بهترین باربری تهران

باربری تک شعبه فرشته

باربری تک شعبه فرشته

باربری تک شعبه فرشته در خیابان فرشته، محله الهیه شمال شهر تهران و منطقه یک شهرداری واقع شده است. اینکه باربری تک تقریبا در تمام محلات و حتی میتوان گفت در تمام خیابانهای شمال شهر تهران شعبه دارد به دلیل اهمیتی است که برای مشتریانش و راحتی و آرامش آنها و جلوگیری از اتلاف وقت آنها در باربری و جابجایی بار و اسباب و اثاثیه شان است.

این روزها محلات شمال شهر تهران و خیابان های آن به شدت در حال گسترش هستند و در هر کوچه و خیابان هر روزه شاهد سبز شدن یک آسمان خراش و برج جدید هستیم و همین امر پیدا کردن آدرس و مسیرها را برای مشتریان یا حتی باربری های کم سابقه و ناآشنا به محلات شمال شهر تهران را با دشواری همراه ساخته است. به همین دلیل باربری تک تقریبا در هر محل و خیابان از شمال شهر تهران اقدام به تاسیس شرکت باربری نموده است.

و این بار در خیابان فرشته یکی از شعبات خود را با نام باربری تک فرشته تاسیس نموده است تا مشتریان و افرادی که در این خیابان و خیابانها و محلات اطراف قصد جابجایی و حمل بارشان را دارند بتوانند تنها با یک تماس و بدون کمترین اتلاف زمان جهت حضور ماشین و نیروهای کار شرکت باربری تک فرشته، اقدام نمایند و همین امر خود باعث کمتر شدن هزینه ها برای مشتریانی که قصد جابجایی بار خود با شرکت باربری تک فرشته دارند، شود. که این خود یکی از بزرگترین مزیت هاییست که هر مشتری از شرکت باربری انتظار دارد.

دلیل سرعت حضور ماشین های باربری تک فرشته در محل وجود همین شعبات متعدد در تمام خیابانها و محلات شهر شمال شهر تهران است. همین امر باعث میشود که بار و اسباب و وسایل مشتری کمتر در ترافیک سرسام آور این روزهای شهر تهران و بخصوص ترافیک شمال شهر تهران، بماند و سریعتر به مقصد مورد نظر مشتری برسد.

باربری تک فرشته

نیروی کاری متعهدباربری تک شعبه فرشته فرشته

یکی از مشکلاتی که افراد درگیر جابجایی و اسباب کشی همیشه با آن درگیر هستند و البته گلایه مندند، کارگرهای شرکت های باربریست که چندان به امور جابجایی صحیح و ایمن وسایل خصوصا وسایل گرانقیمت و شکستنی آگاه نیستند، و باعث بوجود آمدن خسارت به اسباب مشتری می شوند. یا حتی گاهی شکایت هایی از طرف برخی مشتریان مبنی بر اینکه طرز برخورد کارگر با خود در حین کار را مناسب نمی دانند یا شکایت از رانندگان شرکت های باربری دارند که به مسیرها آشنا نیستند و باعث تلف شدن وقت مشتری و سردرگمی آنان و دیر رسیدن بارشان به مقصد می شوند.

در راستای مشتری مداری و رضایت مندی حداکثری مشتریان باربری تک فرشته با سالها تجربه در امر باربری در مناطق مختلف شمال تهران و آشنایی با روحیات خاص و حساس مردم این مناطق، سعی نموده که کارگران و رانندگان کاملا با تجربه در امر جابجایی و رانندگان حرفه ای که آشنایی کاملا با خیابانها و محلات شمال شهر تهران را در اختیار مشتری قرار دهد.

کارگرهایی که باربری تک فرشته به خدمت گرفته است هر کدام سالها تجربه در امر جابجایی اسباب و وسایل منزل را دارند به همین دلیل به خوبی هم با نحوه بسته بندی و جابجایی بار آشنایی دارند و هم اینکه به این موضوع کاملا آگاهند که افرادی که درگیر اسباب کشی هستند همواره با استرس و درگیری هایی همراه هستند، بنابراین کارگران با تجربه باربری تک فرشته به خوبی می دانند که چگونه رفتار کنند که هم از استرس و نگرانی مشتری کم شود و هم اینکه کار خود را در اسرع وقت و با کمترین خسارت به اموال و اسباب مشتری، کار خود را انجام دهند.

بیمهباربری تک شعبه فرشته

بیمه و امنیت بار حین جابجایی یکی از مسایلی هست که همیشه دغدغه خاطر کسانیست که قصد جابجایی و تغیر مکان را دارند. خصوصا در مناطق شمال تهران که منطقه ای مرفه نشین است و افراد دارای اموال و وسایل گرانقیمت و باارزش هستند همواره نگران جابجایی وسایلشان هستند که مبادا در حین جابجایی وسایلشان شکسته، خراب و یا حتی گم شوند. از این رو داشتن بیمه مناسب از طرف باربری برای افراد حائز اهمیت است. در راستای این امر باربری تک فرشته به جهت اینکه از نگرانی مشتری کم کند همیشه مناسبترین بیمه را با پوشش کامل بار و البته با هزینه مناسب و ناچیز به مشتریانش ارائه می دهد.

باربری تک فرشته سعی بر آن دارد تا از دفاتر بیمه ای اقدام به اخذ بیمه باربری نماید که در صورت وارد آمدن خسارت به اموال مشتری، سریعترین پرداخت خسارت را داشته باشند و نیز باربری تک فرشته از بیمه هایی استفاده می کند که مناسبترین و کاملترین پوشش بیمه ای را نسبت به جابجایی و اموال مشتری داشته باشند و همین امر باعث رضایت و امنیت خاطر مشتریان باربری تک فرشته شده است. که این مورد خود افتخاری دیگر برای باربری تک فرشته در راستای جلب رضایت مشتریان خود می باشد.

بسته بندی اسباب باربری تک فرشته

بسته بندی اسباب باربری تک فرشته

بسته بندی اصولی اسباب و وسایل یکی از اصول اولیه اسباب کشی صحیح است که کارگران با تجربه باربری تک فرشته به خوبی از اهمیت و حساس بودن این امر آگاهند و به خوبی میدانند که این امر را چگونه انجام دهند تا خسارتی به اموال مشتری وارد نشود و همینطور اسباب کشی راحتتر انجام شود و در نهایت مشتری هنگام باز کردن وسایلش در مقصد به خوبی جای هر وسیله را بداند و سردرگم نشود.

کارگران باتجربه باربری تک فرشته با بهره گیری از جدیدترین امکانات مدرن در زمینه بسته بندی وسایل و اسباب و نیز با تجربه کافی و اصولی که در امر بسته بندی دارند، به خوبی می دانند که چطور هر وسیله را چطور بسته بندی کنند که هم جابجایی آن راحتتر باشد و هم اینکه در نهایت مشتری بتواند راحتتر وسایلش را در مقصد باز کند.

انجام دکوراسیون منزل از دیگر مواردی است که باربری تک فرشته بعنوان یکی از خدمات باربری به مشتریان خود ارائه می دهد. گاهی به دلیل نداشتن وقت و یا دلایل دیگر مشتری خود تمایلی به انجام دکوراسیون منزل و یا محل کارش ندارد. به همین دلیل باربری تک فرشته با بهره گیری از افراد خبره و باسلیقه در این امر نیز به یاری مشتریانش می شتابد.

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با ما
بستن