باربری شمال تهرانمناطق تهران

باربری-شمال-تهران

حمل بار در شمال تهران :سریع امن

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران یکی از باسابقه ترین و مجرب ترین شرکت های باربری در محدوده شمال تهران است که با سابقه طولانی و نیروهای متخصص سالیان سال است که به یکی از مورداعتماد ترین و محبوب ترین اتوبارهای سطح شهر تهران و بخصوص منطقه شمال تهران تبدیل شده است.

این روزها مشتریان زیادی جهت حمل و بسته بندی اسباب خود با شرکت باربری شمال تهران تماس می گیرند و در این مطلب دلایل محبوبیت باربری شمال تهران و منتخب بودن آن را نزد مشتریان به اختصار شرح میدهیم.

شرکت های باربری زیادی در سطح شهر تهران و حتی محدوده شمال تهران وجود دارد اما شرکت باربری شمال تهران با خدمات ویژه و اطمینان خاطری که در زمینه حمل بار به مشتریان در محدوده شمال تهران و سطح شهر تهران به مشتریان می دهد، تبدیل به یکی از برندهای معتبر و محبوب در زمینه باربری شده است.

 اسباب کشی یا اثاث کشی، بنظر شما کدام اصطلاح درست تر است؟

باربری شمال تهران: اسباب کشی در فرهنگ لغات به معنی ، نقل اثاث از منزلی به منزل دیگر

اما اثاث یعنی رخت و قماش خانه. بنابراین بهتر است یکبار برای همیشه یادبگیریم که اصطلاح درست برای جابجایی وسایل خانه همان اسباب کشی است.

فوت و فن اسباب کشی

اسباب کشی همیشه استرس و ناراحتی و نگرانی با خود به همراه دارد بخصوص برای خانمها. شکستن وسایل خانه هنگام جابجایی، تمیز کردن خانه و تمیز کردن وسایل خانه قبل از اسباب کشی، چگونگی بسته بندی وسایل و چیدن آنها در ماشین حمل بار و سپردن آنها به باربری برای جابجایی به مقصد جدید. همه اینها میتواند واقعا نگران کننده باشد اما زمانی که شما اسباب کشی منزلتان را به باربری شمال تهران و کارگرهای باتجریه آنها می سپارید ، دیگر دلیلی برای نگرانی و استرس وجود ندارد.

اگر میخواهید خودتان اسباب و وسایل منزلتان را بسته بندی کنید و فقط برای حمل بار آنها را در اختیار باربری شمال تهران قرار بدید، پس حتما چندکارتن ، ماژیک برای نوشتن روی کارتن ها، چسب پهن مخصوص کاغذ ، قیچی و سلفون و روزنامه باطله حتما دم دستتان باشد چون برای بسته بندی وسایل حتما به اینها نیاز خواهید داشت یا اینکه میتوانید بسته بندی وسایل منزلتان را هم به کارگران باتجربه باربری شمال تهران بسپارید و خیال خود را آسوده کنید.

اگر برای اولین بار است که اسباب کشی می کنید و در این کار بی تجربه هستید یا اینکه وقت کم دارید و سرتان شلوغ است یا اینکه نگران صدمه دیدن اسباب و وسایل منزلتان هستید ، پیشنهاد کارشناسان باربری شمال تهران به شما این است که تمامی امور از جمله بسته بندی وسایل و حمل آنها را تا منزل جدید تماما به دست کارگران مجرب اتوبار شمال تهران و ماشین های حمل بار کاملا مجهز و تمیز باربری شمال تهران بسپارید.

موقع اسباب کشی بهتر است از کارگران بخواهید وسایل را در مکان جدید ، در جای خود بگذارند، مثلا وسایل آشپزخانه را در آشپزخانه و وسایل اتاق خواب را در اتاق خواب قرار دهند. اما اگر اسباب کشی خود را با اتوبار باربری شمال تهران انجام میدهید نیازی به تذکر در این مورد نیست زیرا کارگران با تجربه باربری شمال تهران در این مورد کاملا باتجربه هستند.

اسباب کشی به سبک امروزی

اسباب کشی در شمال تهران با وجود وسعت این منطقه و شلوغی خیابان ها و ساختمان سازی های انبوه و چندطبقه ، کار اسباب کشی را در این منطقه برای کسانی که تجربه کافی ندارند کمی سخت کرده است.

برای اینکه خود را درگیر سختی و پیچیدگی اسباب کشی نکنید فقط کافیست با باربری شمال تهران تماس بگیرید. شرکت باربری شمال تهران با داشتن ماشین های تمیز و جادار و رانندگانی که بخوبی مسیرهای مختلف محدوده شمال تهران را میشناسند و کارگرانی باتجربه در خدمت شما هستیم

این روزها برای اسباب کشی در شمال تهران با وجود شلوغی خیابانها ، وجود رانندگانی که به خیابانها و مسیر های شمال تهران آشنایی کامل داشته باشند کار شما را بی نهایت راحت و البته سریع می کند. همچنین در صورتی که نمیخواهید که خستگی جمع کردن وسایل را متحمل شوید ، میتوانید حتی بسته بندی وسایل منزلتان را به کارگران اتوبار باربری شمال تهران بسپارید.

امروزه برعکس زمان قدیم هم اسباب و وسایل خانه ها چندبرابر شده که همین امر اسباب کشی به سبک سنتی را کند می کند و هم اینکه نوع وسایل خانه ها همانند گذشته ساده نیست و حجم اسباب خانه هم زیاد شده و هم وسایل شکستنی و گرانبها و بزرگ در خانه ها زیاد شده که همین امر اسباب کشی را تا حد زیادی سخت میکند.

برای همین است که ما باربری شمال تهران را به شما پیشنهاد میکنیم که از همان لحظه ورد به کار ، کاملا حرفه ای تمامی وسایل منزل شما را به سبک جدید و ایمن بسته بندی کرده و با دقت در ماشین های حمل بار جا میدهند تا راحتترین اسباب کشی و کم هزینه ترین اسباب کشی را تجربه کنید .

همکاران ما در باربری شمال تهران می دانند که چگونه با سعه صدر خود و کارآزمودگی خود استرس و خستگی اسباب کشی را از شما دور کنند. بنابراین با خیال راحت اسباب کشی خود را به باربری شمال تهران بسپارید.

نوع ماشین های باربری شمال تهران

باعث افتخار اتوبار باربری شمال تهران است که جهت خدمت به همشهریان عزیز محدوده شمال تهران، از ماشین های سنگین سرپوشیده مخصوص حمل بار و نیسان و انواع ماشین های حمل بار جهت حمل هر نوع بار و به هر منطقه از شمال تهران ، استفاده میکنیم.

هنگام اسباب کشی دقت کنید که انتخاب نوع ماشین برای حمل بار بسیار مهم است و تنها افراد باتجربه باربری شمال تهران به دلیل تجربه بالا و سابقه کار زیاد ، میتوانند در این مورد به شما کمک کنند تا هم هزینه باربری در شمال تهران به صرفه  و مناسب باشد و هم اینکه وسایل شما با امنیت و کمترین خسارت به مقصد برسد.

محدوده کار باربری شمال تهران

باربری شمال تهران در محدوده شمال تهران با وسعت ۶۴ کیلومتر مربع بطور ویژه و در صورت نیاز مشتری، به سراسر شهر تهران و حتی خارج از شهر تهران به هر نقطه از کشور خدمات ارائه می دهد، و این یکی از افتخارات و خدماتی است که اتوبار شمال تهران برای مشتریانش انجام میدهد.

برابری شمال تهران در تمامی محلات و خیابانهای منطقع یک شهر تهران از جمله تجریش، باغ فردوس، دارآباد، دربند، درکه، دزاشیب ، زعفرانیه؛ جوزستان، چیدز، فرشته، قیطریه، کاشانک، محمودیه، نیاوران، کامرانیه، ولنجک، ازگل، الهیه، امازاده قاسم، اوین، اقدسیه، سوهانک، شهرک نفت، شهرک محلاتی و فرمانیه ، فعالیت گسترده دارد.

بنابراین در هر یک از محله های شمال تهران که هستید با یک تماس با باربری شمال تهران، میتوانید اسباب منزلتان را به هر نقطه از شمال تهران یا سراسر شهر تهران یا حتی سراسر کشور انتقال دهید.

سابقه باربری شمال تهران

باربری شمال تهران با بیش از ۱۰ سال سابقه و خوش نامی در صنعت حمل بار یکی از معتبرین و باسابقه ترین باربری های شمال تهران است که با جدیدترین متد روز دنیا و به خدمت گرفتن نیروهای باتجربه و امانتدار در زمینه بسته بندی و حمل بار در خدمت همشهریان تهرانی بخصوص ساکنین محدوده شمال تهران است.

باربری شمال تهران با بهره گیری از سابقه طولانی و تجربه کاری ، به راحتی و سهولت میتواند مشتری های باربری شمال تهران را جهت انتخاب وسیله حمل و نقل مناسب با توجه به نوع بار و مقدار بار و مسیری که بار باید جابجا شود ، راهنمایی کند تا مشتری بهترین و ایمن ترین وسیله حمل بار را انتخاب کند.

البته مشاوره ای که کارشناسان اتوبار باربری شمال تهران به مشتری ارائه می دهند علاوه بر امنیت حمل بار ، باعث صرفه جویی مشتری در زمینه اسباب کشی و حمل بار می شود که این نیز یکی دیگر از مزایای باربری شمال تهران است.

خدمات ویژه اتوبار باربری شمال تهران

همه باربری ها بدون استثنا خدمات حمل بار و گاها بسته بندی بار را انجام می دهند که البته باربری شمال تهران نیز از این امر مستثنی نیست. اما ویژگی ها و خدمات دیگری وجود دارد که باعث متمایز شدن باربری شمال تهران از دیگر شرکت های باربری شده است و اتوبار باربری شمال تهران را به یکی از انتخاب های ارجح مشتری های شمال شهر تهران و حتی دیگر نقاط تهران تبدیل نموده است.

از جمله خدمات باربری شمال تهران میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهره گیری از کارمندان و کارگران باتجربه و باسابقه کاری مناسب و خوش اخلاق و متعهد
 • جابجایی بار در سراسر نقاط شمال تهران و سراسر تهران و سراسر کشور
 • انجام امورات مربوط به بسته بندی وسایل منزل به صورت صفر تا صد در صورت درخواست مشتری
 • استفاده از ماشین های مناسب جهت باربری و کاملا نو و سالم جهت حفظ امنیت وسایل مشتری
 • جابجایی بار در سراسر شمال تهران و سراسر شهر تهران برای شرکتها و ادارات خوصی و دولتی
 • استفاده از وسایل نقلیه کوچک و بزرگ و متناسب با نیاز مشتری و مقدار بار مشتری
 • انجام مشاوره پیش از جابجایی توسط کارشناسان بسته بندی و حمل باربری شهر تهران

حمل بار به سراسر کشور با باربری شمال تهران

بسیاری از شرکت های باربری ، جابجایی بار را انجام میدهند اما اکثر این شرکت ها در مناطق خاص و البته محدودی اینکار را انجام میدهند. معمولا زمانی که صحبت از اسباب کشی به میان می آید، در ذهن همه ما جابجایی بار از کوچه و خیابانی به کوچه و خیابانی دیگر یا از محله فعلی به محله دیگر در همان نزدیکی ، نقش می بندد. اما حقیقت این است که گاهی و به کرات پیش می آید که مشتریانی میخواهند باری را نقاطی خارجی از شهر و حتی به شهرهای دور دست بفرستند.

اینجاست که دیگر نمی شود به هر شرکت حمل بار اعتماد کرد و یا نمی شود از همه شرکت های حمل بار انتظار داشت این خدمت را انجام دهند و اینجاست که نام اتوبار باربری شمال تهران در اول لیست شرکت های حمل بار می آید. زیرا اتوبار باربری شمال تهران جزو محدود شرکت های حمل بار است که وسایل نقلیه مناسب جهت حمل بار در مسیرهای خارج از شهر و طولانی را با سابقه طولانی خود به بهترین شکل انجام میدهد.

جهت حمل بار به نقاط دوردست انتخاب بهترین شرکت باربری یکی از اصول موفقیت جهت حمل سالم و به موقع بار و نیز امنیت بار است که این مهم را باربری شمال تهران با سابقه طولانی حمل بار در سراسر کشور را به بهترین شکل میتواند برای شما انجام دهد. پس حتی در مورد حمل بار به نقاط دوردست نیز ، شرکت باربری شمال تهران جزو محدود شرکت های قابل انتخاب برای مشتریان عزیز می باشد.

جالب است بدانید که اتوبار شمال شهر تهران در تمامی ایام سال ، حتی ایام جمعه و تعطیل رسمی و بصورت شبانه روزی جهت رفاه همشهریان محترم ساکن شمال تهران و نیز همشهریان سراسر شهر تهران ، آماده انجام خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد که این نیز از نکات قوت و خدمات ویژه ایست که اتوبار باربری شمال تهران به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهد.

امکان اجاره انبار در باربری شمال تهران

اجاره دادن انبار مناسب برای مشتریان یکی از ده ها خدمات ویژه باربری شمال تهران است. باربری شمال تهران جهت آسایش مشتری و امنیت وسایل آنان، انبارهایی را در سطح منطقه شمال تهران بصورت ساختمان یا سوله اجاره نموده که آنها را در صورت نیاز مشتریان ، در اختیار مشتری قرار میدهد.

ازجمله مزایای استفاده از انبارهای باربری شمال تهران میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل بار مشتری به محل انبارها توسط پرسنل باربری شمال تهران
 • بیمه کردن بار مشتری توسط باربری شمال تهران نزد بیمه های معتبر و رایگان در اختیار مشتری گذاشتن
 • نگهداری از بار مشتری با هر مدت زمانی که مدنظر مشتری باشد.
 • تعهد امنیت و حفاظت از بار موجود در انبار توسط باربری شمال تهران

بیمه باربری شمال تهران

برای هر مشتری امنیت وسایل منزلش و اینکه وسایلشان سالم به مقصد برسند ، و در حین بسته بندی و جابجایی وسایل شکسته و مخدوش نشوند ، یکی از دغدغه های تمام کسانی است که قصد اسباب کشی را دارند و این نگرانی از روزی که شروع به بسته بندی وسایلشان میکنند تا زمانی که وسایلشان را در محل جدید جابجا کنند وجود دارد. و دقیقا به همین دلیل است که ما به شما استفاده از باربری شمال تهران را قویا پیشنهاد میکنیم.

باربری شمال تهران از همان لحظه که شروع به بسته بندی یا جابجایی وسایل شما میکند تمامی وسایل شما را نزد بیمه های معتبر ، بیمه کرده و هر نوع شکستگی یا مخدوش شدن اسباب و وسایل شما را در صورت وقوع جبران میکند. و این همان مزیتی است که باربری شمال تهران را از دیگر باربری ها متمایز کرده و باعث آرامش خیال مشتری میشود.

هزینه باربری شمال تهران

هزینه های باربری یکی دیگر از دغدغه های مشتریان است و گاه حتی ترس از هزینه های سرسام آوری برخی باربری ها برای خدماتشان باعث میشود که برخی تصمیم بگیرند که خود به تنهایی و بدون دخالت شرکت های باربری ، وسایل و اسباب خود را جابجا کنند.

اما بابری شمال تهران بعنوان یکی از برترین باربری های شمال تهران و شهر تهران،  به شما توصیه می کند که حتی برای اطلاع و آگاهی خود از هزینه های باربری هم که شده، حتما با باربری شمال تهران تماس گرفته و هزینه آنهای آنها را برای بسته بندی و حمل بار و باقی خدماتشان جویا شوید تا متعجب شوید.

زیرا بابری شمال تهران با نرخ های مصوب اتحادیه در مورد باربری کاملا هماهنگ است و با تخفیف های ویژه ای که به مشتریانش میدهد، نرخ هایی کاملا ارزان و التبه منصفانه بابت بسته بندی، اجاره ماشین سبک و سنگین و و حمل بار و حتی کمک به مشتری در مقصد برای بازکردن و چیدمان محل جدید ، به مشتری ارائه می دهد.

برای اثبات صحت ادعای خود در زمینه هزینه های باربری شمال تهران، به شما پیشنهاد میکنیم حتما نرخ باربری شمال تهران را با دیگر باربری ها مقایسه کنید. تا از ارزان بودن  و به صرفه بودن هزینه های باربری شمال تهران اطمینان حاصل کنید.

چرا از شرکت باربری شمال تهران کمک بگیریم؟

دلیل اینکه چرا شما برای جابجایی اسباب منزل و یا محل کار خود از باربری استفاده کنید کاملا مشخص است. هر فردی که قصد انجام اسباب کشی را دارد نیاز به کمک هم در زمینه بسته بندی وسایل خود دارد و هم برای جابجایی وسایل نیاز به ماشین و برای حمل وسایل سنگین نیاز به کمک دیگر افراد دارد که همه این موارد را میتوان با کمک باربری ها انجام داد.

اما اینکه چرا باربری شمال تهران را انتخاب کنیم؟ دلایل زیادی برای اینکه مجاب شوید که چرا برای جابجایی بار خود از شرکت باربری شمال تهران کمک میگیرید وجود دارد که در بین تمام این دلایل، بهره گیری از ماشین های تمیز و مخصوص حمل بار ، کارگرهای باتجربه و التبه با اخلاق و باحوصله، وجود بیمه بار ، انجام خدمات بسته بندی و حمل بار و در صورت نیاز مشتری در اختیار قرار دادن انبار برای نگهداری وسایل مشتری از جمله متداول ترین خدماتی است که باربری شمال تهران برای مشتریانش انجام می دهد.

و التبه مهمترین نکته ای که برای مشتریان قابل توجه است استفاده از تخفیف های ویژه حمل بار توسط بابری شمال تهران به آندسته از مشتریانیست که باربری شمال تهران را برای دفعات متعدد انتخاب می کنند.

تماس با باربری شمال تهران

شعبه غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۸۹۷۷۲

شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۳۵۲۵۳۴

شعبه شمال تهران

۰۲۱-۲۲۳۴۵۹۳۸

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما
بستن