باربریباربری غرب تهران

شعبات مختلف باربری تهران در مناطق مختلف شهر تهران |باربری تک تهران

بهترین باربری به انتخاب مشتریان و مردم

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

خدمات 24 ساعتع باربری تهران
باربری ارزان
باربری مودب

باربری و اتوبار تک تهران ۰۲۱۴۴۴۸۹۷۷۲ | انجام خدمات اثاث کشی و بسته بندی

باربري تهران با سال ها سابقه درخشان در امر اسباب کشی و استفاده از کادرمجرب و با اخلاق شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران بار تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل و یا دفتر کار شما برای شما باقی نمی گذاری و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

باربری ما صفر تا صد اسباب کشی را برای شما انجام می دهد یعتی از همان مرحله اول که بسته بندی است تا مرحله چیدمان وسایل در محل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد.

باربری تهران

در شهر تهران تعداد زیادی باربری و شرکت های حمل بار و اسباب کشی وجود دارند که به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند. با توجه به وسعت و جمعیت شهر تهران و تقاضای بالا، تعداد زیادی شرکتهای حمل و نقل و باربری تاسیس و شروع بکار کرده اند. با توجه به شلوغی شهر تهران و ترافیک زیاد خیابانها و بزرگراه ها، شرکت باربری تهران اقدام به تاسیس و راه اندازی شعب مختلف در تهران کرده است. باربری شمال تهران، اتوبار تهران غرب، اتوبار تهرانپارس و باربری تهران مرکز از این جمله اند. بدین ترتیب امکان پوشش مناطق مختلف تهران در اسرع وقت وجود دارد. از مزیت های عمده وجود شعب مختلف در باربري تهران تسریع در خدمات رسانی به مشتریان و ارائه کار با کیفیت به آنهاست. بدین ترتیب امکان دیر رسیدن به مبدا، ماندن طولانی مدت در خیابان و بزرگراه تا رسیدن به مقصد و محل مشتری کاهش می یابد. از طرفی هزینه های جابجایی مشتریان نیز کاهش یافته و در وقت و هزینه آنها صرفه جویی می شود. باربری تهران در راستای خدمات رسانی با کیفیت به مشتریان و حمل تخصصی بار و اسباب کشی حرفه ای اقدام به راه اندازی شعبه هایی در شمال، مرکز، غرب و شرق تهران نموده تا ساکنین هر منطقه به نزدیکترین شعبه به خود مراجعه کنند. امکان برنامه ریزی دقیق و جلوگیری از اتلاف انرژی مشتری و کارگران در ترافیک از دیگر مزیت های آن بشمار می رود. در ادامه به بررسی دفاتر و شعب باربری تهران در مناطق مختلف تهران و محلات تحت پوشش هر شعبه می پردازیم.

انواع خودرو استاندارد و مجهز در باربری تک

باربری شمال تهران یکی از بزرگترین دفاتر باربری تهران

مناطق شمیرانات و شمال تهران منطقه وسیعی از تهران را پوشش می دهند. این مناطق جزو نقاط خوش آب و هوای تهران بوده و مناطق لوکس نشین و مرفه تهران هستند. از قدیم باغها و جنگلهای زیادی این ناحیه را پوشانده بود که به مرور و با گسترش شهرنشینی باغها و باغ ویلاهای منطقه جای خود را به برجها و آپارتمانهای لوکس و گران قیمت دادند. با توجه به توسعه آپارتمانها و برج های مناطق شمالی تهران، جمعیت این منطقه رو به افزایش گذاشته است. باربری شمال تهران یکی از شعب باربری تهران در منطقه شمال تهران بوده که به ارائه خدمات تخصصی حمل بار، اسباب کشی، چیدمان منزل و دکوراسیون، بسته بندی و تهیه لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی مانند کارتن، کاور، پلاستیک های حبابدار و غیره می پردازد. توسعه ساخت و ساز در منطقه موجب افزایش تقاضای اسباب کشی و حمل بار شده لذا وجود یک باربری حرفه ای و تخصصی که بتواند در اسرع وقت در محل حاضر شود الزامی به نظر می رسد.

بسته بندی با نایلون های حبابدار

باربری تهران شعبه شمال با نزدیکی به مناطق شمالی تهران از جمله قیطریه، الهیه، ولنجک، فرشته، ونک، زعفرانیه، کامرانیه، فرمانیه، تجریش، دروس، نیاوران و سایر محلات شمالی تهران خدمات رسانی سریع به ساکنین این مناطق می رساند. از طرفی وجود برج ها و آپارتمانهای مسکونی و اداری در منطقه، نیاز به کارگران حرفه ای در حمل بار دارد. کارگران باربری تهران شعبه باربری شمال تهران به خوبی با نکات حمل بار در راه پله ها و آپارتمانها آشنایی داشته و اسباب و وسایل مشتریان را بطور صحیح و سالم به مقصد می رسانند. اگر ساکن محلات شمالی تهران هستید، تنها با یک تماس می توانید از خدمات باربری تهران شعبه شمال تهران برخوردار شوید.

خدمات حمل بار به شهرهای دیگر در باربری تک

باربری تهران غرب و محدوده تحت پوشش

باربری تهران شعبه غرب یکی از شعبات پرکار محدوده غرب تهران است. اتوبار تهران غرب مناطق غربی تهران را تحت پوشش خود دارد. مناطقی همانند شهر زیبا، ستارخان، جنت آباد، پونک، صادقیه، شهران، دهکده المپیک و یا مناطق جدیدی همانند دریاچه چیتگر، شهرک گلستان و شهرک راه آهن تحت خدمات رسانی اتوبار تهران غرب قرار دارند. مناطق غربی تهران در سالهای اخیر از رشد و توسعه زیادی برخوردار بوده است. مناطق ۲۲ و ۵ تهران در سالهای اخیر توسعه زیادی داشته و ساخت و سازهای زیادی را پشت سر گذاشته است. از اینرو جمعیت زیادی در این مناطق ساکن هستند. از طرفی با توجه به دور بودن این مناطق به مناطق شمالی و مرکزی شهر تهران، باربری تهران تصمیم به تاسیس شعبه غربی باربري تهران نمود. اتوبار تهران غرب با استقرار در این محل مشکل ساکنین منطقه دراین خصوص را برطرف نمود. از اینرو ساکنین با یک تماس می توانند در اسرع وقت از خدمات باربری تهران برخوردار شوند. وجود تعداد زیادی برج در جوار دریاچه چیتگر و جمعیت زیاد ساکن در این منطقه نیاز به خدمات رسانی حرفه ای دارد. حمل و جابجایی بار در آپارتمانها و برج های منطقه، کار دشواری بوده که در صورت عدم تخصص منجر به وارد آمدن آسیب به وسایل می گردد. کارگران باربری تهران خدمات تخصصی بسته بندی، حمل بار و چیدمان وسایل منزل و دکوراسیون را بطور تخصصی و با دقت انجام می دهند. در باربری تهران شعبه غرب تمام کارها با دقت و سرعت توسط پرسنل متعهد و با اخلاق انجام می شود.

خدمات بسته بندی حرفه ای در باربری تک

 

اتوبار تهرانپارس شعبه شرقی باربری تهران

باربری تهران ساکنین مناطق شرقی تهران را از یاد نبرده است. مناطق شرقی تهران که به نسبت مناطق قدیمی تر تهران هستند، می توانند با اتوبار تهرانپارس باربری تهران تماس داشته باشند. باربري تهران شعبه شرق مناطقی همانند مسعودیه، حکیمیه، شمیران نو، رسالت، تهرانپارس، پیروزی، افسریه، نیروی هوایی و سایر محلات شرق تهران را تحت پوشش خدمات رسانی خود دارد. ساکنین مناطق شرقی تهران با تماس با اتوبار تهرانپارس باربری تهران امکان برخورداری از خدمات حرفه ای و تخصصی باربری تک تهران را دارند. انواع خودرو، کارگران متعهد، رانندگان حرفه ای، نرخ های ارزان باربری، بیمه نامه و خدماتی مانند بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل را از باربری تهران شعبه شرق بخواهید. این مناطق از تراکم جمعیت زیادی برخوردار بوده و بعضا محلات قدیمی و کوچه های باریک دارند. از اینرو برای داشتن یک اسباب کشی راحت و مطمئن با باربری تهران شعبه شرق تماس بگیرید. کارگران باربری تک تهران آشنایی کامل با حمل بار در راه پله، کوچه های باریک، آپارتمانها و طی مسافتهای طولانی را دارند لذا تحویل سالم و بدون نقص وسایل منزل و بارهای شما به مقصد توسط باربری تک تهران تضمین می شود.

انواع خودروی وانت، کامیونت و نیسان در باربری تک تهران

شعبه مرکزی باربری تهران حرفه ای و مجهز

باربری تهران برای مناطق مرکزی تهران نیز شعبه مجزا تاسیس نموده است. باربری تک مرکزی مناطق مرکزی و شلوغ تهران را پوشش می دهد. مناطق و محلاتی مانند لاله زار، جمهوری، یوسف آباد، طالقانی، توپخانه، بهارستان، انقلاب و محلات مجاور آن برای حمل بار و اسباب کشی با شعبه مرکزی تماس بگیرند. مناطق مرکزی تهران همواره مملو از جمعیت بوده و در محدوده طرح ترافیک نیز قرار دارد. لذا رفت و آمد و تردد در این مناطق همواره با محدودیتهایی مواجه است. باربری تهران شعبه مرکزی در قلب تهران بزرگ واقع و در مدت زمان کوتاهی در محل مشتری حاضر می شود. نزدیکی مسیر موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می گردد. از طرفی انواع شرکتها، موسسات، ادارات و کسبه مناطق مرکزی تهران در صورت نیاز به حمل بار می توانند با شعبه مرکز باربری تهران تماس بگیرند. حضور به موقع در محل، خدمات تخصصی حمل بار، بسته بندی و انواع خودروهای با اندازه و ظرفیت های متفاوت برای مشتریان در دسترس است. اگر بار شما کم است استفاده از وانت بار مقرون به صرفه است. برای بارهای بیشتر می توان از وانت نیسان، خاور، کامیونت، کامیون و تریلی استفاده نمود. ترافیک و شلوغی خیابانهای مناطق مرکزی تهران همواره دغدغه ساکنین و کسب و کارها برای جابجایی بار بوده است. با راه اندازی شعبه مرکزی باربری تهران این مشکل برطرف گردیده و مشتریان می توانند از خدمات حرفه ای و تخصصی باربري تهران برخوردار گردند. اگر در مناطق مرکزی تهران دارای اداره، شرکت، دفتر انتشارات، مغازه و یا موسسه آموزشی بوده و یا ساکن این منطقه هستید، برای حمل بار و اسباب کشی با شماره های باربری تهران شعبه مرکز تماس بگیرید. باربری تک تهران ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در تمام شعبات و دفاتر خود را با تکیه بر پرسنل متعهد و مجرب و امکانات و تجهیزات مدرن خود تضمین می کند.

خدمات بسته بندی حرفه ای در باربری تک

باربری تک تهران متخصص امر باربری

مجهزترین باربری در سطح منطقه با کادری مجرب وورزیده وخوش اخلاق.
ارسال کامیون و کامیونهای بزرگ مسقف فلزی مخصوص حمل اثاثیه منزل به کل نقاط تهران  و شهرستان با بیمه وبارنامه دولتی.

بزرگ و جادار دارای کفی خاص وصاف تمام موکت کاری شده با «« ۷۰ »» عددپتو

بارچینی حرفه ای و پتو پیچی وسایل به بهترین شکل ممکن

دارای شعب : شمالغربمرکز


۰۲۱۲۲۳۴۵۹۳۸

۰۲۱۴۴۴۸۹۷۷۲

۰۲۱۸۸۳۵۲۵۳۴


پاسخگوی۲۴ساعته

متخصص درجابجایی وسایلهای سنگین وحساس ازجمله :

گاوصندوق ، تردمیل ، یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، بوفه های بزرگ شیشه‌ای ، شیشه میز نهارخوری و…..

«« همواره در تلاشیم تاخاطراتی ماندگار از یک اثاثکشی بی دغدغه برایتان برجای بگذاریم »»


انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس

افتخار ما رضایت و اعتماد شماست ، به شما قول میدهیم تنها با یک بار استفاده از باربری تک تهران بار، مشتری دائم شده و از کار کردن با ما لذت ببرید ، این جمله فقط یک شعار نیست و تلاش های بسیار زیادی در پس این قضیه خواهد بود تا رضایت شما را کاملا بدست آوریم.

خدمات درون شهری

باربری تک تهران بار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه باربری و حمل بار یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران می باشد. کافی است یک بار از خدمات ما استفاده کنید.

خدمات برون شهری

باربری تک تهران بار علاوه بر خدمات درون شهری در زمینه جابجایی های برون شهری هم سابقه و تخصص زیادی دارد. جابجایی های برون شهری خودرا به ما بسپارید.

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

وانت بار تهران

ماشین های حمل بار به انتخاب مشتری و تنوع وسایل نقلیه ( خاور ، نیسان ، وانت و…)  

برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید بنکاتی توجه شود :

  • نوع بار و اسباب و لوازم
  • نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد
  • باربری در تهران است یا برای شهرستان
  • ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
  • مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود

زمانی که موضوع حمل بار و باربری در میان باشید یکی ار مهمترین فاکتور ها جهت کاهش قیمت باربری و هم چنین افزایش سرعت ، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که اثاث منزل یا اداره قرار است با آن جابه جا و حمل شود.


 

وانت بار تهران

اگر قصد جابجایی اثاثیه کمی را دارید، وانت بار تک بهترین گزینه برای شماست. خدمات وانت بار  در تمام شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

نیسان بار | باربری تهران

اگر قصد جابجایی تعدادی اسباب و  اثاثیه از محل کار یا منزل خود دارید و اثاثیه شما آنقدر زیاد است که در وانت جا نشود و آن قدر کم است که خاور برایش زیاد باشد، پس نیسان بار تک بهترین گزینه برای شماست. خدمات نیسان بار در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

باربری دارای خاور

اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار خود را دارید ، اتومبیل های سنگین شرکت باربری تک تهران آماده خدمت رسانی به شما هستند. خدمات خاور بار تک در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

شما عزیزان می توانید با تماس با باربری تهران  از مشاوره رایگان این شرکت باربری استفاده نمایید متخصصین ما در تلاشند خدمات بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند جهت حمل بارهای تجاری و بارهای سنگین که قرار است به سایر شهرستان ها ارسال شود از وسایل نقلبه سنگین از قبیل کامیون های بزرگ و کامیون ترانزیت استفاده می شود و تمامی فعالیت های این شرکت باربری قانونی بوده و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد خاطر جمع باشید که وسایل شما را در ایمنی بیشتر به مقصد مورد نظر می رسانیم و رضایت مشتریان بر اعتبار ما می افزاید  .

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس

افتخار ما رضایت و اعتماد شماست ، به شما قول میدهیم تنها با یک بار استفاده از باربری شمال تهران ، مشتری دائم شده و از کار کردن با ما لذت ببرید ، این جمله فقط یک شعار نیست و تلاش های بسیار زیادی در پس این قضیه خواهد بود تا رضایت شما را کاملا بدست آوریم.

سرعت در انجام کار

کادر مجرب و متخصص

جابجایی بدونه دردسر

بسته‌بندی اصولی

باربری ارزان در تهران

بارچینی منظم و کاملا دقیق این امکان را فراهم میکند تا بسته هایی که دارای وسایل شکستنی و مهم می باشند با احتیاط بیشتر در پشت خاور یا وانت بار جاگیری شوند چیدمان صحیح سبب میگردد از فضای موجود استفاده بهتری شود کارگران به کارهای خود موظف بوده و در تایم تعیین شده کارها را با سرعت و دقت بالایی به اتمام می رساند تعهد کاری کارگران و کادر باربری تهران   یکی از امتیازات برجسته این شرکت باربری به حساب می آید این باربری دارای وسائط نقلیه از قبیل خاورهای مسقف بوده که به منظور حمل بارهای سنگین وسایل خانه و برای حمل جهیزیه عروس مورد استفاده قرار می گیرد وجود وانت بار در شرکت باربری این امکان را فراهم میکند تا بارهای سبک تر به راحتی در سط شهر حمل شده زیرا هم قیمت پایین تری را دارند و هم با سرعت بالایی می تواند وسیله خود را جابجا نمایند وجود کامیون های بزرگ و ترانزیت ها در باربری تهران  این امکان را ایجاد می کند تا بارهای تجاری و بارهایی که قرار است به سایر شهرستان ها جابجا شوند با بیمه نامه و بارنامه معتبر به مقصد خود برسند ما قدردان رانندگان با تجربه خود هستیم .

دکوراسیون منزل

بیشتر افراد سختی های اسباب کشی را تجربه کرده و با مشکلات آن مواجه شده اند . امروزه باربری و اتوبار ها تمام کارهای مربوط به باربری  را با تمام دقت برای شما انجام می دهند و شما را از این بابت آسوده خاطر میکنند .
باربری و اتوبار تک تهران با سالیان متمادی تجربه که در زمینه  باربری دارد تمام کارهای شما را بدون نقص  انجام خواهد داد  علل خصوص چیدمان و دکوراسیون منزل شما به بهترین نحو احسن.
در ساختمان های امروزی که فضای کافی برای چیدمان اثاثیه وجود ندارد سخت ترین کار چیدمان اثاثیه می باشد که  این کار را به نحو احسن و با کیفیت عالی برای شما انجام می دهیم.


اگر در شرف جابجایی هستید برای این کار سخت ما  بهترین گزینه هستیم .


شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

خدمات 24 ساعتع باربری تهران
باربری ارزان
باربری مودب

باربري تهران با سال ها سابقه درخشان در امر اسباب کشی و استفاده از کادرمجرب و با اخلاق شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد.

باربری تهران بار تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل و یا دفتر کار شما برای شما باقی نمی گذاری و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

باربری ما صفر تا صد اسباب کشی را برای شما انجام می دهد یعتی از همان مرحله اول که بسته بندی است تا مرحله چیدمان وسایل در محل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد.

حمل بار تهران
باربری تک  تهران متخصص در حمل و جابجایی انواع کالا و بارها بسته به نیاز شما انواع وسایل حمل نقل مناسب منجمله وانت و خاور و …. را فراهم مینماید

حمل بار و اثاثیه درون شهری

با توجه به گران شدن لوازم منزل و اثاثیه های لوکس و ‌آپارتمان نشینی جا به جایی لوازم و باربری نیز به یک تخصص تبدیل شده است. از این رو میتوانید جابجایی های درون شهری را به تیم متخصص ما بسپارید.

 

حمل بار و اثاثیه برون شهری

حمل و نقل برون شهری تجهیزات بیشتر و باکیفیت بالاتری را میطلبد بغیر از سوانح بین جاده ای ,موانع  درجاده ها خطر آسیب دیدن  وسایل را حین حمل بالا میبرد. از این رو جهت حمل لوازم بین شهری بهتر است بیشترین احتیاط لازم صورت بگیرد. باربری تک تهران تمامی اقدام لازم را انجام داده وبا جذب نیرو های مجرب ومتخصص و باسابقه و همچنین درنظر گرفتن ماشین های مسقف وموکت کاری شده از بروز حوادث ناگهانی جلوگیری می کند و وسایل شما به سلامت به مقصد می رساند.

انجام خدمات بسته بندی اثاثیه منزل انجام خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

انجام خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت ومحتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد . وجود بسته بندي مناسب و استاندارد نقش مهمي در حمل و نقل بهينه كالاها ايفا مي كند. كيفيت مطلوب مواد اوليه مورد استفاده در بسته بندي، كارايي و ابعاد مناسب بسته بندي موجب مي شود از هزينه حمل و نقل محصولات كاسته شود؛ زيرا ويژگي هاي ذكر شده به جلوگيري از اتلاف وقت، سهولت بارگيري، استفاده بهينه از فضاي وسايل نقليه و تسريع در حمل كالاها كمك مي كنند. كالاهاي برخوردار از بسته بندي استاندارد در هنگام جا به جايي و حمل و نقل از خطر آسیب دیدگی مصون می مانند.

لوازم بسته بندی اثاثیه منزل لوازم بسته بندی اثاثیه منزل

ابزارهای معمول بسته بندی برای بارهای مسافری نظیر کارتن، پلاستیک، پاکت، سلوفون، مقوا و کاغذ، صندوق و جعبه، و …بسیار متداول می باشند و بدین جهت برای حفظ و ماندگاری کالا و محصول و کاهش کرایه حمل بار بسته بندی می شوند.
ما می توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته بندی با کیفیت استاندارد را در اختیار شما قرار دهیم. در صورت نیاز به سفارش می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

باربری تک تهران هر لحظه کنار شماست.

باربری تک تهران متخصص امر باربری

مجهزترین باربری در سطح منطقه با کادری مجرب وورزیده وخوش اخلاق.
ارسال کامیون و کامیونهای بزرگ مسقف فلزی مخصوص حمل اثاثیه منزل به کل نقاط تهران  و شهرستان با بیمه وبارنامه دولتی.

بزرگ و جادار دارای کفی خاص وصاف تمام موکت کاری شده با «« ۷۰ »» عددپتو

بارچینی حرفه ای و پتو پیچی وسایل به بهترین شکل ممکن

دارای شعب : شمالغربمرکز


۰۲۱۲۲۳۴۵۹۳۸

۰۲۱۴۴۴۸۹۷۷۲

۰۲۱۸۸۳۵۲۵۳۴


پاسخگوی۲۴ساعته

متخصص درجابجایی وسایلهای سنگین وحساس ازجمله :

گاوصندوق ، تردمیل ، یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، بوفه های بزرگ شیشه‌ای ، شیشه میز نهارخوری و…..

«« همواره در تلاشیم تاخاطراتی ماندگار از یک اثاثکشی بی دغدغه برایتان برجای بگذاریم »»


انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس

افتخار ما رضایت و اعتماد شماست ، به شما قول میدهیم تنها با یک بار استفاده از باربری تک تهران بار، مشتری دائم شده و از کار کردن با ما لذت ببرید ، این جمله فقط یک شعار نیست و تلاش های بسیار زیادی در پس این قضیه خواهد بود تا رضایت شما را کاملا بدست آوریم.

خدمات درون شهری

باربری تک تهران بار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه باربری و حمل بار یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران می باشد. کافی است یک بار از خدمات ما استفاده کنید.

خدمات برون شهری

باربری تک تهران بار علاوه بر خدمات درون شهری در زمینه جابجایی های برون شهری هم سابقه و تخصص زیادی دارد. جابجایی های برون شهری خودرا به ما بسپارید.

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

وانت بار تهران

ماشین های حمل بار به انتخاب مشتری و تنوع وسایل نقلیه ( خاور ، نیسان ، وانت و…)  

برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید بنکاتی توجه شود :

  • نوع بار و اسباب و لوازم
  • نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد
  • باربری در تهران است یا برای شهرستان
  • ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
  • مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود

زمانی که موضوع حمل بار و باربری در میان باشید یکی ار مهمترین فاکتور ها جهت کاهش قیمت باربری و هم چنین افزایش سرعت ، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که اثاث منزل یا اداره قرار است با آن جابه جا و حمل شود.


 

وانت بار تهران

اگر قصد جابجایی اثاثیه کمی را دارید، وانت بار تک بهترین گزینه برای شماست. خدمات وانت بار  در تمام شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

نیسان بار | باربری تهران

اگر قصد جابجایی تعدادی اسباب و  اثاثیه از محل کار یا منزل خود دارید و اثاثیه شما آنقدر زیاد است که در وانت جا نشود و آن قدر کم است که خاور برایش زیاد باشد، پس نیسان بار تک بهترین گزینه برای شماست. خدمات نیسان بار در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

باربری دارای خاور

اگر قصد جابجایی اسباب و اثاثیه بزرگ منزل یا محل کار خود را دارید ، اتومبیل های سنگین شرکت باربری تک تهران آماده خدمت رسانی به شما هستند. خدمات خاور بار تک در شهر تهران و حومه به شهروندان عزیز ارائه می‌شود.

شما عزیزان می توانید با تماس با باربری تهران  از مشاوره رایگان این شرکت باربری استفاده نمایید متخصصین ما در تلاشند خدمات بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند جهت حمل بارهای تجاری و بارهای سنگین که قرار است به سایر شهرستان ها ارسال شود از وسایل نقلبه سنگین از قبیل کامیون های بزرگ و کامیون ترانزیت استفاده می شود و تمامی فعالیت های این شرکت باربری قانونی بوده و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد خاطر جمع باشید که وسایل شما را در ایمنی بیشتر به مقصد مورد نظر می رسانیم و رضایت مشتریان بر اعتبار ما می افزاید  .

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

انجام کلیه خدمات باربری و جابجایی تنها با یک تماس

افتخار ما رضایت و اعتماد شماست ، به شما قول میدهیم تنها با یک بار استفاده از باربری شمال تهران ، مشتری دائم شده و از کار کردن با ما لذت ببرید ، این جمله فقط یک شعار نیست و تلاش های بسیار زیادی در پس این قضیه خواهد بود تا رضایت شما را کاملا بدست آوریم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما
بستن