بهترین باربری تهران
باربری غرب تهرانباربری شمال تهران

باربري تهران – بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد ، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد

باربري تهران

حمل و نقل و جابجایی بار و اسباب اثاثیه همواره یکی از دغدغه های افراد بشمار می رود. دشواری بسته بندی اثاثیه و بار، جابجایی و حمل و تخلیه آنها در مقصد بطور صحیح و سالم از عهده هر کسی بر نمی آید. از طرفی پیدا کردن یک شرکت باربری و حمل و نقل معتبر و متخصص در حمل بار و بسته بندی کار ساده ای نیست. باربری تهران یکی از معتبرترین و تخصصی ترین شرکت های حمل و نقل در تهران محسوب می شود. باربری تک تهران با سالها تجربه و تخصص در امور جابجایی و حمل و نقل کالا و اسباب کشی در تهران و سایر شهرهای استان تهران یکی از بهترین شرکتهای باربری در تهران بشمار می رود. باربری تک تهران با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده خدمات حمل و نقل تخصصی به افراد، سازمانها و شرکتها عرضه می نماید. باربری تهران دارای انواع خودروهای کامیون، کامیونت، وانت نیسان، خاور، تریلی بطور مسقف و مجهز به تجهیزات ایمنی بوده و متناسب با نوع بار و میزان و حجم آن خودروی مناسب برای بارگیری و حمل بار در اختیار مشتریان قرار می دهد. باربری تهران دارای شعب و دفاتر مختلف در مناطق مختلف تهران بوده و ساکنین مختلف تهران امکان بهره مندی از خدمات باربری تک تهران را خواهند داشت. اتوبار تهرانپارس تک تهران، اتوبار تهران غرب و باربری شمال تهران تک بار همگی جزو شعب و دفاتر باربری تهران محسوب می شوند. در ادامه به معرفی خدمات و ویژگی های تخصصی باربری تهران به شرح ذیل می پردازیم.

باربری تهران

کارگران مجرب و خبره در باربری تک تهران

حمل بار و اثاثیه درون شهری در باربري تهران

باربری تهران دارای کادری مجرب و خبره در امر جابجایی و حمل و نقل بار و اسباب کشی است. ساکنین شهر تهران در هر منطقه و محله ای که سکونت داشته باشند اعم از شرق، غرب، مرکز و یا شمال تهران می توانند از خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل باربری تک تهران برخوردار شوند. شهر تهران شهر پرجمعیتی است که درصد قابل توجهی از آن را مستاجران تشکیل می دهند. از اینرو افراد زیادی همه ساله و در ماههای مختلف سال نیاز به اسباب کشی دارند. باربری تهران با ارائه خدمات تخصصی اسباب کشی و کارگران ماهر و کاربلد، حمل صحیح وسایل منزل و تخلیه بار در مقصد بطور صحیح و سالم را تضمین می نماید. از طرفی حمل ایمن و اصولی وسایل منزل از اهمیت زیادی برای افراد برخوردار است. در صورتی که شرکت باربری تخصص لازم را نداشته باشد موجبات وارد آمدن آسیب به وسایل خواهد شد. کارگران باربري تهران کلیه آموزشهای لازم جهت حمل بار در راه پله، مکانهای با سقف کوتاه، راهرو، راههای شیبدار و غیره را پشت سر گذاشته اند. بنابراین به حمل و جابجایی تخصصی لوازم مختلف منزل آشنایی کامل دارند. حمل وسایل در راه پله آپارتمان ها معمولا یکی از معضلات اسباب کشی است که موجب واردن آمدن آسیب به وسایل و راه پله می شود. کارگران باربری تهران با حمل اثاثیه منزل آشنایی کامل داشته و تحویل بار بطور صحیح و سالم را تضمین می کنند. خدمات تخصصی حمل انواع بار مانند پیانو، یخچال ساید، تردمیل، لباسشویی، ویترین های شیشه ای، مبلمان، گاو صندوق و غیره توسط کارگران باربری تهران در امنیت کامل انجام می شود. اگر تصمیم به اسباب کشی در هر منطقه ای از شهر تهران دارید به باربري تهران مراجعه کنید.

حمل و جابجایی و چیدمان اصولی بار

حمل اثاثیه و بار برون شهری در باربری تهران

خدمات حمل اثاثیه برون شهری یکی دیگر از خدمات باربری تهران بشمار می رود. اگر از مبدا شهر تهران تصمیم به ارسال بار به سایر شهرهای کشور و ایران را دارید، تنها کافی است که با باربری تک تهران تماس حاصل نمائید. باربری تک دارای انواع خودروهای برون شهری مجهز و استاندارد بوده که ضمن تضمین ایمنی جابجایی و حمل بار، سرعت در تحویل بار در مقصد را نیز به همراه دارند. انواع کامیون، کامیونت، خاور، وانت نیسان، تریلی و کفی مسقف، کانتینردار، لبه دار و نیم لبه برای جابجایی انواع بار و اثاثیه منزل در باربری تهران موجود است. مشتریان با توجه به نوع بار خود و اندازه آن می توانند خودروی مناسب را انتخاب نمایند. از طرفی کلیه خودروهای باربری تهران مجهز به تجهیزات ایمنی و استاندارد بوده و رانندگان با رانندگی و حمل بار در جاده آشنایی کامل دارند. نکته قابل توجه در ارسال بار برون شهری در باربری تک تهران این است که کلیه بارها به همراه بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر ارسال می گردند و فاکتور رسمی به مشتری عرضه می شود. رانندگان باربري تهران متعهد به تحویل بار در زمان مقرر و بطور صحیح و سالم هستند، لذا زمان تخلیه بار تعیین شده توسط دفتر باربری تهران واقعی بوده و مشتریان می توانند برنامه ریزی لازم برای دریافت بار خود در مقصد را طبق برنامه زمانبندی انجام دهند.

خدمات بسته بندی وسایل در باربری تک تهران

خدمات ویژه حمل بار و بسته بندی در باربری تهران

شرکت باربری تهران علاوه بر حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل، خدمات تخصصی دیگری همانند بسته بندی حرفه ای و تهیه کارتن های مخصوص حمل و جابجایی وسایل را نیز عرضه می کند. بسته بندی وسایل توسط نایلون های حبابدار، کارتن های بزرگ و مستحکم و مقوا صورت می پذیرد. بسته بندی وسایل در حفظ سلامت لوازم نقش مهمی ایفا می کند. اگر وسایل منزل شما و سایر انواع بارها بطور تخصصی بسته بندی شوند، دیگر مشکلاتی همانند خط و خش، فرو رفتگی و نظیر آن برای وسایل شما پیش نمی آید. از طرفی کار بسته بندی کاری حرفه ای است که کارگران باربری تهران آشنایی کامل با آن دارند. اگر برای اسباب کشی و جابجایی بار خود نیاز به بسته بندی دارید می توانید از خدمات تخصصی باربری تهران استفاده کنید. باربري تهران انواع وسایل و لوازم بسته بندی را موجود داشته که می تواند طبق نیاز و مقدار وسایل شما به بسته بندی حرفه ای آنها بپردازد. انواع کارتن در اندازه های مختلف جهت بسته بندی انواع وسایل در دسترس است. کارگران باربری تهران با حضور در محل کلیه وسایل شما را با دقت و در کوتاهترین زمان بسته بندی و آماده حمل می نمایند.

انواع خودروهای مسقف و استاندارد در باربری تک تهران

تلفن تماس شرکت بسته بندی وسایل منزل در باربري تهران

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

مراکز و شعب باربری تهران

باربری تهران در جهت رفاه حال شهروندان تهرانی دارای شعب و دفاتر متعددی است. از اینرو ساکنین تهران در هر منطقه می توانند از خدمات بسته بندی و حمل بار باربری تک تهران برخوردار شوند. اتوبار تهرانپارس، اتوبار تهران غرب و باربری شمال تهران برخی از شعب باربری تک تهران محسوب می شوند. شهروندان ساکن شمال، شرق، مرکز، غرب و جنوب تهران می توانند تنها با یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات باربری تهران بهره مند شوند. باربری نزدیکترین شعبه به مشتریان را معرفی نموده که موجب تسریع در جابجایی و حضور خودرو و کارگران در محل مشتری می شود. مشتریان زیادی در طول سالها فعالیت باربری تک تهران از خدمات تخصصی ما استفاده نموده و سالها مشتریان دائمی باربری تک تهران محسوب می شوند. ما به تخصص و کیفیت خدمات خود اطمینان داریم لذا توصیه می شود از خدمات تخصصی بسته بندی و حمل بار باربری تک تهران استفاده نمائید. نرخ های حمل بار طبق نرخ اتحادیه شرکت های حمل و نقل بوده و مناسب ترین نرخ در حمل بار بشمار می روند.

اتاق بار عایق بندی شده خودروهای باربری تک

از طرفی انواع خودروهای موجود در باربری تهران مسقف و کاملا عایق بندی شده هستند. دیوارهای اتاق بار خودروهای با مقوا، موکت و نایلون پوشیده شده و رانندگان باربری با اصول چیدمان صحیح بار آشنایی کامل دارند. بدین ترتیب حداکثر استفاده از فضای بار جهت چیدمان وسایل با رعایت اصول ایمنی اجرا می شود. مابین تمام وسایل انواع لوازمی مانند پتو، موکت، مقوا و نایلون قرار داده می شود که موجب عدم وارد آمدن آسیب به آنها می گردد. همچنین رانندگان باربری تهران با نحوه رانندگی صحیح هنگام حمل بار آشنایی کامل دارند. از اینرو تحویل بار صحیح و سالم در مقصد بطور کامل توسط باربری تک تهران تضمین می شود. اگر قصد اسباب کشی و حمل انواع بار در تمام نقاط تهران را دارید کافی است که با یکی از شعب باربری تهران در شرق، شمال، غرب و مرکز تماس بگیرید.

باربری

خدمات حمل بار برون شهری در باربری تک تهران

 

باربری تهران به شهرستان ها

باربری تک تهران ارائه سرویس بین شهری هم به مشتریان عزیز ارائه می دهد تا اثاثیه و کالا خود را به شهرستان های مورد نظر انتقال دهند .

بیشتر ما ها اغلب برای ادامه زندگی خود نمی توانید در شهر شلوغ تهران ادامه زندگی کنیم ، مشکلات زیادی هستند که ما نمی توانیم طاقت بیاریم در این شهر ، از آن سو به شهرستان ها اسباب کشی می کنیم و تا ادامه زندگی خود را در شهرستان ادامه بدهیم .

یکی از کار های تخصصی باربری صداقت بار باربری به شهرستان ها می باشد با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت می گیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما در این حیطه در اختیار شما قرار دهد.

 

چگونگی حمل ایمن بار و اثاثیه منازل در تهران

وسایل و ملزومات هر خانه ای دارایی و سرمایه آن خانواده است. حفظ سلامتی و نگهداری از اثاثیه با ارزش خانواده ها از مهمترین وظایف و مسئولیت هایی است که باربری های معتبر در تهران و کل کشور با آن روبرو هستند. برای این که بار مشتری ایمن و سالم به مقصد برسد در باربری ها تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. از جمله آن تمهیدات می توان به استفاده از کادر مجرب و کارآزموده ، استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن حمل و نقل و خدمات حمایتی چون بیمه بار اشاره کرد.

 

استفاده از کادر مجرب و کارآزموده در باربری های معتبر تهران

در اتوبار های با اعتبار نیروی ماهر و آموزش دیده و پر توان برای خدمت رسانی در زمینه حمل و نقل بار استخدام می شود. مدیریت باربری برای بالا بردن دانش و تخصص اعضای خود کلاس های آموزشی در رابطه با دانش روز در زمینه حمل و نقل استاندارد را برگزار میکند.

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن در اتوبار

استفاده از ماشین و خودروهای پیشرفته و مجهز متناسب با نوع بار از دیگر سیاست هایی است که مدیریت باربری برای تحقق اهداف خود از آن استفاده می کند. هدف اساسی یک اتوبار رساندن ایمن و سالم بار مشتری به مقصد و تحصیل رضایت مشتری است. برای همین مدیریت باربری تمام توان خود را به کار می برد تا با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و افرادی ماهر بار مشتری را ایمن به مقصد برساند.

مدیریت اتوبار برای این که به هدف اساسی خود دست یابد و اثاثیه و لوازم مردم عزیز را به درستی منتقل کنند و رضایت مشتری را به دست آورد ، آموزش های لازم در رابطه با چگونگی حمل بار ایمن و سالم  لوازم حساس ، نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس ، شیوه صحیح بسته بندی لوازم ، اصول اساسی بسته بندی ، نحویه چیدمان لوازم در داخل خودروهای حمل بار توسط کادر باربری ها را به افراد خود آموزش می دهد. در ادامه با این موارد آشنا می شوید.

 

چگونگی حمل لوازم حساس منازل

در هر خانه ای یک سری وسایل حساس وجود دارد. حساس بودن وسایل یا به خاطر ارزش بالای آن اجناس است یا این که اجناس ظریف ، حساس و قابلیت شکنندگی دارد و یا این که وزن اجناس بالا است. برای همین چگونگی حمل و انتقال اثاثیه حساس دانش و تخصص می خواهد. باید در هنگام بسته بندی و حمل و نقل لوازم حساس دقت لازم صورت گیرد. در صورتی بی توجهی به اشیاء و اثاثیه ، آسیب جبران ناپذیر به آن ها در موقع حمل و نقل وارد می شود. بنابراین کادر باربری تهران با صبر و حوصله تمام بسته بندی و حمل لوازم حساس را انجام می دهد و بار به دور از هر نوع آسیب دیدگی به مقصد منتقل می شود.

نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس

 •         ۲۴ ساعت قبل از حرکت یخچال را از برق بکشید.
 •         لوازم مانند لباس شویی ، لوله های آب ، آب سردکن یخچال ، دستگاه تصفیه آب و غیره را از لوله های آب ، گاز و سیم های برق را جدا کنید.
 •          همه لوازم را تمیز کنید و از خشک بودن آن ها مطمئن شوید.
 •         هر قطعه ای که قابل جدا شدن است را در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته یا کارتون قرار داده اید.
 •         تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود بسته بندی کنید.
 •         کمد لباس ، اجاق گاز، لباسشویی، بوفه، مبلمان ، میز نهار خوری ، کمد بچه، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت ببندید.
 •         دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل را جدا کنید و در بسته های مشخص قرار دهید و روی هر بسته بنویسد که فلان جزء  مربوط به فلان وسیله در این بسته قرار دارد.

بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه منازل

بسته بندی صحیح لوازم منازل مهمترین مرحله اسباب کسی است. در صورتی که بسته بندی به درستی انجام نشود ، در هنگام حمل و نقل اثاثیه و لوازم گران مایه آسیب می بیند. برای پرهیز از آسیب دیدگی لازم است در مرحله بسته بندی نکات ایمنی رعایت شود  و بسته بندی به درستی انجام پذیرد.

هر نوع لوازمی شیوه بسته بندی مخصوص به خود را دارد و هر وسیله ای نوعی پوشش و عایق برای بسته بندی می طلبد. برخی از مواد بسته بندی را در ادامه معرفی می کنم.

در باربری های معتبر برای بسته بندی اثاثیه و لوازم از موادی چون: فوم ، نایلون های حبابدار و ساده ، نایلکس ، سلفون ، کارتون های مقوایی ، جعبه های چوبی و پلاستیکی ، چسب پهن ، کاغذ باطله ، روزنامه ، ساک های حمل وسایل خواب ، جعبه های رگا لدار حمل پوشاک ، وسایل حمل بار چرخ دار و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی  آنها استفاده می شود.

 

خدمات تخصصی باربری تک تهران

سپند بار همیشه قصد داشته است تا بهترین خدمات را برای مشتریانش به عمل بیاورد و بهترین سرویس دهی را در تمامی مناطق تهران اعم از غرب تهران ، شمال تهران ، مرکز تهران ، شرق تهران و جنوب تهران را برای شما به عمل آورده و به عنوان برترین باربری بهترین ها را برای شما به عمل بیاورد

بیمه باربری

صدور بیمه و بارنامه دولتی تا ده میلیون تومان برای بارهای شهرستان

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل با آخرین مد روز دنیا به سبک کشورهای خارجه

حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان با ماشین های برگشتی و بزرگ

سرویس دهی ۲۴ ساعته

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته

صرفه جویی در هزینه ها

با قیمت های زیر نظر اتحادیه در هزینه های اسباب کشی صرفه جویی خواهد شد

وانت بار و نیسان بار

ارائه ماشین های نیسان بار و وانت بار برای حمل بارهای کوچک

باربری تهران

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم ، ارائه خدمات حمل بار به صورت شبانه روزی صورت می گیرد که برای حمل بارهای شما از خاورهای مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که مخصوص کار اسباب کشی هستند ، افرادی که برای حمل بارهای شما اعزام می شوند ، افرادی خوش اخلاق و خوش برخورد هستند که کار اسباب کشی را با ده سال سابقه کاری در شرکت باربری تهران سپند بار ارائه می دهند و آماده اند خدمات تخصصی خودشان را در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل برای شما به عمل آورده و به تمامی نیازهای شما در زمینه اسباب کشی و حمل بار در استان تهران جواب بدهند

ما در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهیم بود ، متاسفانه شرکت های باربری زیادی در سطح استان تهران مشغول به کار هستند و به عنوان باربری و حمل بار و شرکت باربری مشغول به کار هستند ولی روال کلی کار اسباب کشی را به درستی نمی دانند ، پروسه باربری و اسباب کشی یک پروسه ای است که باید توسط نیروهای متخصص انجام داده شود ، اینطور که در نظر بگیریم کار اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یکی از حساس ترین پروسه های حمل بار و جابجایی است که باید در مرحله اول بسته بندی به نحو احسنت انجام شده و بعد از آن وارد پروسه حمل بار شد ، در همین راستا سپند بار تصمیم به ایجاد سرویس دهی صفر تا صد کار کرده است که می توانید از این خدمات بهره کامل را بگیرید ، ما به عنوان بهترین باربری تهران در کنار شما خواهیم بود

ارائه خدمات شرکت باربری و اسباب کشی منزل، حمل و نقل کالاها و وسایل اداره،
بسته بندی لوازم منزل و واحدهای تجاری
بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل با شیوه های جدید و استاندارد بابل رپ و استرچ رپ
با استفاده از دستگاه و کارگران کاردان
ماشین های معمولی و سرویس VIP با انتخاب خود مشتری

حمل بار در تهران، بسته بندی و حمل اثاث تخصص ماست!
هزینه مناسب خاور و کارگر اسباب کشی برای شما همشهری های گرامی
جابجایی جهیزیه عروس، مبلمان خانگی، ساید بای ساید و… با ماشین های ویژه و مدرن VIP
حمل و نقل مبلمان اداری و تجاری
میزهای بزرگ کنفرانس و صندلی های زیاد را به ما بسپارید!

شماره های تماس با شرکت باربری تهران

کارگران ما که کاملا آموزش دیده هستند و تحت هیچ عنوانی کارگر ساده نیستند،
طوری وسایل را در ماشین قرار می دهند تا با یک ماشین کار شما حل شود.

ماشین های VIP همراه با سرویس های ویژه
تخفیف های خاص باربری تهران را از دست ندهید!
قیمت ما را با سایر باربری ها مقایسه کنید

تفاوتی ندارد، در هرکجا از تهران هستید تنها با یک تماس، ماشین های VIP باربری تهران و کارگران متخصص ما در امور باربری در محل شما حاضر می شوند.
حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل شما همشهری های گرامی در تمام ساعات شبانه روز
ما همکارانی داریم که با آن ها رقابت نمی کنیم بلکه رقابت را خلق می کنیم.
در صورتی که شرکت ما در نزدیک منطقه و محله شما نباشد، کار را به نزدیکترین همکار خود می سپارد تا در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شویم.
ارائه خدمات اتوبار و اسباب کشی منزل
جابجایی لوازم تجاری مغازه و فروشگاه شما را در کمترین زمان ممکن و
با ماشین مناسب حمل می کنیم،
کامیون، کامیونت سبک مسقف، وانت بار تهران، نیسان بار
یکی از همکاران ما در شمال تهران است که به صورت فعال در این منطقه حضور دارد.
باربری سعادت آباد ، اتوبار سعادت اباد

به زودی تمامی قیمت ها را با باربری تهران بررسی کنید؛
قیمت باربری ، قیمت کارگر اسباب کشی ، قیمت خاور اسباب کشی ، قیمت بسته بندی اثاثیه منزل
کیفیت شعار ماست، رضایت شما هدف ماست!
شعبه های فعال ما کلیک کنید

 

شرکت باربری،خدمات باربری
شرکت باربری تهران ویژه خدمات باربری در تهران

باربری تهران با خدمات ویژه و VIP برای تمامی همشهری های گرامی
در هر نقطه از تهران که هستید!

شرکت باربری برای جابجایی وسایل شما از خانه به ماشین های مخصوص، بیشتر از هر چیزی با وسیله این کار را انجام می دهد تا دیگر ترسی برای افتادن وسایل حساس از دست کارگران را با خود نداشته باشید و
با خیال راحت و بدون هیچ غمی اثاث کشی منزل خود را با شرکت باربری ما انجام دهید.

بسته بندی اثاثیه با کارتون مخصوص و نوار چسپ و فوم،،،جایی گذاری لباس های اتو شده شما در کارتون های رگال دار که دارای چوب لباسی هستند،،، حمل اثاثیه و لوازم خانگی و آبگرمکن های سنگین و یخچال های دوقلو و خلاصه هر آنچه که شما فکر آن را نمی کنید!!! شرکت باربری،خدمات باربری
باربری تهران به شهرستان: ارسال به تمام نقاط کشور،حتی شهرستان های مرزی و در صورت درخواست خارج از مرزهای کشور
اثاث کشی خانه و اداره خود را به اتوبار تهران بسپارید.
شرکت باربری تهران آماده ارائه خدمات اثاث کشی در تهران است. آشنا با قیمت، مراحل و تمامی امور باربری با مشاوره رایگان ما
شعبه ما در منطقه غرب

باربری تهران و خدمات اثاث کشی در تهرانسر

حمل بار با ماشین های VIP مسقف، بسته بندی تخصصی با تکنسین های باربری تهرانسر، بابل رپ، استرچ رپ
کارتن رگال دار ویژه حمل لباس اتوشده شما

باربری تهران همکار فعال باربری سعادت اباد ، ویژه حمل اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران است، خدمات حمل و نقل از تهران به شهرستان را نیز از ما بخواهید.
آماده حمل اثاث منزل و خدمات اسباب کشی منزل شما در هر نقطه
از تهران و هر ساعات از شبانه روز می باشد
باربری تهران به شهرستان
این شرکت باربری در طول دو دهه سابقه درخشان خود
تنها دغدغه کیفیت در کار را داشته است تا بتواند به عنوان یکی از بهترین باربری های سطح استان تهران مشغول به فعالیت باشد.

شرکت خدمات باربری برای افزایش سطح کیفیت کاری خود ماشین های VIP همراه با سرویس را آماده به کار کرده است تا بتواند ویژه و مخصوص بودن خدمات خود را چشم گیر تر کند.

ماشین های مخصوص باربری فقط و فقط برای خدمات اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل،
با گاری های مجهز شده به سیستم ضد ضربه در تعلیق هستند
گاری ها با موکت و پتو های نرم کاملا پوشش داده شده اند تا دیگر هیچ آسیبی به وسایلتان نرسد،

باربری ما دارای کارگران ورزیده و زرنگ در امر باربری و حمل و نقل است.
در غرب تهران اثاث کشی راحت را با باربری سعادت آباد تجربه کنید

شعبه های باربری تهران : بسته بندی لوازم منزل
باربری شمال تهران
شرکت ما را در این محله انتخاب کنید و خیال خود و خانواده خود را از اثاث کشی راحت کنید، با شرکت حمل و نقل ما دیگر دوران استرس و تلخی های الکی اثاث کشی به پایان رسیده استف حتی حمل بار با  وانت تلفنی تهران.

 

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران تمام مناطق شمال را تحت پوشش قرار داده است، تنها با یک تماس شرکت حمل و نقل ما را انتخاب کنید، تا با کارگران ورزیده و وسایل مخصوص اسباب کشی به همراه ماشین VIP در محله شما حاضر شویم.
تنها با یک کلیک با شماره های ما تماس بگیرید

 

باربری تهران وسایل و لوازم شما را به صورت کاملاً حرفه ایی بسته بندی می کند تا
از گزند هر گونه آسیبی در زمان جابه جایی در امان باشند.

باربری تهران برای بسته بندی لوازم خانگی شما و یا هرگونه محموله شما چاره ایی اندیشیده است.

باربری تهران وسایل شمارا به منظور پخش نشدن آن ها، در صندوق های محکم چوبی قرار می دهد سپس آن ها را به ماشین منتقل می کند.

شرکت باربری شمال از کارتون های ۴ لایه برای ظروف چینی و شیشه ایی شما در امر بسته بندی
استفاده می کند.
بسته بندی لوازم منزل

 

با خیال راحت بنشینید و کار متخصص های ما را نگاه کنید که چطور لوازم آشپزخانه و وسایل حساس به علاوه همه محموله شما را بسته بندی می کنند.

حمل و نقل مرتب لباس و وسایل:

شرکت ما فکر لباس های شما را هم کرده است، تمامی لباس های کمد شما را همانطور که هستند

با کارتون های مخصوص جای لباس حمل  و نقل می کنیم.

باربری تهران، اول بسته بندی بعد جابجایی

ابتدای کار، تمامی محموله شما را کاملا بسته بندی می کنیم و مرتب جمع آوری می کنیم سپس آن ها را با چرخ دستی و دیگر اهرم های مخصوص جابه جایی وسایل، به ماشین انتقال می دهیم.
باربری شمال تهران اول از همه چیز به شهرت کاری خود فکر می کند
به همین دلیل باربری شمال تهران گام به گام آخرین استاندارد های اتوبار در سطح دنیا پیش می رود.

ما برای راحتی کار شما تمامی وسایل را در کارتن های مجزا برای راحت جداسازی آنها در مقصد تفکیک می کنیم در هنگام بارگیری
شعبه های باربری شمال تهران:
باربری تهرانسر، باربری زعفرانیه، باربری تهران به شهرستان

باربری از تهران به شهرستان
خدمتی نو از باربری تهران
اسباب کشی منزل در هر نقطه از تهران به تمام شهرستان های استان و تمام کشور

در هر ساعات از شبانه روز، ۲۴ ساعته

باربری تهران با استفاده از ماشین های اخرین سیستم و ویژه برای شهرستان

 

باکارگران متخصص،متعهد،باتجربه،حرفه ای
برای مشتری های خود اثاث کشی بدون دردسر رابه ارمغان خواهد آورد .

ماشین های اتوبار تهران دارای سیستم های تعلیق ضدضربه به گاری است،
اتاق های موکت کاری شده ومسقف و پوشانده شده به لایه نرم و ضدضربه

امنیت در کار را با باربری از تهران به شهرستان تجربه کنید! شعبه های ما
باربری ما ماشین های خود را با بیمه حوادث و بیمه سرقت بار ایمن کرده است تا در صورت مشکل
برای مشتری های خود نهایت اطمینان و اعتماد را فراهم آورد.

ماشین های VIP همراه با سرویس ویژه

ماشین های مخصوص حمل تلویزیون و اشیاء گرانبهای شما

حمل از تهران به شهرستان نرخ مصوب اتحادیه را با تخفیف های ویژه از بخواهید، حمل بار از تهران به شهرستان را از شرکت ما بخواهید
با خدمات برتر باربری تهران به شهرستان دیگر نگران وسایل شکستنی و وسایل حساس خود از قبیل:
میزعسلی، تلویزیون، مبلمان گران قیمت ، کامپیوتر و …. نباشید.
برای دسترسی سریع به خدمات باربری تهران در داخل تهران کلیک کنید…
برای اطمینان خاطربیشتر شما،قبل از بارگیری ما وسایل شما را تحت پوشش بیمه قرار می دهیم

بسته بندی لوازم منزل تخصصی شرکت ما قبل از بارگیری می باشد
هرگز برای مسائل مادی باربری تهرانسر اسم و رسم خود را خدشه دار نخواهد کرد.

باربری تهران را انتخاب کنید و آسوده ترین لحظات اسباب کشی را با ما تجربه کنید!

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در باربري تهران

یکی از مسائلی که برای بسته بندی وسایل منزل می تواند مهم باشد هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است ، شاید بارها و بارها این جمله را از دوستان و نزدیکان خود شنید باشید که” چرا برای اسباب کشی هزینه زیادی می کنی؟ ” یا ” لازم نیست اثاث منزل رو بسته بندی کنی” اما این نکته را مد نظر داشته باشید اگر یکی از وسایل منزل مثلا یخچال شما دچار خط و خش و زدگی شود باز این ارزش را دارد که این ریسک را بکنیم که کار بسته بندی اثاثیه منزل را انجام ندهیم ؟ این موضوع یک موضوع منطقی است که اگر در بسته بندی وسایل منزل هر چه بیشتر دقت کنیم در مقصد وسایل منزل را سالمتر تحویل خواهیم گرفت ، این شرکت در خدمت شماست تا خدمات حرفه ای بسته بندی را برای شما انجام بدهد ، مطمن باشید که هر چه در کار بسته بندی دقت بشتری کنید اثاثیه شما سالمتر به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید ، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل می تواند فرق کند چون بستگی به متراژ مصرفی ضربه گیر و سلفون دارد ، جهت دریافت قیمت بسته بندی اثاثیه منزل می توانید با کارشناسان سپند بار تماس گرفته و قیمت بسته بندی وسایل منزل را از این کارشناسان دریافت کنید ، شرکت سپند بار با استفاده از نیرویی متخصص می تواند در کاهش هزینه های شما در امر اسباب کشی به شما کمک شایانی بکند

شاید شما برای بسته بندی یک وسیله متراژ بیشتری نایلون حبابدار مصرف کنید که همین امر باعث می شود هزینه های شما برای بسته بندی کردن وسایل منزلتان افزایش یابد ، اما پرسنل سپند بار که متخصص در امر بسته بندی کردن وسایل منزل هستند ، کلیه بارهای شما را به بهترین روش ممکن برای شما بسته بندی کرده و می دانند که به چه صورتی کار پک کردن وسایل منتزل شما را انجام دهند تهیه کارتن مخصوص اسباب کشی می تواند در نحوه بسته بندی کردن وسایل منزل شما تاثیر بسزایی داشته باشد چون باید وسایل منزل در کارتن های ۵ لایه قرار بگیرد که کارتن ها مخصوص کار اسباب کشی و بسته بندی هستند ، شرکت سپند بار تهیه لوازم کلیه لوازم بسته بندی را نیز بر عهده می گیرد و هر وسیله ای که برای اسباب کشی مد نظر شماست را برای شما ارسال خواهد کر

 

قیمت های استثنایی و مناسب باربری و حمل بار به شهرستان

شرکت باربری و اتوبار تهران  خود را موظف میداند که بهترین و مناسب ترین خودروها را با توجه به نیاز مشتریان گرامی و با تجهیزات کامل با قیمتی مناسب ارسال نماید.باربری تک تهران  با در اختیار داشتن انواع خوردهای حمل بار از قبیل وانت ، نیسان ، کامیون و خاور آماده ارائه خدمات باربری در تهران و حمل بار به شهرستان ها با بهترین قیمت و هزینه باربری می باشد.حتی برای حمل اثاث منزل و کالاهای حساس از خاورهای موکت کاری شده جهت حفظ سلامت بار استفاده میگردد.

یکی دیگر از موارد مهم امور شرکت های فعال در زمینه باربری تهران و شهرستان، استفاده از کارگر حمل بار است. این افراد باید اشخاصی دلسوز، زحمتکش و حرفه ای بوده و دارای فیزیک دبدنی مناسبی جهت حمل بار (به خصوص بارهای سنگین) باشند. به ویژه در زمان طی کردن مسافت های نسبتا طولانی مثلا حمل بار به شهرستان و یا از شهرستان به تهران، باید خستگی ناپذیر بوده و طاقت حمل بار و وسایل مختلف به محل جدید، پس از رسیدن به مقصد را داشته باشند.

همچنین خود راننده خودروی باربری، هم می تواند در زمینه حمل بار به محل جدید کمک کند. هر چند که بعضی از شرکت های اتوبار تهران در این صورت ممکن است هزینه اضافی کمی از شما دریافت کنند. اما در نظر داشته باشید که در صورتی که از یک شرکت مناسب و حرفه ای باربری تهران جهت اسباب کشی استفاده می کنید، مسلما از این لحاظ خیالتان راحت خواهد و با کمک چند کارگر حمل بار که از لحاظ قدرت بدنی قوی و در عین حال وظیفه شناس و مسئول باشند، براحتی می توانید اسباب کشی خود را در حداقل زمان و با بهترین کیفیت انجام دهید.

نکته جالب اینجاست که معمولا به دلیل حرفه ای بودن کسانی که در یک شرکت خدمات اسباب کشی ، به عنوان کارگر حمل بار مشغول به کار هستند، حداقل آسیب به اجناس و لوازم منزل وارد می شود و از این رو بیمه خسارت ناشی از اسباب کشی را معادل یک سوم خسارت آتش سوزی محاسبه می کند. همین امر هم نشانه حرفه ای بودن و کم اشتباه بودن این کارگران زحمتکش و دلسوز است.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که در صورتی که از کارگر حمل بار جهت جابجایی بار و وسایل سنگین منزل تان استفاده می کنید، در واقع کار را به کاردان سپرده اید. چون گاهی ممکن است بلند کردن یک وسیله نسبتا بزرگ و یا حتی یک جعبه محتوی برخی وسایل، به کمر و ستنو فقرات شما آسیب جدی وارد کند. این هم به خودی خود یکی از دلایل استفاده از خدمات باربری تهران و استفاده از کارگرهای حرفه ای حمل بار است که چنین کارهایی را بدون هیچ دردسری و براحتی انجام می دهند.

مسلما در کنار هدف اصلی تان که مستقر شدن هر چه سریعتر در منزل و یا آپارتمان جدید است، سلامتی شما هم اهمیت زیادی دارد.
نکته دیگر اینکه این دسته از کارگران با کارگرهای معمولی تفاوت دارند و باید علاوه بر شرایط ذکر شده در بالا، دارای ادب و خلق و خوی مناسب جهت برخورد بهتر با مشتری باشند، زود از کوره در نروند و هنگام حمل بار اقدام به پرحرفی و یا غر زدن نکنند.
کارگرهای حمل بار  از لحاظ حقوق و بیمه دو نوع هستند: دسته ای که روزمزد و یا ساعتی بوده و روزانه (و یا هفتگی) بنا به مقدار ساعت هایی که کار می کنند به آنها حقوق پرداخت می شود. دسته دوم گروهی هستند که بصورت تمام وقت و با بیمه در استخدام آن شرکت باربری و یا اتوبار هستند.

همچنین یکی از توانایی های کارگر حمل بار آنها باید توانایی بسته بندی سریع و حمل جعبه ها و کارتن های اسباب کشی به درون خودرو باربری باشد. این نکته را هم بد نیست بدانید که در کشورهای خارجی، بیشتر این کارگرها دارای لباس فرم یکدست و یکرنگ با هم بوده که به نوعی نمادی از آن شرکت حمل بار نیز می باشد. از طرف دیگر در کشورهای غربی معمولا کارگران جهت بالارفتن سرعت و همچنین راحتی کار، از وسایل کمکی  مانند https://barbaritaktehran.com جهت حمل کارتن و جعبه ها استفاده می کنند.

در هر صورت یک یا چند کارگر حمل بار حرفه ای و آموزش دیده بسیار بیش از مبلغی که به عنوان دستمزد به آنها پرداخت می کنید برایتان مفید خواهند بود.عدم آسیب به لوازم مهم و حساسی همچون یخچال ، تلویزیون و مبلمان و… از یک طرف و از طرف دیگر جلوگیری از آسیب های بدنی و خستگی های ناشی از اسباب کشی بسیار مواردی است که باعث می شود استفاده از کارگران آموزش دیده بسیار به نفعتان باشد. در کنار همه اینها از سرعت عمل زیاد کارگران یک شرکت اتوبار تهران نیز نباید غافل شد.

شرکت اتوبار تهران تیک بار با سالها سابقه درخشان و بکارگیری کارگران و پرسنل حرفه ای و خوش برخورد همواره اصول مشتری مداری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و آماده است شما را برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر راهنمایی و یاری دهد.

بهترین نحویه چیدمان وسایل

مرحله چیدمان بار درون خودروهای حمل بار از اهمیت ویژه ای در فرایند انتقال اثاثیه منازل برخوردار است. در چیدمان اصولی و بهینه بار و اثاثیه منازل ۵ مرحله زیر رعایت می شود.

 •         مرحله اول: اعضای باربری بسته ها را به صورت تفکیک شده از هم مشخص می کنند.
 •         لوازم سنگین مثل ، اجاق گاز ، بخاری، کمد لباس ، مبلمان و غیره در ابتدا مرتب چیده می شود. البته باید دقت کرد که وزن بار به نسبت در فضای خودرو تقسیم شود.
 •         فضاهای خالی بین اجناس بزرگ و سنگین با نایلون های محکم یا پتو و غیره پر میشود. تا اجناس در زمان حمل تکان نخورد.
 •         مرحله دوم: لوازم بلند و باریک مانند ، لوله های قالی و موکت ، تخته ها و هر جنس دیگر از این قبل در مرحله بعد جاسازی می شود.
 •         مرحله سوم: سپس نوبت به کارتون ها و بسته ها می رسد. سنگین ترین کارتون ها در ابتدا جا سازی می شود.
 •         مرحله چهارم:  کارتون های سبک تر روی بسته های سنگین تر چیده می شود.
 •         مرحله پنجم: در آخر لوازم شکستنی و حساس بار زده می شود.

در مقصد و در مکان نهایی اثاثیه و لوازم طبق سلیقه صاحب بار توسط نیروهای اتوبار در محل اصلی چیده می شود. کادر باربری تا اتمام کار در چیدمان مجدد اثاثیه و دکوراسیون لوازم به صاحب بار کمک می کنند.

 

بیمه اثاثیه و لوازم قبل از حمل در باربری ها

در باربری تهران قبل از حمل هر نوع بار و لوازمی آن را بیمه می کنند. شرکت های بیمه گذار مسئولیت حوادث ناگهانی ضمن حمل و نقل را به عهده می گیرند. در صورت بروز حوادث غیر مترقبه در حین حمل و نقل بار هرگونه ضرر و آسیب وارد آمده به بار مشتری جبران می شود. بنابراین صاحبان بار با خیالی آسوده و بدون دلواپسی و نگرانی حمل اثاثیه و لوازم گرانبهای خود را به شرکت های معتبر حمل بار می سپارند و از امنیت بار خود اطمینان دارند.

بسته بندی لوازم شرکت

شرکت باربری و اتوبار همسفر بار از جمله بر تری های که نسبت به سایر شرکت های باربری و اتوبار دارد ، در اختیار داشتن افراد کامل حرفه ای و متخصص در بسته بندی لوازم شرکت ها می باشد. وسایل موجود در شرکت بسیار حساس می باشد و باید با امینت کامل این وسایل در داخل کارتن های با ضخامت بالا قرار گرفته و به محل جدید انتقال یابد. بسته بندی لوازم شرکت از جمله تخصص شرکت ما می باشد که می توانید در صورت جابجایی دفتر کار و یا شرکت خود بر روی ما حساب کنید و از خدمات بسته بندی وسایل شرکت ما استفاده نمایید . بی شک بهترین خدمات با قیمت کاملا منصفانه را از ما دریافت خواهید کرد.

چه مواردی در بسته بندی اثاثیه منزل اهمیت ویژه دارند؟

در ابتدا این امر نیازمند افرادی است که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند زیرا بسته بندی اجسام مختلف هر کدام به سبکی مختلف انجام میگیرد تا کمترین اسیب در حین جابه جایی رخ دهد.

استفاده از کارتن های مناسب

کارتن هایی که با انها لوازم جابه جا میشوند باید استاندارد های لازم را در این زمینه داشته باشند این گونه خطر حوادث به حداقل رسیده همچنین حمل آنها به مراتب ساده تر می شود.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با ما
بستن