ماشین حمل بار است. در اینصورت اگر برای ماشین حمل بار مشکلی بوجود آید، در این صورت خسارت آن بر طبق سقف تعیین شده، جبران می گردد. البته برای اینکه دقیق تر این مفاد را بررسی کنید، همانطور که گفتیم باید قوانین هر بیمه گذار را بخوانید که می توانید اطلاعات آن را از بیمه نامه شرکت باربری دریافت نمایید.

البته نوع تصادف هم در پرداخت بیمه موثر است. اینکه راننده آیا دارای گواهینامه باشد یا خیر؟ راننده باربری مقصر باشد یا خیر؟ و دیگر مسائل تعیین کننده سقف پرداختی به فرد خسارت دیده خواهند بود.

 • بیمه آسیب به اثاثیه

یکی از بیمه هایی که در شرکت باربری غرب تهران می توان به آن دسترسی داشت، بیمه نامه حفاظت بار است. در این نوع بیمه سعی شده است تعهداتی داده شود که بر اساس آن در صورتیکه در حین بار، وسیله ها ( بدون حادثه مثل آتش سوزی، تصادف و سرقت ) با آسیب مواجه شوند، بیمه گذار بر طبق مفاد تعهد نامه، بر اساس ارزش هر محصول، مبلغی را به عنوان خسارت به بیمه شده می پردازد.

خدمات بیمه باربری غرب تهران

با خدمات باربری غرب تهران [ برون شهری ] آشنا شوید

 

باربری برون شهری یکی از انواع باربری هایی است که در این دوره و زمانه به علت نیاز ارتباط شهر ها برای ارسال کالا به یکدیگر گسترش یافته است. به همین منظور در این مقاله می خواهیم شما را درباره خدمات باربری غرب تهران در زمینه برون شهری راهنمایی کنیم تا بتوانید از این اطلاعات بهره ببرید.

با توجه به اینکه فروشگاه های اینترنتی در تهران زیاد هستند و بیشتر انبار های این فروشگاه ها در تهران هستند، برای اینکه محصولات خود را به خریداران در شهر های دیگر برسانند، نیازمند باربری غرب تهران هستند. به خصوص غرب تهران به خاطر آب و هوای خوب و تجمع بالای جمعیت به عنوان یکی از مناطق تجاری مهم در تهران به شمار می رود که باعث شده است شرکت های باربری غرب تهران هم در این منطقه شعبه های متعددی داشته باشند.

البته شاید بپرسید چرا فروشگاه های اینترنتی از پست برای ارسال محصولات خود استفاده نمی کنند که در این زمینه باید گفت، اولا پست یک شرکت دولتی است و ساعات کاری آن به صورت اداری است یعنی نهایتا تا ساعت ۲ یا ۴ بعد از ظهر بتواند خدمات رسانی کند. دوما در باربری غرب تهران، انواع کالا با حجم و وزن های سبک و سنگین را می توانید به دیگر شهر ها ارسال کنید، در صورتیکه در شرکت پست، سقف وزنی برای هر یک از کالاها در نظر گرفته می شود.

در ضمن برخی از فروشگاه های اینترنتی هستند که برای ارسال محصولات خود، پرداخت درب منزل را در نظر می گیرند. برای اینکه در پست پرداخت به صورت بعد از تحویل صورت بگیرد، کارفرما باید طی یک پروسه سخت با شرکت پست قرارداد ببندد، در صورتیکه در شرکت های باربری اینگونه نیست و شما می توانید بدون مشکل و یا بستن قرارداد های سخت، از این گزینه به راحتی استفاده کنید تا خیال مشتریان خود را راحت نمایید.

اما در ادامه میخواهیم در مورد خدمات باربری برون شهری غرب تهران برای شما بیان کنیم که می توانید آن را مطالعه کنید.

باربری برون شهری

خدمات باربری غرب تهران ( برون شهری )

 

باربری برون شهری را می توانید به عنوان یک گزینه مهم در ارتباط بین شهری حساب کنید. چرا که هر شهری برای اینکه کالاهای مورد نیاز خود را تامین کند، به این نیاز دارد که با شهر های دیگر ارتباط برقرار کند و اینجا است که می توان از اهمیت شرکت های باربری نام برد.

همانطور که در مورد شرکت های پست اشاره کردیم، پروتکل فعالیت های شرکت باربری با شرکت پست بسیار متفاوت است. شرکت پست بیشتر برای ارسال کالاهایی تقریبا سبک است ولی ارسال بار به دیگر شهر ها در حجم بالا بر عهده شرکت های باربری دولتی و خصوصی خواهد بود.

اما خدمات باربری برون شهری غرب تهران چیست؟

 • ارسال کالاهای فاسد شدنی به دیگر شهر ها

یکی از مهمترین خدماتی که می توانید در باربری برون شهری دریافت کنید، ارسال کالاهای فاسد نشدنی است. در واقع برای اینکه کالاها سالم بمانند باید در محیط خنک حمل شوند که برای اینکار در ماشین های باربری یخچال ها و خنک کننده هایی در نظر گرفته می شود که شما می توانید با استفاده از آن بدون نگرانی از خراب شدن محصولات و یا مواد غذایی، آنها را به دیگر شهر ها ارسال کنید.

 • ارسال محموله های سوختی به دیگر شهر ها

نوع دیگری از خدمات باربری غرب تهران، ارسال مواد سوختی به شهر های مختلف است. در واقع کپسول های گاز، بشکه های نفت، گازوئیل، بنزین و غیره برای اینکه حمل شوند، نیازمند ماشین های سنگین هستند و همی اینکه نیازمند مزاقبت های خاصی هستند که باید برای این کار با شرکت های باربری معتبر قرارداد ببندید.

باربری غرب تهران

 • ارسال مواد اولیه

ارسال مواد اولیه با حجم سنگین برای شرکت ها و کارخانه های مختلف در دیگر شهرها و استان های کشور، از خدماتی است که شرکت های باربری برای مشتریان خود ارائه می کنند.

 • اسباب کشی منزل و محیط کار

بسیاری از افراد و خانواده ها هستند که برای انتقال به دیگر شهر ها نیازمند این هستند که با استفاده از ماشین آلات سنگین، وسایل خود را جابجا کنند. برای این کار دو راه دارند، یکی اینکه به ماشین آلات خصوصی که به صورت مستقل حمل بار انجام می دهند، اعتماد کنند و بار خود را به او بسپارند و یا اینکه برای ارسال بار خود به شرکت باربری غرب تهران اعتماد کنند.

البته شما نمی توانید به همین راحتی به راننده وانت بار تهران اعتماد کنید ولی شرکت های باربری در تهران که دارای مجوز هستند، می توانند با جلب اعتماد شما، خدمات اسباب کشی منزل را برای شما انجام دهند. این خدمات با قیمت بسیار پایین برای شما عرضه می شوند، چرا که شرکت های باربری بر اساس قیمت های مصوب دولتی و زیر نظر اتحادیه ها برای شما بار جابجا می کنند.

اسباب کشی منزل

 • کارگر حمل بار

یکی از خدماتی که در زمینه باربری برون شهری غرب تهران برای شما ارائه می شود، کارگر حمل بار است. اگر به هر دلیل از جابجایی بار ها عاجز هستید ( به علت سن بالا، کمر درد، پا درد و غیره ) می توانید کل باربری و حمل و نقل وسایل سبک و سنگین را با استخدام یک کارگر حمل بار، به پایان برسانید. این کارگر ها از شرکت های معتبر باربری برای شما ارسال می شوند و شما می توانید از آنها برای جابجایی و یا بارگذاری بارها، استفاده نمایید.

 • بسته بندی وسایل

باربری غرب تهران یکی دیگر از خدماتی که برای حمل بار شما ارائه می کند، بسته بندی وسایل شما است. این بسته بندی برای کالاهای مختلف با حساسیت ها متغیر، با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام خواهد گرفت و شما می توانید برای اینکه خیالتان راحت شود از اینکه کالاهای شما محکم خواهند بود، از شرکت باربری تقاضا خدمات بسته بندی داشته باشید.

همچنین در شرکت های باربری، کارگرانی هستند که بسته بندی وسایل شما را با استفاده از وسایل محکم و با کیفیت انجام می دهند و در این بین به این علت که تخصص دارند، وسایل شما را به نحو احسن بسته بندی خواهند کرد و شما خیالتان از بابت ارسال کالاهای خود به دیگر شهر ها راحت خواهد بود.

شرکت باربری غرب تهرانس

با خدمات باربری غرب تهران [ درون شهری ] آشنا شوید

 

اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه حمل و نقل در بشر بیندازیم، باید برگردیم به سال هایی که بشر برای اولین بار زندگی کوچ نشینی را فرا گرفت. در زندگی کوچ نشینی به این علت که باید به صورت مداوم در فصل های مختلف از مکانی به مکان دیگر جابجا می شدند، نیاز به باربری و خدمات حمل و نقل مشهود بود، پس راهکارهایی به وجود آمد تا بتوان این نیاز ها را با استفاده از آنها برطرف نمود.

استفاده از حیوانات اهلی یکی از گزینه های کمک کننده بود که می توانست به انسان ها در حمل بار کمک کند. بعدا تجیهزاتی آمد که با کمک حیوانات اهلی حرکت می کرد و این فضای گسترده تری را برای حمل بار برای ما فراهم می کرد. گاری های چرخدار از این جمله بودند. بعد از آن با ورود صنعت از ماشین آلات برای جابجایی بار استفاده شد. با این مقدمه میخواهیم برای شما خدمات باربری غرب تهران را برای شما بیان کنیم.

قطعا نیاز به یک شرکت باربری معتبر برای حمل و جابجایی بار در این دوره و زمانه به شدت احساس می شود و به همین دلیل شرکت های باربری غرب تهران به وجود آمده اند که می توانند به شما کمک کنند که از خدمات آنها استفاده نمایید و باربری و حمل و نقل آسانی داشته باشید.

باربری درون شهری

در باربری غرب تهران ما دو نوع خدمات داریم که به صورت کلی وجود دارند:

–        خدمات باربری برون شهری که برای ما خدمات ارسال و جابجایی وسایل را در بین شهر ها انجام می دهند.

–        خدمات باربری درون شهری که خدمات باربری و ارسال بار را در منطقه های مختلف به دیگر نقاط در تهران انجام می دهند.

هر کدام از این خدمات بر مبنای یک سری اصول هستند و بر طبق آنها شما می توانید نیاز خود را در زمینه حمل و نقل کالا، دریافت نمایید. ما در ادامه قصد داریم در مورد خدمات باربری درون شهری غرب تهران برای شما نکاتی را ارائه کنیم که برایتان بسیار مفید واقع شود.

خدمات باربری غرب تهران ( درون شهری )

تهران به این علت که دارای وسعت بسیار بالایی است، جابجایی در بین مناطق مختلف آن هم مثل جابجایی بین دو شهر با فاصله های کم است. پس خدمات درون شهری باربری در شهر تهران بسیار نیاز خواهند بود چون شرکت های مختلف و شهروندان به صورت پراکنده در مناطق مختلف زندگی می کنند و اکثرا نیاز به ارتباط با سایر نقاط هم دارند.

برای دسترسی، مبادله و جابجایی انواع کالا، مردم نیاز دارند که از شرکت های معتبر باربری استفاده نمایند. هر شرکت باربری دارای خدماتی است ولی اکثرا از اساس یکی هستند و می توانند به افرادی که نیاز به خدمات درون شهری باربری دارن، کمک کنند.

اما باید به اینجا برسیم که چه خدماتی را می توان در باربری درون شهری غرب تهران دریافت نمود؟

باربری درون شهری غرب تهران

 • خدمات حمل و نقل وسایل به سایر نقاط شهر

یکی از معروف ترین خدماتی که شرکت های باربری غرب تهران به شما ارائه می دهند، خدمات حمل و نقل بار می باشد. شما می توانید برای ارسال وسیله خود از مثلا منطقه ۵ به منطقه ۲۰ از طریق باربری اقدام نمایید. این گزینه برای شرکت هایی که فروش اینترنتی و ارسال در سطح شهر دارند، بسیار مفید است. اگر فروشندگان و صاحبان کسب و کار اینترنتی بخواهند محصولات خود را با استفاده از شرکت پست به مشتریان بفرستند، پست ۲۴ ساعته نیست و فقط در ساعات اداری به شما خدمات می دهد، اما شرکت های باربری برای شما خدمات ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل برای باربری درون شهری ارائه می دهند.

 • اسباب کشی منزل و محیط های اداری

رایج ترین و سخت ترین نوع حمل بار که تقریبا همه ما با آن آشنا هستیم، اسباب کشی است. شاید تا بگوییم اسباب کشی برای برخی ها کابوس جلوی چشمشان ظاهر شود، اما بهتر است بدانید با وجود شرکت های باربری در تهران، شما مشکلات رایج در زمینه اسباب کشی را نخواهید داشت، چون یکی از خدمات باربری درون شهری غرب تهران، همین اسباب کشی و حمل اثاثیه است.

باربری غرب تهران

در هر روز از هفته که شما اراده کنید، می توانید به خدمات باربری برای ارسال بار به دیگر نقاط دسترسی پیدا کنید، فقط کافی است با شماره های مربوط به شرکت باربری تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ماشین حمل بار ارسال شود.

 • کارگر حمل بار

یکی دیگر از خدمات باربری درون شهری این است که برای شما یک کارگر مخصوص می فرستند تا بتوانید بدون اینکه دست به چیزی بزنید، بار خود را جابجا کنید. این کارگران به صورت حرفه ای و با تخصص وظیفه جابجایی بار را با کمترین آسیب وارده برایتان انجام خواهند داد و هزینه منطقی بابت کار خود خواهند گرفت.

برخی ها هستند به این علت که درگیر مشکلاتی چون کمردرد، زانو درد، گردن درد و یا سن بالا هستند، نمی توانند از پس اسباب کشی برآیند و به کارگر حمل بار نیاز دارند. این کارگران زیر نظر شرکت باربری غرب تهران برای شما ارسال می شوند و با هزینه مصوب خدمات حمل و نقل و جابجایی بار را برای شما انجام خواهند داد.

 • بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی وسایل منزل با استفاده از کارگرانی که در این زمینه تخصص دارند، برای شما صورت خواهد گرفت. در این زمینه در شرکت های باربری افرادی هستند که می توانند بسته بندی وسایل شما را بر اساس اصول خاص انجام دهند. این کار سبب می شود که خیال مشتری از بابت وسایل خود در حین جابجایی بار بسیار راحت باشد.

البته خدمات بسته بندی باید به صورت اصولی انجام شود و اگر کسی بخواهد خودش دست به کار شود و بسته بندی را انجام دهد، ممکن است در حین باربری، برای وسایلش مشکلاتی از قبیل آسیب وارد شود که جبران ناپذیر خواهند بود و باعث ناراحتی خودشان از نظر روحی خواهد شد.

خدمات باربری غرب تهران

با خدمات باربری غرب تهران [ درون شهری ] آشنا شوید

 

اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه حمل و نقل در بشر بیندازیم، باید برگردیم به سال هایی که بشر برای اولین بار زندگی کوچ نشینی را فرا گرفت. در زندگی کوچ نشینی به این علت که باید به صورت مداوم در فصل های مختلف از مکانی به مکان دیگر جابجا می شدند، نیاز به باربری و خدمات حمل و نقل مشهود بود، پس راهکارهایی به وجود آمد تا بتوان این نیاز ها را با استفاده از آنها برطرف نمود.

استفاده از حیوانات اهلی یکی از گزینه های کمک کننده بود که می توانست به انسان ها در حمل بار کمک کند. بعدا تجیهزاتی آمد که با کمک حیوانات اهلی حرکت می کرد و این فضای گسترده تری را برای حمل بار برای ما فراهم می کرد. گاری های چرخدار از این جمله بودند. بعد از آن با ورود صنعت از ماشین آلات برای جابجایی بار استفاده شد. با این مقدمه میخواهیم برای شما خدمات باربری غرب تهران را برای شما بیان کنیم.

قطعا نیاز به یک شرکت باربری معتبر برای حمل و جابجایی بار در این دوره و زمانه به شدت احساس می شود و به همین دلیل شرکت های باربری غرب تهران به وجود آمده اند که می توانند به شما کمک کنند که از خدمات آنها استفاده نمایید و باربری و حمل و نقل آسانی داشته باشید.

باربری درون شهری

در باربری غرب تهران ما دو نوع خدمات داریم که به صورت کلی وجود دارند:

–        خدمات باربری برون شهری که برای ما خدمات ارسال و جابجایی وسایل را در بین شهر ها انجام می دهند.

–        خدمات باربری درون شهری که خدمات باربری و ارسال بار را در منطقه های مختلف به دیگر نقاط در تهران انجام می دهند.

هر کدام از این خدمات بر مبنای یک سری اصول هستند و بر طبق آنها شما می توانید نیاز خود را در زمینه حمل و نقل کالا، دریافت نمایید. ما در ادامه قصد داریم در مورد خدمات باربری درون شهری غرب تهران برای شما نکاتی را ارائه کنیم که برایتان بسیار مفید واقع شود.

خدمات باربری غرب تهران ( درون شهری )

تهران به این علت که دارای وسعت بسیار بالایی است، جابجایی در بین مناطق مختلف آن هم مثل جابجایی بین دو شهر با فاصله های کم است. پس خدمات درون شهری باربری در شهر تهران بسیار نیاز خواهند بود چون شرکت های مختلف و شهروندان به صورت پراکنده در مناطق مختلف زندگی می کنند و اکثرا نیاز به ارتباط با سایر نقاط هم دارند.

برای دسترسی، مبادله و جابجایی انواع کالا، مردم نیاز دارند که از شرکت های معتبر باربری استفاده نمایند. هر شرکت باربری دارای خدماتی است ولی اکثرا از اساس یکی هستند و می توانند به افرادی که نیاز به خدمات درون شهری باربری دارن، کمک کنند.

اما باید به اینجا برسیم که چه خدماتی را می توان در باربری درون شهری غرب تهران دریافت نمود؟

باربری درون شهری غرب تهران

 • خدمات حمل و نقل وسایل به سایر نقاط شهر

یکی از معروف ترین خدماتی که شرکت های باربری غرب تهران به شما ارائه می دهند، خدمات حمل و نقل بار می باشد. شما می توانید برای ارسال وسیله خود از مثلا منطقه ۵ به منطقه ۲۰ از طریق باربری اقدام نمایید. این گزینه برای شرکت هایی که فروش اینترنتی و ارسال در سطح شهر دارند، بسیار مفید است. اگر فروشندگان و صاحبان کسب و کار اینترنتی بخواهند محصولات خود را با استفاده از شرکت پست به مشتریان بفرستند، پست ۲۴ ساعته نیست و فقط در ساعات اداری به شما خدمات می دهد، اما شرکت های باربری برای شما خدمات ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل برای باربری درون شهری ارائه می دهند.

 • اسباب کشی منزل و محیط های اداری

رایج ترین و سخت ترین نوع حمل بار که تقریبا همه ما با آن آشنا هستیم، اسباب کشی است. شاید تا بگوییم اسباب کشی برای برخی ها کابوس جلوی چشمشان ظاهر شود، اما بهتر است بدانید با وجود شرکت های باربری در تهران، شما مشکلات رایج در زمینه اسباب کشی را نخواهید داشت، چون یکی از خدمات باربری درون شهری غرب تهران، همین اسباب کشی و حمل اثاثیه است.

باربری غرب تهران

در هر روز از هفته که شما اراده کنید، می توانید به خدمات باربری برای ارسال بار به دیگر نقاط دسترسی پیدا کنید، فقط کافی است با شماره های مربوط به شرکت باربری تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ماشین حمل بار ارسال شود.

 • کارگر حمل بار

یکی دیگر از خدمات باربری درون شهری این است که برای شما یک کارگر مخصوص می فرستند تا بتوانید بدون اینکه دست به چیزی بزنید، بار خود را جابجا کنید. این کارگران به صورت حرفه ای و با تخصص وظیفه جابجایی بار را با کمترین آسیب وارده برایتان انجام خواهند داد و هزینه منطقی بابت کار خود خواهند گرفت.

برخی ها هستند به این علت که درگیر مشکلاتی چون کمردرد، زانو درد، گردن درد و یا سن بالا هستند، نمی توانند از پس اسباب کشی برآیند و به کارگر حمل بار نیاز دارند. این کارگران زیر نظر شرکت باربری غرب تهران برای شما ارسال می شوند و با هزینه مصوب خدمات حمل و نقل و جابجایی بار را برای شما انجام خواهند داد.

 • بسته بندی وسایل و اثاثیه

بسته بندی وسایل منزل با استفاده از کارگرانی که در این زمینه تخصص دارند، برای شما صورت خواهد گرفت. در این زمینه در شرکت های باربری افرادی هستند که می توانند بسته بندی وسایل شما را بر اساس اصول خاص انجام دهند. این کار سبب می شود که خیال مشتری از بابت وسایل خود در حین جابجایی بار بسیار راحت باشد.

البته خدمات بسته بندی باید به صورت اصولی انجام شود و اگر کسی بخواهد خودش دست به کار شود و بسته بندی را انجام دهد، ممکن است در حین باربری، برای وسایلش مشکلاتی از قبیل آسیب وارد شود که جبران ناپذیر خواهند بود و باعث ناراحتی خودشان از نظر روحی خواهد شد.

خدمات باربری غرب تهران

از مزایای باربری غرب تهران مطلع شوید

 

وجود شرکت های باربری در کشور، یک آسایش و راحتی را برای تمام افرادی که نیاز به خدمات حمل و نقل و باربری دارند، به وجود آورده است. در واقع در این شرکت ها می توان به بهترین خدمات در این حوزه دسترسی پیدا کرد و همین امر سبب شده است مردم از آن استقبال کنند و روز به روز شرکت های باربری تعدادشان افزایش یابد. در این مقاله می خواهیم به موضوع مزایای باربری غرب تهران بپردازیم، مطلبی که می تواند به شما بسیار کمک کند و شما را برای انتخاب شرکت های مناسب باربری به طور ویژه راهنمایی نماید.

نمی توان گفت که هر شرکتی که حتی بهترین هم باشد، بی عیب و ایراد است اما برای ما مزایایی دارد که عیب و ایراد ها را می تواند برای ما پوشش بدهد و در این زمینه ما می توانیم نتیجه بگیریم که در کل یک شرکت خوب است و به همین دلیل است که میخواهیم درباره مزایای باربری غرب تهران برای شما مطالبی را ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه فرمایید.

باربری غرب تهران یک مجموعه گسترده است که توانسته آسایش روز افزون را برای مشتریانی که دغدغه یک حمل و نقل راحت را دارند، فراهم کند. یادتان باشد، خدمات باربری در تهران بسیار متنوع هستند و شرکت های باربری به همین دلیل می توانند در این زمینه بسیار به مردم در رفع نیاز های خود در حمل و نقل و اسباب کشی کمک کنند.

پس ما در این مقاله همراه باشید تا بتوانیم اطلاعاتی را که در مورد باربری غرب تهران به درد شما میخورد را برایتان بیان کنیم.

مزایای باربری غرب تهران

مزایای شرکت باربری غرب تهران

حتما این نکته مهم است که یک شرکت باربری در تهران، مزایایی نسبت به دیگر شرکت های خدماتی داشته باشد که شما بتوانید از بین آن دو، شرکت باربری را انتخاب کنید. مثلا هستند که برخی ها ترجیح یم دهند به جای یک شرکت باربری از یک راننده که در زمینه حمل و نقل و اثاث کشی تجربه دارد، استفاده نمایند چون به نظر خودشان این کار برایشان کم هزینه تر خواهد بود.

اما مزایایی در شرکت های باربری در غرب تهران دیده می شود که قطعا برخی ها به جای استفاده از وانت بار تهران به صورت شخصی، سعی می کنند از شرکت باربری معتبر غرب تهران استفاده کنند تا نیاز هایشان در حوزه حمل و نقل و اثاث کشی برطرف شود:

باربری غرب تهران

 •       گستردگی و پوشش کامل خدمات باربری

یکی از مهمترین مزایایی که شرکت باربری غرب تهران برای مشتریان خود دارد، کامل بودن و جامع بودن خدمات باربری و حمل و نقل می باشد. یعنی شما به جای اینکه مجبور باشید هر چیزی را از یک شرکت مجزا بخواهید ( مثلا کارگر از شرکت فلان، راننده از شرکت فلان ) می توانید همه آنها را به صورت یکجا و تخصصی از شرکت باربری با هزینه پایین به صورت جامع دریافت نمایید.

خدماتی که در شرکت های باربری برای شما ارائه می شوند، عبارتند از:

–        ارائه خدمات حمل بار به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل

–        کارگر حمل بار به صورت تخصصی و هزینه پایین

–        خدمات باربری بین شهری و برون شهری

–        دارا بودن انواع ماشین های متنوع برای حمل بار با حجم های مختلف

–        استفاده از رانندگان با تجربه و نام آشنا در زمینه حمل و نقل

–        بسته بندی تخصصی و از صفر تا صد وسایل شما برای ایمنی بیشتر

–        اسباب کشی از اول تا آخر به صورت کاملا حرفه ای بدون دخالت مشتری

همه اینها مزایای استفاده از یک شرکت باربری معتبر خواهد بود که شما می توانید از آنها بهره ببرید و راحت ترین و کم دردسر ترین اسباب کشی و یا حمل و نقل عمرتان را تجربه نمایید.

اسباب کشی باربری غرب تهران

 •       اعتبار بالا و اطمینان دهی به مشتریان

شما نمی دانید وقتی برای حمل بار یک راننده را در خیابان پیدا می کنید ، آیا قابل اعتماد هست یا خیر ولی خب اگر مجبور باشید، در هر صورت اعتماد می کنید. شما می توانید از شرکت های باربری در غرب تهران که چندین سال در این زمینه فعالیت می کرده اند استفاده نمایید که در این صورت اعتماد بخش برای شما خواهند بود.

همچنین شرکت های خدمات باربری غرب تهران دارای مجوز های لازم از اتحادیه شرکت های باربری نیز هستند و از این نظر هم خیالتان راحت خواهد بود که خدای نکرده اگر برای وسایل شما اتفاقی افتاد و یا از خدمات شرکت راضی نبودید ( خیلی احتمالش کمه! ) می توانید از مراجع قانونی آن را پیگیری نمایید.

 •       خدمات کم هزینه و ارزان

شرکت های باربری به این دلیل که رانندگان و پرسنل خود را به استخدام در آورده اند، این امر سبب می شود که هزینه خدمات در این شرکت ها به شدت کاهش یابد و اینگونه دیگر هم کارگر راضی است و هم مشتری. پس اگر می خواهید از خدمات تخصصی با قیمت پایین استفاده کنید، حتما استفاده از باربری غرب تهران را برای شما توصیه می کنیم.

لازم به ذکر است شرکت های باربری باید قیمت ها مصوب را برای شما ارائه کنند، در غیر اینصورت می توانید پیگیری کنید، اما رانندگان و یا کارگران حمل بار مستقل، به جایی وصل نیستند و می توانند هر قیمتی که دلشان خواست برای شما تعیین کنند.

 •       سرعت و دقت بالا در شرکت باربری معتبر تهران

خیلی مهم است که یک راننده بتواند به همان اندازه ای که کالا و یا محصولات شما را با سرعت ارسال می کند، بتواند دقت و ایمنی را هم حفظ کند. برای اینکه محصولات شما سریع ولی بدون آسیب برسند، استفاده از راننده های کار کشته و با تجربه الزامی است. در هر صورت از هر طرفی به این قضیه نگاه کنیم برای شما به صرفه است که به جای استفاده از افراد ناشناس برای حمل و نقل و باربری خود، بهتر است از یک شرکت باربری معتبر استفاده نمایید.

نتیجه گیری اینکه شرکت های باربری غرب تهران، یک نوع شرکت باربری با ارائه خدمات مختلف به صورت تخصصی هستند که به شما کمک بسیاری می کنند که بدون دردسر و مشکلات بتوانید یک حمل و نقل و باربری آسان را تجربه کنید. توصیه می کنیم این نکات را به خاطر بسپارید.

باربری آسان غرب تهران

حمل جهیزیه عروس در باربری غرب تهران

 

مقدمه و تعریف باربری غرب تهران

جابجایی و حمل و نقل اسباب منزل، موادغذایی، لوازم شرکت و قطعات ماشین آلات و دستگاه ها از منطقه‌ای به منطقه دیگر را باربری میگویند. باربری غرب تهران، هم جابجایی داخل شهر دارد و هم بیرون شهر.

 • هزینه باربری

هزینه جابجایی بستگی به میزان فاصله، مقدار وسایل و کالا، میزان توقف در مسیر و بارگیری مجدد در بین راه متغیر است. و هر چه میزان حجم کالا و وزن کالا بیشتر باشد، مسلماً هزینه بیشتری را در بر می‌گیرد.

 • کارگران بار

در باربری غرب تهران کارگران بسیاری وجود دارد که هم در انتقال و جابجایی وسایل و هم در بسته بندی مشارکت دارند. همچنین شما میتوانید قبل از حمل و نقل با استفاده از کارشناسان مربوطه باربری به مشاوره بپردازید و نوع وسیله حمل و نقل، نوع بسته بندی و تعداد کارگران را مشخص کنید. کارگران بسته بندی با استفاده از کارتن های پنج لایه اسباب کشی منزل را انجام می دهند؛ همچنین برای خش دار نشدن وسایلی مانند مبلمان، یخچال و … از استرج ها استفاده می کنند

 • نحوه چیدمان باربری

در باربری، نحوه چیدمان باربری غرب تهران بسیار مناسب است و به گونه‌ای از که آسیبی به وسایل ایجاد نشود.

برای پیشگیری از آسیب بهتر است محتویات داخل جعبه را بر روی آن بنویسید و بر روی وسایل شکستنی بنویسید:” شکستنی است مراقب باشید” و یا بر روی جعبه یادداشت کنید مخصوص کدام منطقه است خانه است.

حمل جهزیه عروس در باربری غرب تهران

از زمانهای گذشته تا به حال وقتی عروس و داماد به خانه ی خود میروند وسایل نو و جدید تهیه میکنند و در داخل خانه خود میبرند.اما در رسم و رسوم ها شگون ندارد وسایل نو و جدید عروس اسیب دیده باشد.

بنابراین برای جابجایی وسایل عروس به شرکت های باربری مراجعه کنید و با استفاده از کارگران حمل بار زوبده وسایل را بدون هیچ گونه آسیبی به محل مورد نظر انتقال دهید.

در بهضی مواقع جهزیه عروس باید به شهر دیگر برده شود. انتقال جهزیه بدون رعایت اصول حمل و نقل و جابجایی بانعث خسارات و آسیب دیدگی می‌شود و بنابراین پیشنهاد ما انتخاب باربری غرب تهران می باشد.

باربری جهیزیه عروس

شرکت باربری تک تهران با بسته‌بندی مناسب جهیزیه و چیدن وسیله در محل تحویل، در خدمت شما عزیزان می باشد.

البته نکته قابل توجه در حمل و نقل کالا این است که اگر محل انتقال وسیله تمیز باشد زحمات شما نیز کمتر می‌شود

حمل جهیزیه در باربری غرب تهران

اگه شما در حین چیدمان و جابجایی وسایل جهیزیه باعث اسیب رساندن و یا حتی شکستن وسیله ای بشوید خاطره ای ناراحت کننده ای را برای شما بوجود می اورد. امروزه با تماس  گرفتن با شرکت های باربری باعث راحتی و ارامش خاطر برای این مشکلات به وجود می آید و کارکنان باربری غرب تهران با ظاهری آراسته و بسته بندی های فانتزی و مقاوم جهزیه ی عروس را به خانه اش می آورند و باعث ارامش خانواده ها و عروس داماد می شوند.

 • لزوم استخدام شرکت باربری در محل جهیزیه عروس چیست؟

معمولا در مراسم های ازدواج و عروسی کار های بسیاری وجود دارد که باعث به وجود آمدن حس استرس و اضطراب می‌شود و این این حس در روند چیدمان و انتقال تاثیر می گذارد احتمال آسیب به وسایل افزایش می یابد در این هنگام بهترین انتخاب شرکت های باربری است که دارای نیروهای ماهر و با تجربه می باشند

این نیروها در زمان کوتاه و با دقت فراوان جهیزیه را می چیند این کارگران حمل بار می توانند به راحتی یخچالهای ساید، آینه و شمعدان بوفه میز های ناهار خوری را جابجا کنند

 • اقدامات لازم جهت حمل بار جهیزیه

هر وسیله ای که خریداری کرده نباید از کارتن اش خارج کنید زیرا دارای بهترین بسته بندی جهت جابجایی هستند فقط برای اطمینان بیشتر از پلاستیک های حبابدار جهت محافظت استفاده کنید اگر وسیله کارتن مناسب نداشت از شرکت مزبور درخواست کارتون کنید تا وسیله آسیب نبیند

لازم به ذکر است که کف و دیواره های ماشین حمل بار عروس از موکل استفاده شده است تا وسیله نوعروسان آسیبی نبینند.

باربری غرب تهران دارای جابجایی ویژه مخصوص جهاز عروس نیز می‌باشد که این نوع بار برای هیچ گونه آسیبی را به وسایل ایجاد نمی‌کند

همچینین کارکنان حمل بار بر اساس سلیقه ی شما وسایل را می چینند. البته لازم به ذکر است که در بعضی از شرکت های باربری طراحان دکوراسیون نیز برای چیدمان وجود دارد که به خانه ها و شرکت ها زیبایی می افزایند.

باربری غرب تهران

 

سعی کنید در روزهای تعطیل یا آخر هفته ها بردن جهیزیه منزل عروس را انجام ندهید زیرا باعث برخورد کردن به ترافیک یا محل هابی شلوغ می شود و کار باربری به تاخیر می‌افتد

بیمه

در بعضی موارد اتفاقی باعث از بین رفتن و خساراتی به وسایل یا کالاها می‌شود و برای جبران این آسیب ها بهتر است تمام وسایل را تک به تک بیمه کنید.

بعضی شرکتهای باربری این بیمه را به طور رایگان انجام می دهند در صورت وجود حق بیمه کمترین هزینه را پرداخت میکنید.

نوع بیمه در باربری غرب تهران بیمه نامه با شرایط A می باشد

باربری غرب تهران

باربری ارزان غرب تهران

بهتر از قبل از اسباب کشی منزل و یا شرکت خود به دنبال باربری باشید که دارای سابقه و تجربه بسیار خوبی در زمینه انتقال وسایل از نقطه ای به نقطه ی دیگر باشد. اگر باربری دارای قیمت ارزان بودن نشانه خوب بودن آن شرکت نیست بلکه مهم میزان تجربه پرسنل و کادر حرفه ای در زمینه جابجایی است

چرا باید بار بری تهران را انتخاب کنید؟

 • تضمین کیفیت خدمات
 • رضایتمندی مشتریان فراوان در تهران و دیگر نقاط کشور
 • پشتیبانی قدرتمند و پیگیری
 • دسترسی آسان و بیست و چهار ساعت بدون محدودیت زمانی و مکانی به باربری غرب تهران
 • باعث صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی و هزینه
 • پرداخت هزینه کمتر نسبت به دیگر باربری ها اما با تجربه و سابقه فراوان در زمینه جابجایی

ویژگی های باربری غرب تهران چیست؟

 

باربری به انتقال وسایل از منطقه‌ای به منطقه دیگر میگویند. با باربری غرب تهران انتقال و جابجایی وسایل منزل، شرکت‌ها، قطعات ماشین آلات و دستگاهها را به راحتی میتوانید جابجا کنید. برای اسباب کشی منزل می توانید از باربری تک تهران استفاده کنید و هم باعث صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی و هزینه بشوید.

بعضی افراد بیان می‌کنند که جابجایی  را اگر خود انجام دهید باعث کاهش هزینه می‌شود اما اگر به بیمه، بنزین ماشین حمل و نقل، وعده‌های غذایی و زمان توجه کنید متوجه می شوید که هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید.
کارگران باربری غرب تهران

کارگران حمل بار باربری غرب تهران حرفه‌ای و کار آزموده اند و بدون هیچ آسیبی کالا و وسایل شما را انتقال می دهند. همچنین علاوه بر کارگران حمل بار کارگران ای مخصوص بسته بندی وسایل نیز هستند که به شما کمک می‌کنند تا وسایلتان را بدون هیچ مشکلی بسته بندی و جابجا کنید.

آشنایی با ویژگی ها و خدمات باربری غرب تهران

مشتری باربری ها به دو دسته تقسیم می شوند مشتریان حقیقی و مشتریان حقوقی

مشتریان حقیقی افراد هستند که قصد اسباب کشی منزل خود را دارند و مشتریان حقوقی شامل موسسات و شرکت‌ها و غیره هستند که اقدام به جابجایی وسایل خود دارند.

البته بسته بندی وسایل و انتقال دادن آنها نیز دارای امری ضروری و مهم است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم

 • خدمات باربری غرب تهران

باربری تهران دارای خدماتی از جمله بسته‌بندی و انتقال لوازم است. این مراحل دارای حساسیت بالاست و باید به اندازه کافی در انجام آنها دقت نمود

 1. بسته بندی مبلمان و میز ها و صندلی ها
 2. بسته بندی کلیه لوازم الکترونیک و کامپیوتر
 3. بسته بندی یخچال ماشین لباسشویی و غیره
 4. استفاده کردن از پلاستیک های حبابدار جهت محافظت از لوازم
 5. انتقال گیاهان به محل مورد نظر به صورتی که خراب
 6. بسته بندی لوستر ها و لوازم روشنایی خانه مانند آباژورها

 

باربری تهران غرب

 • خصوصیت پرسنل باربری

پرسنل باربری دارای اخلاق خوش و دارای نظم و انضباط می باشند شرکت باربری غرب تهران دارای پرسنلی هست که نظم و انضباط فراوانی دارد و سعی می کنند در زمان مقرر تمام وسایل را جابجا کنند

ویژگی کارگر های خدمات باربری غرب تهران

کارگران خدمات باربری غرب تهران دارای چه خصوصیاتی باید باشند؟

 1. دارای قدرت بدنی مناسب جهت جابجایی وسایلی مانند یخچال
 2. بسته بندی وسایل آلات موسیقی مانند پیانو،ارگ و ….
 3. آشنایی حمل لوازم تا آسیبی بر آنها ایجاد نشود
 4. مهارت لازم جهت چیدمان وسایل در خانه و یا شرکت ها
 5. صبور و همراه بودن در تمام شرایط با مشتریان

باربری بین شهری باربری غرب تهران

علاوه بر انتقال دادن کالا و وسایل شما با ماشین باربری در داخل شهر، جابجایی و انتقال به شهرهای دیگر نیز انجام می شود. اگر حجم و وزن بسته بندی کالای شما کم باشد با استفاده از وانت بار انجام میشود.
باربری بین شهری به نوبه خود از حمل و نقل شهری سخت تر است باربری بین شهری شامل اثاثییه منزل، موادغذائی، قطعات ماشین آلات و دستگاهها و لوازم و وسایل شرکت ها می باشد. در این حمل و نقل احتمال آسیب به کالا بسیار زیاد تر است بنابراین باید از وسیله نقلیه مناسب جهت حمل بار و راننده مجرب و سابقه دار استفاده کرد که با انتخاب بهترین مسیر کالا را سریع تر و سالم تحویل محل بدهد
برای حمل بین شهری باید از چیدمان صحیح استفاده کرد تا کالا آسیب نبیند یکی دیگر از مواردی که در حمل و نقل بین شهری استفاده میشود ردیاب در ماشین باربری است. ردیاب در ماشین باربری باعث می شود که شما با استفاده از کد بارنامه در سایت از محل کالای خود به طور آنلاین با خبر باشید

سابقه باربری تهران

برای پی بردن به سابقه کارگران و شرکت باربری غرب تهران می توانید با اتحادیه ها تماس بگیرید و تمام اطلاعات لازم را از آنها جویا شوید شایان به ذکر است که در بعضی از اتحادیه های باربری امتیازهایی به باربری ها داده شده است و هر باربری با توجه به امتیاز موجود جایگاه خاصی را دارد و با توجه به آنها می توانید بهترین باربری را انتخاب کنید
هزینه باربری

باربری تک تهران بر بر اساس مکان جابجایی میزان توقف در مسیر و بارگیری مجدد قیمت و هزینه خود را افزایش می‌دهد. همچنین اگر دارای یخچال‌ساید و یا وسیله ای مانند پیانو هستید باید هزینه جداگانه ای را باید پرداخت کنید.

باربری تهران غرب در انتقال بین شهری

نکاتی در مورد بسته بندی

سعی کنید از وسایل کوچک به بزرگ دسته بندی کنید و روی هر جعبه بنویسید که مخصوص کدام قسمت از خانه است و وسایل شکستنی را با ضربه گیر بپوشانید و روی جعبه آنها بنویسید مراقب باشید شکستنی .

کارتن ها را از وسایل سنگین پر نکنید احتمال پارگی وجود دارد برای بسته بندی از چسب های ۵ سانتیمتری استفاده کنید و دور تا دور جعبه را چسب بزنید تا نگهدارنده جعبه باشد

برای بسته بندی مواد غذایی از کارتن های مخصوص استفاده کنید که مانع از فاسد شدن مواد غذایی می شود

انواع ماشین باربری

وانت بار تهران برای جابجایی وسایل استفاده می‌شود و اگر حجم و وزن وسایل کم باشد از وانت بار استفاده می شود برای حجم بیشتر از ماشین های بزرگ تری مانند کامیون استفاده می‌کنند

شباهت و تفاوت اتوبار و باربری غرب تهران

شباهت اتوبار و باربری در جابجایی وسایل است و همچنین جابجایی بین شهری و یا بین المللی را نیز دارا می باشند. اما تفاوت باربری و اتوبار شامل باربری شامل حمل و نقل انواع وسیله از طریق زمینی، هوایی و دریایی می باشد اما اتوبار ها جابجایی زمینی را فقط دارند

روش های باربری

روش زمینی: از طریق ماشین های مانند وانت بار کامیون و غیره انجام می‌شود همچنین باربری از طریق قطار را نیز می گویند روش هوایی: اگر باربری دارای فواصل زیادی باشد یا زمان رسیدن بار کوتاه باشد از این نوع باربری استفاده می کند

روش دریایی: علاوه بر روش هوایی در روش دریایی نیز فواصل زیاد باشد از این طریق استفاده می کنند

ویژگی باربری های معتبر

 • دارای پرسنل خوش برخورد و حرفه ای هستند
 • رانندگان مجرب
 • ماشین های حمل و نقل به روز و مدرن
 • کمترین آسیب به وسایل ایجاد شود یا اصلاً آسیبی ایجاد نشود
 • خدمات ۲۴ ساعته و بدون محدودیت زمانی و مکانی

باربری تهران

باربری تک تهران متخصص امر باربری

مجهزترین باربری در سطح منطقه با کادری مجرب وورزیده وخوش اخلاق.
ارسال کامیون و کامیونهای بزرگ مسقف فلزی مخصوص حمل اثاثیه منزل به کل نقاط تهران  و شهرستان با بیمه وبارنامه دولتی.

بزرگ و جادار دارای کفی خاص وصاف تمام موکت کاری شده با «« ۷۰ »» عددپتو

بارچینی حرفه ای و پتو پیچی وسایل به بهترین شکل ممکن

دارای شعب : شمالغربمرکز


۰۲۱۲۲۳۴۵۹۳۸

۰۲۱۴۴۴۸۹۷۷۲

۰۲۱۸۸۳۵۲۵۳۴


پاسخگوی۲۴ساعته

متخصص درجابجایی وسایلهای سنگین وحساس ازجمله :

گاوصندوق ، تردمیل ، یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، بوفه های بزرگ شیشه‌ای ، شیشه میز نهارخوری و…..

«« همواره در تلاشیم تاخاطراتی ماندگار از یک اثاثکشی بی دغدغه برایتان برجای بگذاریم »»


انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس

افتخار ما رضایت و اعتماد شماست ، به شما قول میدهیم تنها با یک بار استفاده از باربری تک تهران بار، مشتری دائم شده و از کار کردن با ما لذت ببرید ، این جمله فقط یک شعار نیست و تلاش های بسیار زیادی در پس این قضیه خواهد بود تا رضایت شما را کاملا بدست آوریم.

خدمات درون شهری

باربری تک تهران بار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه باربری و حمل بار یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران می باشد. کافی است یک بار از خدمات ما استفاده کنید.

خدمات برون شهری

باربری تک تهران بار علاوه بر خدمات درون شهری در زمینه جابجایی های برون شهری هم سابقه و تخصص زیادی دارد. جابجایی های برون شهری خودرا به ما بسپارید.

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

وانت بار تهران

ماشین های حمل بار به انتخاب مشتری و تنوع وسایل نقلیه ( خاور ، نیسان ، وانت و…)  

برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید بنکاتی توجه شود :

 • نوع بار و اسباب و لوازم
 • نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد
 • باربری در تهران است یا برای شهرستان
 • ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
 • مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود

زمانی که موضوع حمل بار و باربری در میان باشید یکی ار مهمترین فاکتور ها جهت کاهش قیمت باربری و هم چنین افزایش سرعت ، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که اثاث منزل یا اداره قرار است با آن جابه جا و حمل شود.


 

وانت بار تهران

اگر قصد جابجایی اثاثیه کمی را دارید، وانت بار تک بهترین گزینه برای شماست. خدمات وانت بار  در تمام شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

نیسان بار | باربری تهران

اگر قصد جابجایی تعدادی اسباب و  اثاثیه از محل کار یا منزل خود دارید و اثاثیه شما آنقدر زیاد است که در وانت جا نشود و آن قدر کم است که خاور برایش زیاد باشد، پس نیسان بار تک بهترین گزینه برای شماست. خدمات نیسان بار در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

باربری دارای خاور

اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار خود را دارید ، اتومبیل های سنگین شرکت باربری تک تهران آماده خدمت رسانی به شما هستند. خدمات خاور بار تک در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

شما عزیزان می توانید با تماس با باربری تهران  از مشاوره رایگان این شرکت باربری استفاده نمایید متخصصین ما در تلاشند خدمات بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند جهت حمل بارهای تجاری و بارهای سنگین که قرار است به سایر شهرستان ها ارسال شود از وسایل نقلبه سنگین از قبیل کامیون های بزرگ و کامیون ترانزیت استفاده می شود و تمامی فعالیت های این شرکت باربری قانونی بوده و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد خاطر جمع باشید که وسایل شما را در ایمنی بیشتر به مقصد مورد نظر می رسانیم و رضایت مشتریان بر اعتبار ما می افزاید  .

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس

افتخار ما رضایت و اعتماد شماست ، به شما قول میدهیم تنها با یک بار استفاده از باربری شمال تهران ، مشتری دائم شده و از کار کردن با ما لذت ببرید ، این جمله فقط یک شعار نیست و تلاش های بسیار زیادی در پس این قضیه خواهد بود تا رضایت شما را کاملا بدست آوریم.

سرعت در انجام کار

کادر مجرب و متخصص

جابجایی بدونه دردسر

بسته‌بندی اصولی

باربری ارزان در تهران

بارچینی منظم و کاملا دقیق این امکان را فراهم میکند تا بسته هایی که دارای وسایل شکستنی و مهم می باشند با احتیاط بیشتر در پشت خاور یا وانت بار جاگیری شوند چیدمان صحیح سبب میگردد از فضای موجود استفاده بهتری شود کارگران به کارهای خود موظف بوده و در تایم تعیین شده کارها را با سرعت و دقت بالایی به اتمام می رساند تعهد کاری کارگران و کادر باربری تهران   یکی از امتیازات برجسته این شرکت باربری به حساب می آید این باربری دارای وسائط نقلیه از قبیل خاورهای مسقف بوده که به منظور حمل بارهای سنگین وسایل خانه و برای حمل جهیزیه عروس مورد استفاده قرار می گیرد وجود وانت بار در شرکت باربری این امکان را فراهم میکند تا بارهای سبک تر به راحتی در سط شهر حمل شده زیرا هم قیمت پایین تری را دارند و هم با سرعت بالایی می تواند وسیله خود را جابجا نمایند وجود کامیون های بزرگ و ترانزیت ها در باربری تهران  این امکان را ایجاد می کند تا بارهای تجاری و بارهایی که قرار است به سایر شهرستان ها جابجا شوند با بیمه نامه و بارنامه معتبر به مقصد خود برسند ما قدردان رانندگان با تجربه خود هستیم .

دکوراسیون منزل

بیشتر افراد سختی های اسباب کشی را تجربه کرده و با مشکلات آن مواجه شده اند . امروزه باربری و اتوبار ها تمام کارهای مربوط به باربری  را با تمام دقت برای شما انجام می دهند و شما را از این بابت آسوده خاطر میکنند .
باربری و اتوبار تک تهران با سالیان متمادی تجربه که در زمینه  باربری دارد تمام کارهای شما را بدون نقص  انجام خواهد داد  علل خصوص چیدمان و دکوراسیون منزل شما به بهترین نحو احسن.
در ساختمان های امروزی که فضای کافی برای چیدمان اثاثیه وجود ندارد سخت ترین کار چیدمان اثاثیه می باشد که  این کار را به نحو احسن و با کیفیت عالی برای شما انجام می دهیم.


اگر در شرف جابجایی هستید برای این کار سخت ما  بهترین گزینه هستیم .


شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با ما
بستن