باربری

باربری تهران

باربري تهران : بهترین باربری در سطح تهران می باشد. با مناسب ترین قیمت .

باربری تهران 

حمل و نقل و جابجایی بار و اسباب اثاثیه همواره یکی از دغدغه های افراد بشمار می رود. دشواری بسته بندی اثاثیه و بار، جابجایی و حمل و تخلیه آنها در مقصد بطور صحیح و سالم از عهده هر کسی بر نمی آید. از طرفی پیدا کردن یک شرکت باربری و حمل و نقل معتبر و متخصص در حمل بار و بسته بندی کار ساده ای نیست. باربری تهران یکی از معتبرترین و تخصصی ترین شرکت های حمل و نقل در تهران محسوب می شود. باربری تک تهران با سالها تجربه و تخصص در امور جابجایی و حمل و نقل کالا و اسباب کشی در تهران و سایر شهرهای استان تهران یکی از بهترین شرکتهای باربری در تهران بشمار می رود. باربری تک تهران با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده خدمات حمل و نقل تخصصی به افراد، سازمانها و شرکتها عرضه می نماید. باربری تهران دارای انواع خودروهای کامیون، کامیونت، وانت نیسان، خاور، تریلی بطور مسقف و مجهز به تجهیزات ایمنی بوده و متناسب با نوع بار و میزان و حجم آن خودروی مناسب برای بارگیری و حمل بار در اختیار مشتریان قرار می دهد. باربری تهران دارای شعب و دفاتر مختلف در مناطق مختلف تهران بوده و ساکنین مختلف تهران امکان بهره مندی از خدمات باربری تک تهران را خواهند داشت. اتوبار تهرانپارس تک تهران، اتوبار تهران غرب و باربری شمال تهران تک بار همگی جزو شعب و دفاتر باربری تهران محسوب می شوند. در ادامه به معرفی خدمات و ویژگی های تخصصی باربری تهران به شرح ذیل می پردازیم. 

 

کارگران مجرب و خبره در باربری تک تهران 

 

حمل بار و اثاثیه درون شهری در باربری تهران 

باربری تهران دارای کادری مجرب و خبره در امر جابجایی و حمل و نقل بار و اسباب کشی است. ساکنین شهر تهران در هر منطقه و محله ای که سکونت داشته باشند اعم از شرق، غرب، مرکز و یا شمال تهران می توانند از خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل باربری تک تهران برخوردار شوند. شهر تهران شهر پرجمعیتی است که درصد قابل توجهی از آن را مستاجران تشکیل می دهند. از اینرو افراد زیادی همه ساله و در ماههای مختلف سال نیاز به اسباب کشی دارند. باربری تهران با ارائه خدمات تخصصی اسباب کشی و کارگران ماهر و کاربلد، حمل صحیح وسایل منزل و تخلیه بار در مقصد بطور صحیح و سالم را تضمین می نماید. از طرفی حمل ایمن و اصولی وسایل منزل از اهمیت زیادی برای افراد برخوردار است. در صورتی که شرکت باربری تخصص لازم را نداشته باشد موجبات وارد آمدن آسیب به وسایل خواهد شد. کارگران باربري تهران کلیه آموزشهای لازم جهت حمل بار در راه پله، مکانهای با سقف کوتاه، راهرو، راههای شیبدار و غیره را پشت سر گذاشته اند. بنابراین به حمل و جابجایی تخصصی لوازم مختلف منزل آشنایی کامل دارند. حمل وسایل در راه پله آپارتمان ها معمولا یکی از معضلات اسباب کشی است که موجب واردن آمدن آسیب به وسایل و راه پله می شود. کارگران باربری تهران با حمل اثاثیه منزل آشنایی کامل داشته و تحویل بار بطور صحیح و سالم را تضمین می کنند. خدمات تخصصی حمل انواع بار مانند پیانو، یخچال ساید، تردمیل، لباسشویی، ویترین های شیشه ای، مبلمان، گاو صندوق و غیره توسط کارگران باربری تهران در امنیت کامل انجام می شود. اگر تصمیم به اسباب کشی در هر منطقه ای از شهر تهران دارید به باربري تهران مراجعه کنید. 

 

حمل و جابجایی و چیدمان اصولی بار 

 

حمل اثاثیه و بار برون شهری در باربری تهران 

خدمات حمل اثاثیه برون شهری یکی دیگر از خدمات باربری تهران بشمار می رود. اگر از مبدا شهر تهران تصمیم به ارسال بار به سایر شهرهای کشور و ایران را دارید، تنها کافی است که با باربری تک تهران تماس حاصل نمائید. باربری تک دارای انواع خودروهای برون شهری مجهز و استاندارد بوده که ضمن تضمین ایمنی جابجایی و حمل بار، سرعت در تحویل بار در مقصد را نیز به همراه دارند. انواع کامیون، کامیونت، خاور، وانت نیسان، تریلی و کفی مسقف، کانتینردار، لبه دار و نیم لبه برای جابجایی انواع بار و اثاثیه منزل در باربری تهران موجود است. مشتریان با توجه به نوع بار خود و اندازه آن می توانند خودروی مناسب را انتخاب نمایند. از طرفی کلیه خودروهای باربری تهران مجهز به تجهیزات ایمنی و استاندارد بوده و رانندگان با رانندگی و حمل بار در جاده آشنایی کامل دارند. نکته قابل توجه در ارسال بار برون شهری در باربری تک تهران این است که کلیه بارها به همراه بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر ارسال می گردند و فاکتور رسمی به مشتری عرضه می شود. رانندگان باربري تهران متعهد به تحویل بار در زمان مقرر و بطور صحیح و سالم هستند، لذا زمان تخلیه بار تعیین شده توسط دفتر باربری تهران واقعی بوده و مشتریان می توانند برنامه ریزی لازم برای دریافت بار خود در مقصد را طبق برنامه زمانبندی انجام دهند. 

 

خدمات بسته بندی وسایل در باربری تک تهران 

 

خدمات ویژه حمل بار و بسته بندی در باربری تهران 

شرکت باربری تهران علاوه بر حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل، خدمات تخصصی دیگری همانند بسته بندی حرفه ای و تهیه کارتن های مخصوص حمل و جابجایی وسایل را نیز عرضه می کند. بسته بندی وسایل توسط نایلون های حبابدار، کارتن های بزرگ و مستحکم و مقوا صورت می پذیرد. بسته بندی وسایل در حفظ سلامت لوازم نقش مهمی ایفا می کند. اگر وسایل منزل شما و سایر انواع بارها بطور تخصصی بسته بندی شوند، دیگر مشکلاتی همانند خط و خش، فرو رفتگی و نظیر آن برای وسایل شما پیش نمی آید. از طرفی کار بسته بندی کاری حرفه ای است که کارگران باربری تهران آشنایی کامل با آن دارند. اگر برای اسباب کشی و جابجایی بار خود نیاز به بسته بندی دارید می توانید از خدمات تخصصی باربری تهران استفاده کنید. باربري تهران انواع وسایل و لوازم بسته بندی را موجود داشته که می تواند طبق نیاز و مقدار وسایل شما به بسته بندی حرفه ای آنها بپردازد. انواع کارتن در اندازه های مختلف جهت بسته بندی انواع وسایل در دسترس است. کارگران باربری تهران با حضور در محل کلیه وسایل شما را با دقت و در کوتاهترین زمان بسته بندی و آماده حمل می نمایند.  

 

انواع خودروهای مسقف و استاندارد در باربری تک تهران 

 

مراکز و شعب باربری تهران 

باربری تهران در جهت رفاه حال شهروندان تهرانی دارای شعب و دفاتر متعددی است. از اینرو ساکنین تهران در هر منطقه می توانند از خدمات بسته بندی و حمل بار باربری تک تهران برخوردار شوند. اتوبار تهرانپارس، اتوبار تهران غرب و باربری شمال تهران برخی از شعب باربری تک تهران محسوب می شوند. شهروندان ساکن شمال، شرق، مرکز، غرب و جنوب تهران می توانند تنها با یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات باربری تهران بهره مند شوند. باربری نزدیکترین شعبه به مشتریان را معرفی نموده که موجب تسریع در جابجایی و حضور خودرو و کارگران در محل مشتری می شود. مشتریان زیادی در طول سالها فعالیت باربری تک تهران از خدمات تخصصی ما استفاده نموده و سالها مشتریان دائمی باربری تک تهران محسوب می شوند. ما به تخصص و کیفیت خدمات خود اطمینان داریم لذا توصیه می شود از خدمات تخصصی بسته بندی و حمل بار باربری تک تهران استفاده نمائید. نرخ های حمل بار طبق نرخ اتحادیه شرکت های حمل و نقل بوده و مناسب ترین نرخ در حمل بار بشمار می روند. 

 

اتاق بار عایق بندی شده خودروهای باربری تک 

 

از طرفی انواع خودروهای موجود در باربری تهران مسقف و کاملا عایق بندی شده هستند. دیوارهای اتاق بار خودروهای با مقوا، موکت و نایلون پوشیده شده و رانندگان باربری با اصول چیدمان صحیح بار آشنایی کامل دارند. بدین ترتیب حداکثر استفاده از فضای بار جهت چیدمان وسایل با رعایت اصول ایمنی اجرا می شود. مابین تمام وسایل انواع لوازمی مانند پتو، موکت، مقوا و نایلون قرار داده می شود که موجب عدم وارد آمدن آسیب به آنها می گردد. همچنین رانندگان باربری تهران با نحوه رانندگی صحیح هنگام حمل بار آشنایی کامل دارند. از اینرو تحویل بار صحیح و سالم در مقصد بطور کامل توسط باربری تک تهران تضمین می شود. اگر قصد اسباب کشی و حمل انواع بار در تمام نقاط تهران را دارید کافی است که با یکی از شعب باربری تهران در شرق، شمال، غرب و مرکز تماس بگیرید.     

 

خدمات حمل بار برون شهری در باربری تک تهران 

تهران باربری 

باربري تهران : خدمات رسانی و سرویس دهی به خانواده ها و مشتریان عزیز بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات حمل بارهای تکی و سبک با وانت بار ارسال کارگر در هنگام بارگیری به همراه راننده بسته بندی انواع کالای اداری و لوازم خانگی به صورت کاملا حرفه ای استفاده نمودن از تجهیزات مدرن و روش بسته بندی به روش های اروپایی سبب گردیده به تعداد مشتریان این باربری با رضایت کامل مشتریان افزایش یافته اعتبار یکی از معیار های بزرگ اعتماد مشتریان به باربری تهران  می باشد ما کارگرانی آموزش داده ایم که در سطح خود خبره بوده و بهترین کیفیت کاری را برای شما به نمایش می گذارند حمل انواع گاوصندق های اداری و خانگی با وانت بار حمل ساید بای ساید با وانت بار همراه با کارگران کمکی حمل و نقل انواع فرش / مبلمان / میز غذا خوری / لباسشویی / ماشین ظرفشویی و … همرا با بارنامه و بیمه نامه معتبر دارای شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران برای دستررسی راحت تر و سریع به باربری تهران دارای شماره های رند و آسان ارائه سرویس و مشاوره های رایگان به مشتریان و خانواده های تهرانی اگر قصد جابجایی دارید با ما تماس بگیرید .

شماره تماس های ما :


شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲


شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸


شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

باربری تک ارزان

خطی استوار و پر رنگ درمسیر توسعه برداشته و با بررسی و برطرف نمودن نقص های موجود نیازها را برطرف می نماید و همواره پیشتاز سایر باربری های موجود در شهر بزرگ تهران می باشد تمامی کادری که در این شرکت باربری فعالیت می کنند به تمامی وظایفی که بر آنها تقبل شده موظف بوده و در تایمی که مشخص شده با کیفیت بالا به اتمام می ریانند خدمات حمل و نقلی بر عهده باربری تهران بوده به گونه ای که از صفر تا ۱۰۰ یک اثاث کشی را به درستی انجام می دهد حمل و نقل درون شهری و جابجایی بار و بسته ها در سطح شهر از تخصصات این باربری به شمار می آید روزانه بسیاری از مغازه دارها و بازاری ها با این باربری تماس میگیرند تا بسته های مهم و کالایی را به مکان مشخصی حمل نماییم عزیزان می توانید از ما درخواست کارگر کنید به تعداد مشخصی که شما از ما کارگر می خواهید در اختیار شما قرار داده تا کارها با کیفیت و رضایت شما به انجام برسد فعالیت شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعت خدمات و سرویس های رایگان دارای انواع وانت بار و نیسان بار با هزینه کم جهت حمل بار در سطح شهر دارای رانندگان با تجربه و حرفه ای آشنایی کامل به تمامی مسیرهای موجود در تمامی مناطق تهرانباربری با سابقه تهران

باربري تهران دارای سال ها تجربه و پشت کار در حمل بار به سایر شهرستان ها همراه با بیمه نامه و بارنامه کاملا معتبر اگر به دنبال یک باربری قابل اعتماد می گردید با باربری تهران تماس بگیرید متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل با بهترین کیفیت بسته بندی سریع توسط کادر خانم و آقا دارای سیستم های حمل و نقل کاملا استاندارد که شامل وانت بار – نیسان بار – خاورهای مسقف و روباز – کامیونت ترانزیت می باشد هزینه هایی که برای حمل بار و جابجاییی در نظر گرفته شده کاملا بر اساس نرخ اتحادیه بوده و  بسته به شرایط حمل و نقل مقدار مسافتی که باید تا مقصد طی شود تعداد کارگرانی که شما را در یک پروژه جابجایی همراهی میکنند نیز نقش بسزایی دارند خانواده های عزیز توجه کنند که علاوه بر حمل بار می تواند امور مربوط به جمع آوری و بسته بندی را به تیم حرفه ای ما بسپارند حمل انواع میزهای ناهار خوری و ست های اداری در کوتاه ترین زمان حمل انواع گاوصندق های اداری و خانگی حمل ساید بای ساید با ۳ عدد کارگر بدون کوچک ترین ضربه به وسیله با ارزشمند شما عزیزان حمل انواع مبلمان های راحتی و سلطنتی با حفظ مخصوص


باربری دارای خاور تهران

حمل انواع ساید بای ساید همراه با تعداد کارگر مناسب جهت حمل ساید بای ساید از سه کارگر جوان و نیرومند استفاده می شوید نفر سوم به عنوان اهرم عمل کرده تا تعادل وزن در دو سمت یکسان باشد وسیله مزبور در مرحله اول توسط فوم ها و سلوفون کاملا پوشیده شده تا ضربه های احتمالی که ممکن است در هنگام برداشتن و حمل در خاور به آن وارد شود را خنثی نماید شما عزیزان می توانید با تماس با باربری تهران  از مشاوره رایگان این شرکت باربری استفاده نمایید نتخصصین ما در تلاشند خدمات بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند جهت حمل بارهای تجاری و بارهای سنگین که قرار است به سایر شهرستان ها ارسال شود از وسایل نقلبه سنگین از قبیل کامیون های بزرگ و کامیون ترانزیت استفاده می شود تمامی فعالیت های این شرکت باربری قانونی بوده و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد خاطر جمع باشید که وسایل شما را در ایمنی بیشتر به مقصد مورد نظر می رسانید رضایت مشتریان بر اعتبار ما می افزاید  .


شماره تماس های ما :


شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲


شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸


شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

حمل درون شهری با وسائط استاندارد از قبیل خاورهای مسقف و روباز – وانت بارهای کاملا استاندارد مجهز به جدیدترین سیستم ها حمل بارهای تجاری به صورت برون شهری همراه با کامیون های بزرگ همراهبا بیمه نامه معتبر در صورت بروز هرگونه مشکل مب توانید تمامی خسارات های وارد شده را از شرکت باربری دریافت نمایید برنامه ریزی و مدیریت زمان از مهم ترین امتیازات این شرکت باربری نسبت به سایر باربری ها می باشد تنها کافی است گوشی را بردارید و با شماره های رند باربری تهران   تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن یک جابجایی رویایی و بی نظیری را تجربه نمایید بسته بندی فوری وسایل اداری در کوتاه ترین زمان ممکن همراه با جدیدترین و بروز ترین تجهیزات دارای کادری مجرب و خوش برخورد به کارگیری نیروهای جوان و متخصص دارای تجربه کاریی بالا در خدمات حمل ونقل درون شهری و برون شهری فعالیت شبانه روزی همراه با تیم حرفه ای به همراه شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران تنها کافی است در صورت نیاز با ما تماس بگیرید .


بارچینی منظم و دقیق

بارچینی منظم و کاملا دقیق این امکان را فراهم میکند تا بسته هایی که دارای وسایل شکستنی و مهم می باشند با احتیاط بیشتر در پشت خاور یا وانت بار جاگیری شوند چیدمان صحیح سبب میگردد از فضای موجود استفاده بهتری شود کارگران به کارهای خود موظف بوده و در تایم تعیین شده کارها را با سرعت و دقت بالایی به اتمام می رساند تعهد کاری کارگران و کادر باربری تهران   یکی از امتیازات برجسته این شرکت باربری به حساب می آید این باربری دارای وسائط نقلیه از قبیل خاورهای مسقف بوده که به منظور حمل بارهای سنگین وسایل خانه و برای حمل جهیزیه عروس مورد استفاده قرار می گیرد وجود وانت بار در شرکت باربری این امکان را فراهم میکند تا بارهای سبک تر به راحتی در سط شهر حمل شده زیرا هم قیمت پایین تری را دارند و هم با سرعت بالایی می تواند وسیله خود را جابجا نمایند وجود کامیون های بزرگ و ترانزیت ها در باربری تهران  این امکان را ایجاد می کند تا بارهای تجاری و بارهایی که قرار است به سایر شهرستان ها جابجا شوند با بیمه نامه و بارنامه معتبر به مقصد خود برسند ما قدردان رانندگان با تجربه خود هستیم .

 

بارچینی منظم و کاملا دقیق این امکان این شرکت حمل و نقل و باربری با دارا بودن مشتریان خاص خود که هر ساله به تعداد آنها افزوده می شود و همچنین با محبوبیتی که بین خانواده های تهرانی کسب کرده توانسته در زمینه حمل و نقل و جابجایی های درون شهری و همچنین در حمل بارهای تجاری به سایر شهرستان ها و امتیازاتی که با داشتن کادر حرفه ای دارد حرف نخست را بین سایر باربری ها بزند عواملی که در باربری تهران  در حال فعالیت می باشند با نیت خالص قدم در راه خیر و آسایش شما گذاشته اند تا با بکارگیری نیروی خود این شرکت را در صنعت حمل و نقل به پیشرفت و توسعه برسانند کارگران که کارهای بسته بندی را انجام میدهند همه متاهل بوده و همگی آنها شئونات اخلاقی را رعایت می کنند در صورت مشاهده هرگونه بی ادبی و کم کاری مدیر پروژه با فرد برخورد خواهد کرد باربری تهران  با دنبال نمودن اهداف بلند مدت در پی آن است که پله های ترقی را یکی یکی بپیماید چراکه این باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه بوده و تمامی فعالیت ها به صورت قانونی می باشند .

باربری تک تهران

امروزه جابجایی، حمل بار و اسباب کشی جزو کارهای مهمی است که نیازمند برنامه ریزی اصولی و صحیح است. این مهم در شهرهای بزرگ مانند تهران بیشتر بچشم می خورد. وسعت زیاد شهر تهران و تعداد زیاد مستاجران در این شهر که گاهی اوقات همه ساله نیاز به جابجایی و نقل مکان دارند باعث شده تعداد زیادی شرکتهای حمل و نقل و باربری در این شهر به فعالیت مشغول شوند. اتوبار و باربری تک تهران یکی از نام های آشنا و معتبر در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل در تهران بشمار می رود. شرکت حمل بار تک تهران با سالها تجربه و برخورداری از امکانات مجهز و پرسنل متعهد و خبره موجب درصد بالای رضایتمندی مشتریان شده است. در باربری تک تهران اولویت رضایتمندی مشتریان است، بطوریکه درصد بالای اعلام رضایت افراد گویای این مسئله است. برترین باربری تهران به انتخاب مشتریان با کادر مجرب و آموزش دیده و بصورت شبانه روزی به خدمت رسانی می پردازد. بنابراین تنها طی یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از خدمات ویژه باربری تک تهران بهره مند شوید. شرکت حمل بار تک تهران از نرخ های مصوب اتحادیه استفاده نموده، لذا یک باربری ارزان در تهران محسوب می شود. اگر تابحال از خدمات ویژه و تخصصی باربری تک تهران استفاده نکرده اید، توصیه می شود یکبار از خدمات ویژه در حمل بار، اسباب کشی و بسته بندی پرسنل مجرب و با اخلاق باربری تک تهران استفاده نمائید. بدون شک از خدمات تخصصی حمل بار تک تهران رضایت حاصل نموده و آنرا به دوستان خود نیز معرفی می نمائید.

خدمات تخصصی حمل بار و اسباب کشی

 

معرفی خدمات باربری تک تهران

شرکت باربری تک تهران کلیه خدمات تخصصی حمل بار را توسط کارگران حرفه ای و متعهد با سرعت و دقت به انجام می رساند. کلیه پرسنل، کارگران و رانندگان برترین باربری تهران سالها سابقه حمل بار و بسته بندی وسایل داشته و بصورت حرفه ای برای این شرکت کار می کنند. سرعت در کار، دقت در عمل و کیفیت حمل بالای اثاثیه منزل و سایر لوازم جزو مواردی است که از چشم مشتریان دور نمی ماند. باربری تک تهران دارای تعداد زیادی خودرو در اندازه و کاربری های مختلفی است. انواع کامیون، کامیونت، وانت نیسان، وانت پیکان و خاور مسقف، تمیز و مجهز به اتاقک عایق بندی شده و تجهیزات ایمنی موجود است. مشتریان می توانند با توجه به اندازه و مقدار بار و اثاثیه منزل خود خودروی مناسب را انتخاب نمایند. رانندگان باربری تک تهران سالها تجربه حمل بار و اسباب کشی داشته و با نحوه صحیح رانندگی آشنایی کامل دارند. چیدمان اصولی و پوشش کامل وسایل با لوازمی مانند پتو، موکت، پلاستیک حبابدار، مقوا و دستمال موجب عدم وارد آمدن آسیب و خط و خش به اثاثیه منزل می گردد. کارگران حمل بار شرکت باربری تک تهران با نحوه حمل و جابجایی انواع وسایل منزل از جمله مبلمان، یخچال ساید، بوفه، پیانو، تردمیل، گاو صندوق، وسایل حجیم و حساس مانند ویترین های شیشه ای و نظایر آن آشنایی کامل دارند. بعلاوه کارگران باربری تک تهران به چگونگی حمل انواع بار در راه پله، مکانهای با سقف کوتاه، مسافت های طولانی و یا بارگیری و تخلیه از کامیون تسلط داشته و وسایل و اثاثیه منزل را بطور صحیح و سالم به مقصد می رسانند.

خدمات حمل بار اصولی توسط کارگران مجرب

 

خدمات ويژه باربری تک تهران

از جمله خدمات ویژه شرکت باربری تک تهران می توان به بسته بندی حرفه ای انواع بار و وسایل توسط کارگران آموزش دیده و مجرب نام برد. کلیه لوازم منزل، اداره و محل کار قابلیت بسته بندی با پلاستیک های حبابدار را داشته و حمل بار راحت و ایمنی را به همراه خواهد داشت. از طرفی انواع خدمات حمل بار درون شهر تهران و خارج از شهر امکان پذیر است. شما در هر منطقه ای از تهران که سکونت داشته باشید و مقصد شما هر نقطه ای از تهران باشد، می توانید از کادر مجرب و متعهد شرکت باربری تک تهران بطور شبانه روزی استفاده نمائید. برترین باربری تهران با رعایت نرخ های مصوب اتحادیه به عنوان باربری ارزان در تهران بشمار رفته و کلیه هزینه ها طبق نرخ های رسمی محاسبه و اعلام می گردد.

بسته بندی تخصصی وسایل و اثاثیه منزل

 

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی باربری تک تهران

شرکت باربری تک تهران در راستای رفاه حال شهروندان تهرانی دارای شعب متعددی در مناطق مختلف تهران است. شرکت حمل بار تک تهران دارای شعبه های متعددی در مرکز تهران، غرب تهران و شمال تهران است. بدین ترتیب اگر بدنبال باربری شمال تهران، باربری شرق تهران و یا هر منطقه دیگری از تهران هستید، شرکت باربری تک تهران بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بهترین باربری شمال تهران با کادری مجرب و متعهد آمادگی حمل بار و اثاثیه منزل شما را به هر نقطه ای از تهران دارد. از طرفی برترین باربری تهران جهت رفاه حال ساکنان شرق تهران اقدام به ایجاد باربری شرق تهران نموده است. برای اینکار می توان با یکی از شعب باربری تک تهران تماس حاصل نموده تا نزدیکترین شعبه را به شما معرفی نمایند. از جمله مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران می توان به باربری الهیه، زعفرانیه، ولنجک، فرشته و ونک اشاره نمود. مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران مشتمل بر پونک، ستارخانه، جنت آباد، شهر زیبا و ستارخان است. همچنین از مناطق تحت پوشش باربری مرکز تهران می توان یوسف آباد، لاله زار، جمهوری، توپخانه و طالقانی را نام برد. در نهایت مناطق تحت پوشش باربری شرق تهران محله هایی همانند مسعودیه، حکیمیه، رسالت، تهرانپارس و شمیران نو خواهند بود.

انواع خودرو در باربری تک تهران

 

خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری در باربری تک تهران

از دیگر خدمات شرکت باربری تک تهران خدمات حمل بار برون شهری است. حمل بار و اثاثیه منزل توسط خاور، کامیون و وانت نیسان مسقف و مجهز به وسایل ایمنی و به همراه بارنامه و بیمه نامه معتبر و رسمی صورت می گیرد. جذب رانندگان با تجربه و پرسنل خبره و مجرب جهت حمل و جابجایی بار بطور صحیح و سالم از دیگر خصوصیات حمل بار توسط باربری تک تهران بشمار می رود. چیدمان اصولی بار و پوشش مناسب اتاقک های خودروها جهت عدم وارد آمدن آسیب به وسایل، وجود انواع کارتن، پلاستیک بسته بندی و کارگران حرفه ای از دیگر مزیت های حمل بار توسط برترین باربری تهران محسوب می گردد. با شرکت باربری تک تهران دیگر جابجایی و حمل بار یک کار دشوار و طاقت فرسا نخواهد بود.

خدمات باربری برون شهری در باربری تک تهران

شماره تماس های ما :


شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲


شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸


شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

برچسب ها
نمایش بیشتر

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما
بستن